Zamilovaný Řezník: Chtěl by advokátku Samkovou do postele, ale stejně na ní podal trestní oznámení! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 6. května 2024

Svátek slaví Radoslav, zítra Stanislav

Zamilovaný Řezník: Chtěl by advokátku Samkovou do postele, ale stejně na ní podal trestní oznámení!

Náklonnost mezi mužem a ženou může mít různé podoby. Ty, o kterých rapuje Řezník se znelíbily "mačetové obhájkyni" Kláře Samkové natolik, že se rozhodla přispět do debaty o všeobecné morálce obzvlášť krutým způsobem. Na Martina Pohla (27) aka Martyho aka Řezníka podala surově trestní oznámení. To mladého muže zaujalo a začal se o dámu zajímat do hloubky. Nakonec natolik propadl kouzlu ochránkyně slabých a  kontroverzní členky TOP 09, že u něj vzbudila chlípnou touhu oplatit krasavici stejnou mincí. I Samková nyní čelí trestnímu oznámení a podle odborníků může být, narozdíl od Řezníka, opravdu stíhána!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

monza
20. 12. 2013 16:26

Správně,když se někdo chodí bavit na dětský hřbitov,
nemůže být nelida!

illis
20. 12. 2013 16:46

Jeho chování nemá nic společného v jeho případě s vysokoškolským vzděláním. Inteligentního člověka si představuji úplně jinak a ne ty jeho bláboly .

ghostbutcher47
20. 12. 2013 21:08

Jelikož jsem s ním hovořil mimo vystoupení, jako člověk s člověkem, jsem dozajista přesvědčený, že jeho chování je naprosto v pořádku. Jakožto člověk v soukromém životě se chová maximálně normálně. Jeho hudební stránka si nicméně žádá jiné vystupování a to je nejspíše ten problém, který nikdo z vás nevidí, on se takto prezentuje jen jako Řezník, ne jako "neŘezník". Chápete to? Nebo jste opravdu natvrdlá?

abvydavatelstvi
20. 12. 2013 21:26

A když už jste měli tu debatu... dal si alespoň dole tu smradlavou propocenou masku... nebo debata probíhala v masce ....

marie60
20. 12. 2013 17:10

Mudr.Barták má taky vysokoškolské vzdělání a ted´ bručí v base. Jj, inteligent _prase.

bohatypoodnikatel
20. 12. 2013 17:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ghostbutcher47
20. 12. 2013 21:03

Mrdnikateli já jsem nikdy na takovéto diskuzi plné hnidopichů jako ty nebyl a ani neplánuju se tu dlouho zdržet, chtěl jsem pouze svůj úvodní příspěvek do této diskuze formulovat tak, aby nebyl smazán, protože nevím jak to zde chodí. Tvoje rádoby vtipná připomínka neni vůbec vtipná

bohatypoodnikatel
21. 12. 2013 07:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

abvydavatelstvi
20. 12. 2013 18:52

A proč tedy ten vysoce inteligentní a vzdělny muž stále saskuje v te masce... čeho se posera boji.... to se stydí za ty své psychopaticke výtvory....
Tituly nedělají člověka... ale vrozená inteligence... a pokud trpí nějakým stihomamem že mu někdo *** na hlavu... tak ať se jde léčit... a neotravuje vulgární a primitivní tvorbou ..... je to postižený člověk...

ghostbutcher47
20. 12. 2013 21:05

S ním jako člověkem jsem měl již několikrát čest hovořit a rozhodně není postižený. Tvé tlachání tedy ztrácí na významu. Ale nebudu ti bránit v tom abys pokračoval, já narozdíl od tebe jsem člověk soudný a vím, že je to pod moji úroveň.

prroud
20. 12. 2013 21:12

Jojo ,ta chytrost,vzdelanost a IQ primo cisi z kazdyho jeho textu ,a toho se zastavas?! , vemte se spolu za pacinky a slehejte z ty jak rikas "plesnivy" republiky,kde vam se.ou na hlavy do Ameriky,tam vam rychle predvedou,co jsou slusny mravy!,bobeckove

ghostbutcher47
20. 12. 2013 21:18

Řezník je zrovna jeden z těch lidí, který svoji hudební osobnost nepřenáší do soukromého života. Pokud toto nechápeš, nemá smysl se s tebou dál o něčem bavit. Děkuji za reakci a jenom podotýkám, že v této díře neplánuji dlouho zůstat. S radostí se odsud odšlehám, jakmile bude ten správný čas. Mír s tebou člověku.

prroud
21. 12. 2013 11:43

Udelej to,potesis kazdyho,kdo se rad zbavi bordelu,a reznika si vezmi prosim tebe s sebou! .Jen poznej jak se zije ve svete kdyz se v nem musis sam zivit a ne si uzivat dovolenou,na takovou zkusenou by mel jit kazdej z nas.Ja uz to mam za sebou .On neprenasi,takze jinymi slovy,pretvaruje se,komediant.Hnus velebnosti .Kazdej si ma udelat v hlave poradek a bejt sam sebou.

bohatypoodnikatel
20. 12. 2013 17:37

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vuhp
20. 12. 2013 15:04

Samkovou nesnáším.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.