Helena Vondráčková: Pustí ji na pohřeb tatínka? Lucie nedorazí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 5. května 2024

Svátek slaví Klaudie, zítra Radoslav

Helena Vondráčková: Pustí ji na pohřeb tatínka? Lucie nedorazí!

Pondělní smrt Jiřího Vondráčka (†90), patriarchy muzikantského rodu, bolestivě zasáhla všechny jeho potomky – dceru Helenu Vondráčkovou (64), syna Jiřího Vondráčka mladšího (60) i vnučku Lucii Vondráčkovou (31). A všichni se ptají, jestli rodina zmítaná spory k sobě najde cestu alespoň na chystaném pohřbu. Jenže zatím není vůbec jisté, zda jednotliví členové rodiny vůbec dorazí…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

genicon
08. 12. 2011 15:31

V té první větě jsem tě nazval ko-ko-tem. Netušil jsem, že je to tak hrozně neslušný slovo. Ale je dobře, že tak skvělý deník, jakým bezesporu Aha! je, dbá na slušnost a úroveň národa. Svými články se na to podílí velkou měrou. Děkuji vám mravokárné Aha!!

rachellka
08. 12. 2011 16:45

To miluju, jak tu každý píše, že je blízkým přítelem někoho "slavného". To můžu říct taky. Tak pak se nestyďte a řeknite, kdo jste. Ať víme, kdo tu tak sprostě nadává. Nicméně, je pravda, že ať je Vondráčková jakákoli, otce měla ráda. Bohužel, ani kvůli milovaným rodičům nelze spory jen tak urovnat. Tím však nechci říct, že jsem na straně Vondráčkové. Měla jsem ji ráda, ale od té doby, co se jen soudí, ji nemusím. Přitom bych řekla, že to není úplně z její hlavy.......

herecka
08. 12. 2011 17:07

herecka
08. 12. 2011 17:06

Hahaha, to jsi veselá kopa! Takové nesmysly sem může vyblejt každej z nás. Já taky můžu říct, že jsem sousedka Heleny, bydlíme hned vedle jejich nahrávacího studia a vím, že je to rašple, která se nechá utápět v bahně svého chamtivého hulvátského manžílka a sama chodí s nosem do oblak.

cherilyn
08. 12. 2011 17:48

Opravdu? Helena Vondráčková jednou říkala v Topstáru, že panu Vondráčkovi se nelíbil žádný z jejích partnerů a její první manžel, ten Němec, pak už ani raději nejezdil na Vánoce do Slatiňan, jak se k němu pan Vondráček hnusně choval.

cherilyn
08. 12. 2011 18:11

Já si myslím, Helena Vondráčková se mohla vdát za Luďka Sobotu nebo kohokoli, ale snažila se vyhovět svému tatínkovi a najít "zetě na úrovni" a pak se vdávala v 36 letech a už bylo na mimčo pozdě. HV "se ke svému otci chovala vždy s respektem a jako milující dcera" a doplatila na to.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.