Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 31. března 2015

Svátek slaví Kvido, zítra Hugo

EXKLUZIVNÍ FOTO: Bartošová a Rychtář: Rvačka u psychologa!

Dokonce zasahovala i policie!
Dokonce zasahovala i policie! (Foto – Kopáč, Hykl, Pátek)

Milenci Ivety Bartošové (45), svéráznému bijci Josefu Rychtářovi (53), zase ruply nervy. Během včerejší tajné návštěvy u psychologa, kde se zpěvačka léčí se svými pocuchanými nervy, se dokonce strhla rvačka a musela zasahovat i policie!

Rychtář nelibě nesl pozornost okolí, a přítomného fotoreportéra dokonce hrubě napadl. „Vyhrožoval, že mi rozmlátí hubu a rozkope vybavení i auto. Dokonce hulákal, že si počká, až budu někde beze svědků, a pak si to se mnou vyřídí,“ prozradil muž, který nakonec zavolal i policii.

Ta se pokusila Rychtáře uklidnit, ale marně. „Křičel i na ně a vůbec nebyl k zastavení,“ dodává fotograf. Na pražské poliklinice v Krči se zpěvačka v psychologické poradně zdržela déle než dvě hodiny a odcházela až pod rouškou tmy.

Bartošovou provázejí potíže nejen psychického rázu už delší dobu. Často pocuchané nervy léčí silnými prášky, po nichž není schopná srozumitelné komunikace. Bohužel, několikrát se takto kvůli selhání svého okolí ocitla i na veřejnosti či dorazila na vystoupení. A veřejné ponížení její stavy ještě zhoršuje…

KAUZA IVETA BARTOŠOVÁ: Vše o zpěvačce na Ahaonline.cz čtěte ZDE, na Blesk.cz ZDE.

seram
25. 12. 2011 • 17:15

Už aby sis našla někoho kdo by tě odtrhl od prášků a chlastu.Ty potřebuješ léčbu na obě závislostiAle takoví rádoby ochránci tě nezachrání jen tě využívají ke svému zviditelnění.Ten pán co tě ohcraňuje nyní sebou nosí basebalovou pálku,ale mám podezření jestli to nepoužívá jako hůl.Podle mého názoru už jsi odepsaná a výmluvy na to že tě něco bolí stejně neobstojí,když už máš hlas v čudu a zdraví taky to záleží jen a jen na tvé vůli a ne na lidech okolo které si k sobě připouštíš.Viděl bych to naléčebnu hodně daleko od tvých rádoby ochránců a tam vxdržet,ale až do vyléčení.Pak bys mohla zase snad začít znovu,kdyby to šlo.Myslím si osobně,že už jsi skončila.

reklama

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.