Drama u herečky Ivany Jirešové: Soud jí sebral dítě! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 7. května 2024

Svátek slaví Stanislav, zítra je Den vítězství

Drama u herečky Ivany Jirešové: Soud jí sebral dítě!

Hysterie, nářek a slzy vyděšeného dítěte, které exekutor odebral jeho matce! Scéna, kterou žádný rodič nechce nikdy zažít, se odehrála na prahu domu herečky Ivany Jirešové (33) a jejího manžela Viktora Dyka (42), který si dechberoucí drama natáčel na video.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

opportunity
29. 03. 2011 23:53

Snaha matky přistoupit na kontakt s otcem, aby se dohodli - soud něco určil a matka to nedodržuje, tak jaká další dohoda? O čem?
Co dělal pan Hőpner, když se malá Sofie narodila, byl tím příkladným otcem, asi sotva ??? Vždyť si musel soudně vydobýt, aby ho vůbec otcem ta "matka" uznala!!!

majka
29. 03. 2011 21:49

Vzhľadom na to, že matka zneužila svoju dcéru tým, že poskytla amatérske zábery do Tv PRIMA podľa môjho názoru, mala by sudkyňa rozhodnúť v prospech otca. Toto normálna matka nemôže spraviť !

opportunity
29. 03. 2011 23:56

xviktorie
30. 03. 2011 05:33

Matka použila stejnou metodu, jakou otec dítěte používá denně - to on slídí po ložnicích známých a neznámých, sleduje lidi v nejintimnějších chvílích a pak to dává do bulvátu tištěného i v TV. To pan otec nehledí na to, jak je při tom všem těm sledovaným lidem a jejich dětem. Teď došlo na něj - a ne tajně, ale otevřeně. Nedivím se jí, že už to zvřejnila. Otec odmítá sjednání společné schůzky u psychologa, ignoruje, jak je dítěti, když ho tahají policajti. Pro je to jen rádobyotec...

opportunity
30. 03. 2011 13:29

Ona zase ignoruje jeho právo na dítě a rozhodnutí soudu, ona taky ignoruje, jak je dítěti, když k otci nemůže pro vzájemné spory. A k psychologovi nemusí otec, ale dítě. Toho se ovšem Jirešová bojí, mohlo by se ukázat, jak dceru navádí.

1049an
30. 03. 2011 18:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pea.p
29. 03. 2011 21:49

nejhorsi je kdyz se stane dite rukojmim rodicu. Je jedno na ktere strane je vina. Jejich nenavist nici hlavne jejich dite. Musi to resit spolecne,jinak svemu diteti znici detstvi a nejen to. Ale zda se ze vzajemna nenavist je zatim silnejsi nez snaha domluvit se.bohuzel

opportunity
29. 03. 2011 23:55

Když se nedomluví, určí pravidla soud. Jednoznačně. A ten, kdo pravidla nedodržuje, je tady matka.

ja01
29. 03. 2011 21:17

Proč nedali na převýchovu Jirešovou za týrání dítěte? Spousta ženských je zákeřných a navíc děcko nabudí. Pipina, jako je ona by měla dostat přes držku.

opportunity
29. 03. 2011 23:58

illis
29. 03. 2011 20:14

jako otec hrůza . Jeho morální kvality jsou nulové a já jen lituji malou Sofii, jakého má otce magora. Milující táta nenechá dítě vystavit takovému psychickému tlaku. Špatné je i rozhodnutí soudu o střídavé péči u takhle malého dítěte. Hőpner potřebuje nakopat do zadele, Sofie mu dá jasně najevo až bude starší, jaký je to táta, je to jen pomstychtivý chlap nic víc. Ivany Jirešové je mi líto, určitě netušila, s kým spala. Jo chlap je mnohdy záhada. Ještě, že mám normálního chlapa a ne kreaturu.

evaliberec
29. 03. 2011 21:03

Souhla­sím!!!­!!!!!!­!!

ja01
29. 03. 2011 21:19

Do zadele bys asi potřebovala ty když šíříš takové pindy. Kreatura je Jirešová, která si bere děcko jako rukojmí.

paralenka
29. 03. 2011 21:22

Když o tom nic nevíte, nemelte! Nebo jste taky BULVÁRNÍ PISÁLEK jako p. Hopner?

opportunity
29. 03. 2011 23:40

paralenka
29. 03. 2011 21:19

Přesně. Vyřizování si účtů p.Hőpnera přes stránky svého bulváru bylo většinou ve formě podpásovek. Jeho oblíbené téma, jemuž přizvukuje pár podobných dárečků, lze najít na příbuzném bulváru. Není mi známo, že by tento pán někdy s dítětem žil, celou dobu vede štvavou kampaň proti matce dítěte, v níž celkem prvoplánově hraje roli uražená ješitnost. Je mi líto dítěte, při jehož narození otec nestál po boku mámy, ale k němuž se zachoval jako necitlivý egoista! Jeho nenávist ke všem matkám, jimž bylo dítě svěřeno do výhradní péče, je známá. Bohužel střídavá péče je módní, nicméně ne vždy dobrý krok soudů. Ony rozhodují, já ty děti vidím v praxi. Pane Hopnere, běžte do háje, takhle se to prostě nedělá, exekučně odebrat dítě mámě a v pozici pro děcko neznámého chlapa si je odvést? Je mi z vás stejně nanic jako z vašich štvavých článků. Zajímá někoho motiv vaší ubohosti - co když jde jen a pouze o mstu a prachy? Někdo se rve o dítě, ale alimenty pokládá za útok na svoji životní úroveň. Kam jenom zařadit vás?!

opportunity
29. 03. 2011 23:58

Není ti známo, že by otec s dítětem žil a že by byl při narození při boku mámy? No a jak to měl udělat, když ho odkopla a ani nechtěla uznat dítě za jeho???

opportunity
30. 03. 2011 00:00

Milující táta dítě takovému tlaku vystavit nechtěl, je na matce, aby dítě na předání připravila a to i psychicky. Nezdálo se, že by hnula prstem. Na filmu jenom stála a hádala se s otcem, ani slovo dítěti. Jenom to prostě hrála.

xviktorie
29. 03. 2011 19:57

Takový otec dítě nemiluje, jde mu o mstu partnerce, která s ním od počátku odmítla žít. Jak může otec tvrdit, že chce chránit nicnetušící dítě, když dítě nechá rvát matce z náručí policií. Profil tohoto pána i bez jeho bezohledného chování k dítěti je pro mě jasný. Člověk, který se živí tím, že leze lidem do ložnic, nechává je sledovat, nechává o nich psát blitky v bulváru - to není prostě chlap. Kdyby stál za bulvárem jen finančně, ale on v debilních bulvárních pořadech hodnotí, jaká je která celebrita, kde ji nachytali, jestli pije, zahýbá a podobně. Normálně srovnaný chlap by tohle nikdy nedělal. Tady není o čem mluvit...

ja01
29. 03. 2011 21:20

Přesně naopak

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.