Ze známého zpěváka stříkala krev: Lucka na mě vytáhla nůž! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. května 2024

Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie

Ze známého zpěváka stříkala krev: Lucka na mě vytáhla nůž!

Představení, v němž herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková (43) nově hraje, je žánrově psychothriller a podle toho vypadala i jedna z posledních zkoušek před Lucčinou premiérou. Na jevišti Divadla Radka Brzobohatého totiž tekla krev a rovnou skutečná!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lekno
15. 09. 2023 12:41

Divné mi přijde, že nikdo z přítomných asi vážně neřešil, jak se mohl dostat pravý kuchyňský núž mezi herecké rekvizity, pokud ostrý núž byl odevzdán ke zkoušce Lucii V. ? Kde byl tehdy ten hrací núž, když LV měla v ruce pravý ? A divné také, že ona nezjistila rozdíl v těch nožích. Když přece držím v ruce nějaký núž, všimnu si hned, jestli je pravý, nebo hrací. AŽ POTOM s nožem budu manipulovat a ohánět se s ním na někoho během zkoušení hry.. Podmínky bezpečnosti a ochrany zdraví při práci – říká jim to vúbec něco ? Kdyby tam byl přítomen Hercule Poirot v osobě Davida Sucheta, možná by ho tento incident zaujal..

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.