Tereza Kostková o Carmen Mayerové: Máma je moje pracovní tchyně! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Tereza Kostková o Carmen Mayerové: Máma je moje pracovní tchyně!

Je to zvláštní, když se setkáte s herečkou Terezou Kostkovou v téhle uspěchané době. Vypadá hrozně spokojeně a šťastně. Doslova září. „Mám stále co dělat, plánuju spoustu věcí,“ vysype na vás hned v úvodu. Divadlo, film a seriály naplňují její život. Hlavně ale rodina. Radost jí dělá syn Toník (4). A také rodiče.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

evinka1111
26. 01. 2012 19:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

evinka1111
26. 01. 2012 19:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

va45
23. 01. 2012 14:57

To je tady pro vás vedlejška?

bobina
23. 01. 2012 16:52

ani ne,jen už mám víc času nežli vy a nebojím se napsat co si myslím. Jinak přeji krásný den a méně závisti a zloby,budete mít pak jednodušší život!

va45
23. 01. 2012 23:40

No vidíte,moje řeč.Já taky říkám co si myslím,ale s tím rozdílem,že lidi neposílám k Chocholouškovi.Vy si opravdu myslíte,že kdyby nesbalila režiséra,že by měla tolik pracovních příležitostí v herecké branži.Tak to jste pak jediná co si to myslí a běžte se na to zeptat nějakého herc e co si o tom myslí.Jinač ji nemám co závidět,Jsem se svým životem spokojený.Herečky a zlatokopky to prostě tak dělají,když chtějí se mít dobře a být na vrcholu.A hlavně jdou za cílem přes mrtvoly.

tunka
23. 01. 2012 14:21

a vy jste závistivé baby, fuj ... nic jiného neumíte, než pomlouvat!!!!

logar
23. 01. 2012 07:45

dvě neuvěřitelně afektované hérečky, Morávkvá a Kostková ovládly televize. Vytlačují kvalitní herce a zásobují vlastní rodinné příslušníky prací. Je to ale nudné a mají velmi nepřesvědčivé výkony.

pasadena
22. 01. 2012 21:47

blablabla....

illis
22. 01. 2012 22:16

otázkou je jakou příchuť má to její štěstí. Odvedla otce dvou malých dětí. Připadá mi jako velké rozmazlené dítě . Je nejmladší ze 4 sester, Petr Kostka měl ve výchově dvě dcery, Carmen Mayerová jednu a společně Terezu. Podle mne se dodnes vše točí jen kolem té nejmladší a ty starší byly až po ní. V tom klobouku vypadá hrozně, tak nějak nežensky . Vlastně jsem ji ještě hezky oblečenou neviděla, jen ve Star Dance, ale tam to byla kostymérů a ne její vlastní.

bobina
23. 01. 2012 14:39

odvedla ho s pistolí v zádech???? Ilis,důležité je,jak to cítí ona a ne ty a o tom to všechno především je! Ty si tady můžeš rozvíjet své úvahy do aleluja a z dlouhé chvíle si tu kritizovat koho chceš a jim to jejich životy nijak neovlivní,oni si je žijí dál podle sebe a to je dobře,tak jim to přej a neřeš!

pasadena
22. 01. 2012 18:57

vždycky s vámi souhlasím.Také máte ten dojem že to se sebou přehání?

pasadena
22. 01. 2012 15:50

Já jsem ji měla ráda,dokud jen uváděla Star dance.Jak začala hrát v Ordinaci "vese­lou,hr­avou­"dok­torku která miluje svou dceru Míšu,a pak v různých rozhovorech,je vidět,že jí stoupla sláva do hlavy.Měli by jí rodiče naučit skromnosti.Už sama nad sebou "puká pýchou".To ukázala hlavně v pořadu Prostřeno.

bobina
22. 01. 2012 16:36

co považujete za "pýchu" v pořadu Prostřeno ? Moc by mě to zajímalo,protože já jsem viděla jen šikovnou a sehranou dvojku s parťákem!

pasadena
22. 01. 2012 18:59

Já vám to klidně vysvětlím.Jejího muže jsem neznala,ale je skvělý sympatický chlap.Tereza ho ani nepustí ke slovu a až se zajíká jak má potřebu pořád mluvit a hlavně "ŠŤASTNĚ A VESELE".Prostě přehání.Už ji fakt nemám ráda.

bobina
23. 01. 2012 08:04

O.K.,je to váš pohled a vidíte,mě připadá zase dost upovídaný i Kracík a proto se mi k sobě hodí. No zkrátka co člověk,to názor,co se jednomu líbí,druhý odsuzuje. Díky za odpověď a hezký den.

aznom
22. 01. 2012 19:45

Mazej ke sporáku kozo a nemel blbiny!Svojí roli ve scénáři,tu má předepsanou,ty tupá slepice.Jediný co puká,je ta tvoje křupanská kebule!

bobina
22. 01. 2012 15:46

právě pro tu pozitivitu v jejím obličeji a chování. Je v ní něco,co mě vždycky nakopne. Vese­lost,h­ravos­t,po­ziti­vita,­jemnos­t. Vychutnávám si jí vždy a všude,totéž její rodiče. BetyMc Donaldovou jsem hltala vždycky,je to úžasně pohodářské čtení a tak nějak lidské,ráda se k ní vracím. Těším se na další díly Cest a přeji paní Kostkové aby byla šťastná a spokojená,protože pro mě je to sluníčko,které svojí spokojenost rozdává dál.

aznom
22. 01. 2012 15:15

V té fotogalerii to na sedmém snímku vypadá,jako když tam sedí s Colombem.Číhněte.

decathlon
22. 01. 2012 08:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

sal0me
22. 01. 2012 08:44

je moc krásná a nejlepší česká herečka. Je to talent od boha.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.