Tereza Kostková o Carmen Mayerové: Máma je moje pracovní tchyně! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Tereza Kostková o Carmen Mayerové: Máma je moje pracovní tchyně!

Je to zvláštní, když se setkáte s herečkou Terezou Kostkovou v téhle uspěchané době. Vypadá hrozně spokojeně a šťastně. Doslova září. „Mám stále co dělat, plánuju spoustu věcí,“ vysype na vás hned v úvodu. Divadlo, film a seriály naplňují její život. Hlavně ale rodina. Radost jí dělá syn Toník (4). A také rodiče.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

decathlon
22. 01. 2012 08:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

va45
22. 01. 2012 20:25

Nevín jestli je talent od boha,ale vím jak si to zaří­dila­.Jed­nodu­še.Roz­vedla režiséra,vzala si ho a teď je všude tam kam ji manžel dostane.Jak jednoduché.Věděla co chce a šla přes mrtvoly.Ale to u hereček tak bývá aby byla úspěšná.Je pravda,že talent musí být,ale to někdy nestačí.

bobina
23. 01. 2012 08:11

bla.bla.bla! Rozvedla rejžu,to je tedy úvaha ! Na to vážená musí být vždy dva! Jeden,který se snaží a druhý,který chce! Když už ,tak je to o dvou lidech! A že jí dává práci,no to snad ani nemyslíte vážně,že to odsuzujete,to už je na CHocholouška!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.