Drama u herečky Ivany Jirešové: Soud jí sebral dítě! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 7. května 2024

Svátek slaví Stanislav, zítra je Den vítězství

Drama u herečky Ivany Jirešové: Soud jí sebral dítě!

Hysterie, nářek a slzy vyděšeného dítěte, které exekutor odebral jeho matce! Scéna, kterou žádný rodič nechce nikdy zažít, se odehrála na prahu domu herečky Ivany Jirešové (33) a jejího manžela Viktora Dyka (42), který si dechberoucí drama natáčel na video.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

tunka
29. 03. 2011 19:43

1049an ... tak jsem si přečetla vše co tu píšeš a mohu pouze říci, že jsi naprostý debil a chudák tvoje dítě! Že se vůbec nestydíš tady ještě psát, jak jsi se bejvalce pomstil, fuj chce se mi nad takovým hajzlem, jako jsi ty zvracet

1049an
30. 03. 2011 18:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

chlebasmaslem
29. 03. 2011 19:13

a nezodpovědná slepice, která nerespektuje rozhodnutí soudu a myslí si, že jí to "hvězdě" projde.
Uháněla Hopnnera o dítě a když ji oplodnil, tak ať táhne?
Je to ubohá hysterka, která dělá to nejpodlejší, co může otci i dítěti udělat, že jim zabraňuje se stýkat.
Vydírání dítětem, to může dělat je hrozná S-V-I-N-Ě !

perlaxx
29. 03. 2011 18:43

Tak na to fakt nemam slov. Nenavist je hnus . A proc je na praskach? Asi z tebe . To se mas cim chlubit, co jsi dokazal, jen co je pravda. Hnus!!
A mimochodem, Jiresova mu neodpira videt dceru, jen bojuje za to, ze stridava pece neni v tomto pripade vubec vhodne reseni. Nejdrive se o tomto pripadu neco nacti, nez jsem *** ten tvuj ubohy a hnusny nazor!!!!

1049an
29. 03. 2011 17:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

perlaxx
29. 03. 2011 18:41

Tak na to fakt nemam slov. Nenavist je hnus . A proc je na praskach? Asi z tebe . To se mas cim chlubit, co jsi dokazal, jen co je pravda. Hnus!!
A mimochodem, Jiresova mu neodpira videt dceru, jen bojuje za to, ze stridava pece neni v tomto pripade vubec vhodne reseni. Nejdrive se o tomto pripadu neco nacti, nez jsem *** ten tvuj ubohy a hnusny nazor!!!!

1049an
29. 03. 2011 19:25

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

paralenka
29. 03. 2011 21:59

Je mi líto vašeho syna, přeštěte si, co jste napsal a jakým způsobem. Jestli se synem probíráte, co si matka udělala sama, není to náhodou štvaní dítěte proti druhému rodiči? Nechápu takové myšlení, nikdy jsem nebránila nejen otci, ale ani tchyni či komukoliv z příbuzných otce, aby se s kluky stýkal. Proboha, jen jeden život má každý, takhle si ho ničit? Tohle nechápu, stejně jako vás - je ve vás zloba a radost z kroku, který vašeho syna rozhodně poznamená do budoucnosti. Tu vaši neúctu k ženám si ponese do řivota. P.S. Názor lze vyjádřit i bez "slepic", nestačí znát jen zákon o rodině, doporučuji Psychologii dítěte, až po večerech nebudete radostně hýkat nad svojí pomstou či počítat, kolik vás to "vrznutí" stálo.

perlaxx
29. 03. 2011 16:45

si to ty radoby tatinku tady smaz, jak ostatne vse a vsude vsechno mazes. Mas sice dlouhe prsty debile ale snad uz konecne zvitezi rozum nad debilitou nucene a vynucovane lasky ditete!!!!!

perlaxx
29. 03. 2011 16:41

Nepomlouvejte tady Jiresovou, ona nejvice vi, proc nechce davat dceru otci. Nikdy s ni nezil, od mimina je mala sama s mamou a odejit k otci dcerka s placem odmita. Mne kdyby dite brecelo ze nechce k tatovi,tak ho tam proste posilat nebudu.
Je evidentni, ze holcicka tam chodit nechce a proc taky, jen proto ze je biologicky otec?
Ten biologicky otec je , jak ted ukazal , opravdu jen biologicky otec!!!! Je to vul na entou , takhle si nutit lasku ditete. Je to kreten!!!
Timto akorat dokaze pravy opak, hovado. Omlouvam se za tvrda slova ale jinak to nevidim a normalni maminky svych deti by udelali to same. Kdyz dite proste nechce nekam jit a s placem a strachem to odmita, tak jak byste se zachovali??? Vy vlastne vsichni???
To ty exekutori maji to srdce odebirat takovymto zpusobem dite matce??? O socialnich pracovnicich radsi ani mluvit nebudu.
Je mi z toho spatne a chce se mi nad radoby tatinkem blejt!!!!!!

1049an
29. 03. 2011 19:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mates999
29. 03. 2011 15:21

Matky je povina dceru na styk s otcem připravit a to i po psychycké stránce.Podle mě to Jirešová dělala přesně opačně a dceru manipulovala aby s otcem nechtěla jít.Tedy tady porušila zákon prvně. Podruhé porušila zákon když dceru několikrát nepředala a tím navíc dceru vystavila nebezpečí exekuce,což se nakonec stalo.Doufám že soud konečně zaraguje jak by bylo v cizině bežné a dceru svěří do výhradní péče otce))

opportunity
29. 03. 2011 16:27

1049an
29. 03. 2011 17:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

nanela
29. 03. 2011 14:08

nevím proč se brání dát děcko otci pokud to není na pořád tak si myslím že děti mají právo na oba rodiče znám spoustu případů že se otec na děcka vykašle neplatí ani nemá zájem ale většina dětí za otcem chce jít pokud není zmanipulováno

terezavinklar
29. 03. 2011 14:17

Otec ukázal, že ho nezajímá pohoda a klid dítěte, ale že bude dělat peklo celý život. Pro tak malé dítě je střídavá péče nevhodná, zvláště pokud rodiče nedokážou komunikovat, pokud spolu nikdy ani nežili s dítětem společně. Otce nezajímá, co to všechno udělá s psychikou dítěte, stačí mu, že dokáže pomocí věčných soudů. policejních tahanic vymoci své. Už jen zbývá, že dítě nechá umístit v psychiatrické léčebně, aby se odnaučilo mateřské lásce, jak to nedávno dokázal jiný pošahaný otec.

1049an
29. 03. 2011 18:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

terezavinklar
31. 03. 2011 18:55

Dobrý den pane, expartera nemám, jsem naštěstí s normálním chlapem, ne zamindrákovaným a rozmazleným chlapečkem )), ps do těch Dobřan by měli odvést vás a to okamžitě, škoda, že neznám vaše jméno, tohle by se soudu jistě nelíbilo a dceru by vám už nikdy nedali )) Chudáku, je mi vás líto...

hu11
29. 03. 2011 13:22

která nerespektuje usnesení soudu a malou holčiku si bere jako svoje rukojimí

terezavinklar
29. 03. 2011 14:08

"To si ta slepice myslela, že soudní rozhodnutí je pro srandu a nebo si myslela, že je nepostižitelná. Pokud nerespektuje soudní rozhodnutí, tak je dobré ji dát najevo zásahem do jejich právy a dceru odebrat.
Ty se prober, dítě není věc

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.