67. narozeniny Pawlowské: Halina shání 5 milionů! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

67. narozeniny Pawlowské: Halina shání 5 milionů!

Nemá zrovna nejskromnější přání! Halina Pawlowská oslavila své pondělní 67. narozeniny prací. Dort dostala o pauze natáčení primáckého seriálu ZOO. A prozradila, že shání sponzora na cestu kolem světa!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Alva
23. 03. 2022 10:12

dejavu- zrovna ten film se mi nelíbí, asi tomu nerozumím, také máme rodinu na Ukrajině, ale jsou to vzdělaní lidé, kteří by nikdy nenaříkali atd......a ty řeči, co vypouštěla Halina o Ukrajincích a recepty, kterými se chlubila, často jsem byla na vážkách.

dejavu26
23. 03. 2022 04:28

Takovou sebestřednost a sobeckost jsem jen tak neviděla. Celé Česko se skládá na Ukrajinu a Halina, která má odtamtud příbuzné, se nenechá vůbec rozhodit.
Plká ty své plytké, trapné žerty a dělá, že se jí válka vůbec netýká. Myslí jen na sebe a své požitky.
Ale kdyby slíbila, že už na té cestě někde zůstane a nevrátí se zpět a budeme ušetřeni dalšího gejzíru jejich trapáren, tak jí na tu cestu ráda přispěju.
Já už se na ten její samolibý obličej, kdy pronáší s tím důležitým, arogantním tónem a protivným hlasem ty ubohé vtipy, jako by to byla kdovíjaká moudrost, nemůžu dívat!
Halina se bohužel vytěžila jediným filmem "Díky za každé nové ráno" a dvěma knihami a pak už jen vykrádá sebe samu a servíruje banality.
Docela mi bylo líto jejich dětí, kdy na sebe k knížkách vypleskala všechny postelové intimnosti, aby předvedla, jaká je samice. Musely to mít docela těžké, s tímhle žít.

mbmb
22. 03. 2022 19:40

Velryba drzá a zanedbaná ,odrostly ,popraskané paty vrhla se jen na žrádlo a prachy

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.