Nešťastná Kluková: Krampol ji odkopl, křičel na ni do mobilu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. dubna 2024

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

Nešťastná Kluková: Krampol ji odkopl, křičel na ni do mobilu

V mládí do něj byla zamilovaná a od roku 1974 spolu hráli. Uršula Kluková (82) byla na svatbách Jiřího Krampola (85) a pak s ním prožívala jeho rozvody. „Mám ho ráda. Hodně mi pomohl a chtěla jsem mu to oplatit,“ svěřila Aha! herečka. „Jenže on na mě křičel do telefonu,“ postěžovala si.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Jana Nováková
25. 03. 2024 13:40

Uršulo,ruce pryč od Krampola.Ještě se bude chtít udobřit a budeš mít o starost víc.O velkou starost.Nemáš to zapotřebí.Má děti ať se postarají o milovanýho tatíčka.

Jana Kopke
18. 03. 2024 15:27

Dobře jí tak Klikové bláznivá. Nemá strkat frňák kam nepatří
S kým se Krampol stýská, je jeho věc a až umře, tak mu bude zabezpečení stejně k ničemu. Myslím si, že už mu toho života moc nezbývá, tak proč nebýt šťastný. Prachy si do hrobu nevezme, tak co. Nevím co se do něj všichni serou.

EM1234
18. 03. 2024 10:20

Někteří mužští stárnou nějak divně. S tím se nic nenaděla. Asi se bojí ..

defakto
18. 03. 2024 09:49

... Krampol mele evidentně z posledního a přesto si pořád myslí , že je neodolatelný jako jeho idol Belmondo. Maluje si budoucnost s mladou ženou , která se k němu chvilku lísala akorát z lítosti.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.