Důchodkyně Jana Nová: Nouze mě vyhnala z bytu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 5. května 2024

Svátek slaví Klaudie, zítra Radoslav

Důchodkyně Jana Nová: Nouze mě vyhnala z bytu!

Třicet let bydlela Jana Nová (62) v krásném bytě v domě na plzeňském náměstí. Prožila tu nejkrásnější léta života. Teď už si jej může jen prohlédnout zvenčí. Musela se totiž přestěhovat do malého jednopokojáku v okrajové čtvrti západočeské metropole. Kvůli nízkému důchodu, z něhož byt neutáhla.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jiriforman
06. 03. 2012 16:24

rozhodně je mu to ale míň u ***e než taková kravka jako ty.

moncicacka
06. 03. 2012 16:34

Koukám, že formanovi přišel na pomoc další rudý bezmozek. No vy jste parta brusiče Karhana!

jiriforman
06. 03. 2012 16:51

hele, nekoukej po rudých bezmozcích a val radějc rychle zaplatit inkaso aby ti v příštím čtvrtletí přiznali sociálku, poněvadž jak to prochlastáš, tak ti ji seberou.

hillarka
08. 03. 2012 09:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hillarka
07. 03. 2012 09:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

moncicacka
06. 03. 2012 15:16

Cituji: Pro některé to tam nebyl žádný ráj. A jen málo lidí se tam uchytilo. Konec citátu.
Ano, Západ nebyl rájem pro frajery, kteří si mysleli, že tam stačí taky nic neumět jako doma, a budou se mít dobře. Lidé, co chtěli pracovat a něco uměli, se tam uchytili setsakra dobře.

jiriforman
06. 03. 2012 15:26

běž říct Hutkovi, že nic neuměl. Mě to říkt nemusíš. Já to vím. Jenže těch, co něco uměli těch bylo pár proti těm flákačům. jenže právě ti flákači na ten komunistický režim vždycky nadávají nejvíc. Jako náš exprezident, který tvrdil, že nemohl kvůli původu studovat vysokou školu, a přitom jeho bratr, který má stený původ u nás jednu vystudoval a druhou tuším v Americe. A proč nemohl náš exprezident? No, protože byl blbý jako troky. Ale hlavně, že bojoval proti režimu. A čím? Jenom tím, že psal hovadiny.

moncicacka
06. 03. 2012 15:31

Formane, ty jsi nejenom blbec, ale i zamindrákované hovado. "Exprezidentovi" nesaháš ani po podrážku bot, to si zapiš za svoje rudé slechy.

jiriforman
06. 03. 2012 15:37

Akorát s tím rozdílem, že já tu vysokou mám, vystudovanou v devadesátých letech bez přispění strany. A to jak si váží jeho díla bylo hezky ukázáno tuto sobotu. Mimochodem, já nikde exprezidentovi sahat nemusím. To rád přenechám řiťolezům.

pohadkamaje
06. 03. 2012 16:11

Díla Václava Havla si váží po celém světě. Jenom český póvl na něj plive, jak je ostatně v kraji zvykem.

jiriforman
06. 03. 2012 16:34

a že ještě žádnej významnej a světovej rejža to havlovic významný dílo nezfilmoval? a ty seš zahraniční elita nebo jen českej snob?

babca1
06. 03. 2012 18:17

Asi jsem český póvl, ale na ty jeho hovadiny se skutečně dívat nedá. V sobotu bylo jasně vidět jaké slátaniny psal, mnoho nominací a pouze dvě ceny. Mohou si ho klidně vážit po celém světě, protože ho neznali jak byl prolhaný a stále ožralý. Za takovýho prezidenta jsem smutek rozhodně nedržela.

hillarka
08. 03. 2012 09:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hillarka
08. 03. 2012 09:10

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

moncicacka
06. 03. 2012 15:00

Reakce Jirky Formana jsou učebnicovým příkladem toho, že komunismus vlezl lidem hodně pod kůži. Jiří Stránský (bývalý předseda PEN klubu, politický vězeň a tvůrce Zdivočelé země - to by měla být povinná četba pro soudruhy Formany) řekl: KOMUNISMUS JE HORŠÍ NEŽ LEPRA - a vo tom to je.

jiriforman
06. 03. 2012 15:05

No, ty jsi taky jako ten kovaný soudruh. Tak jako soudruzi si mysleli, že je všechno dobře, tak ty si myslíš, že všechno bylo špatně. No, všichni jednoho těsta.

Mimochodem Zdivočelou zemi jsem viděl v televizi.

moncicacka
06. 03. 2012 15:11

A pochopils něco? Nebo se stále domníváš, že komunistická šikana bylo jenom nadávání do buržoazních spratků a přesun z kuchyně ke smetáku?

jiriforman
06. 03. 2012 15:21

Podívej se, dám ti příklad. Bratři Mašínové. Byli to prachsprostí vrazi. Ale co se mi nelíbí na komunistech tak je to, že kvůli těmto bastardům málem utýrali jejich sestru. Prostě to, že kvůli někomu kdo něco vyvedl nebo zdrhl, tak postihovali celé rodiny. a to, že nějaké letce šikanovali a zavírali proto, že bojovali za cizí armádu, tak se dělo. A toho by se našlo dost, co dělali špatně. Na druhé straně udělali i hodně dobrého. A kdo nenamaloval např. piču na Husáka nebo nedělal brajgl, tak měl klid.

A teď se dějí zase jiné nespravedlnosti. Akorát že lidem je čím dál hůř. Všeobecně. A pokud si tyto vlády myslí, že jsou lepší vládou než komunisté, tak nech to konečně dokážou. Zatím jenom dokázali, že jsou ještě horší.

moncicacka
06. 03. 2012 15:36

"Kdo nedělal brajgl, měl klid" - ty jsi asi strávil celou totalitu v psychiatrické léčebně, žes tam měl klid, ne? Anebo fakt těm svým bludům i věříš?
Co je to NĚJAKÉ LETCE??? To byli, soudruhu, tvoji spoluobčané, kteří se zasloužili o to, že tady dneska můžeš mimo jiné i takhle blbě pindat. Protože bez nich (a jim podobných borců) by český národ už dneska neexistoval! A jak jste se těm NĚJAKÝM letcům (kteří nedělali brajgl) za to vy, bolševici, odměnili? Strčili jste je do lágrů, šikanovali a mnohé utrápili k smrti!

jiriforman
06. 03. 2012 15:38

Hele, mně už vážně nebaví se dohadovat s takovým debilem jako jsi ty. Sbohem.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.