PROSTŘENO: Honza se potí, štítí se Michaela! +RECEPTY | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

PROSTŘENO: Honza se potí, štítí se Michaela! +RECEPTY

Honza se Michaele nemůže za žádnou cenu zavděčit. Po chuti jí není jeho menu, nelíbí se jí jeho pestrý byt a nemůže přenést přes srdce, že se příliš potí. Kam tohle povede?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ribanka
29. 11. 2011 19:12

To,co tam předvádí Michaela,se mi vůbec nelíbí.Z její kritiky a poznámek bych si nic nedělala.Pořad je o vaření a ne o tom,jak se kdo oblékne,jak žije a jak bydlí.Pořad je i tom,jak je kdo spole­čenský­,tole­rantní a ohleduplný,když se třeba něco nepovede.Však nejde o život,je to příležitost potkat nové lidi,
seznámit se.I když si myslím,že po skončení pořadu už se nikdo určitě nebude chtít setkat s Michaelou.

winterfreshka
30. 11. 2011 15:54

Nedivím se,pohled na upoceného,čpějícího Honzu moc chuti k jídlu člověku nepřidá.Je opravdu jedno­duchý,­sebe­zahle­děný­.Dos­tala tu voňavou pecku z první ruky.také by se mi zvedl kufr.Jsou však lidé,co jim toto klima nevadí a není cizí.K aždý jsme nějaký.

avina
29. 11. 2011 10:19

Mám stejný názor.Když něco nejím,tak to neventiluji na návštěvě/nebo tam nejdu/­!Trap­né,pro­sazo­vat jen své chutě.Honza je chlap,odvážný-takové sebes­třed­né,cti­žádos­tivé baby mít kolem sebe...hrozné.Každý žije tak,jak mu to život dovolí.Předvádět,co mám -nemám v bytě ,je ubohé.Jedna v kraťasech-hrůza,druhá na zkoušce...trapné narcisky.

bobina
29. 11. 2011 08:37

že se do" Prostřeno" hlásí čím dál více nadržených ,uštěkaných a kritizujících ženských,které byť nejvíce kritizují ,umí toho nejméně! Když dojde na jejich vaření,jsou chudinky tak nervní,že to prošvihnou.To není o taktice,to je o bl.bo.sti! Nechápu také dramaturga,že vybírají lidi,kteří mnoho věcí nejedí,mají k nim odpor a pod. Potom se z toho pořadu stává fraška,protože je to o tom"co já nejím"!

hillarka
29. 11. 2011 17:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

atramka
29. 11. 2011 19:52

presne si to vystihla. Lezie mi na nervy -to nejím, to nemusím atd. Načo tam taký človek lezie? A čo sa týka Michaely, to je kus protivnej baby, čakám čo navarí ona. Dufam,že Honza jej to vráti/aj keď nie som za taký spôsob/ale jej to prajem.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.