Na kolik přišla Gelemová Patrasovou? Z vyčíslení jde mráz po zádech | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 8. května 2024

Dnes je Den vítězství, zítra Ctibor

Na kolik přišla Gelemová Patrasovou? Z vyčíslení jde mráz po zádech

Sedm let s milenkou Lucií Gelemovou (38) stálo Felixe Slováčka (78) docela ranec. Jenom za byt a její malířskou školu saxofonista vysolil 2 640 000 korun. A půlku z toho platila jeho manželka Dáda Patrasová (65). Celkem ho milenka musela stát minimálně 3 miliony korun.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
20. 12. 2021 11:15

Stála ho mnohem víc peněz a je slizká. Muchluje se s dědkem let a čeká ..!Je zajímavé, jak ty štět-ky od starých dědků pořád zdůraznují, jak se o své dědky starají.I taková I.Gottová .Ony si je neurvaly , aby se o ně straly.Naopak, aby se dědkové starali o ně, jako o princezny. Tyhle kecy jsou strašně stupidní.A že Knížák ji měl ve škole ?Myslím by ji vykopnul, kdyby nebylo Slováčka.Tak blbej Knížák není, aby tohle bral za malířku.

Patrasovou ta hnusná ště-ka urážela malůvkami , že má lejno na hlavě apod. Bylo to strašný a ty neumělé postavičky, kdy proporčně ani nedala tělo s rukama dohromady- prej malířka.
Psychouš Gelemová měla dostat pár facek od Slováčka hned v úvodu. Urážela jeho ženu.A teď ta cuchta vyhrožuje a natáčí si Slováčka, který zavřel peněženku ?
Jak říkám, na tohle je lék, pár facek někde za rohem a hezky z obou stran!
40 letá slečna Gelemová se fláká po Praze, na Hradě u památkářů pohořela / nic neumí / a loví dědky. Chtěla přece domů do Budějovic, ne?
25 tis. nájem ?
To je u nás v centru za garsonku. Jak velký příjem vlastně ona danila za loňský rok?
Ten trubec jí sjednával kšefty a dokonce jí byla servilně nějakou "spisovatelkou " nabídnuta illustrace knihy
Pořád jsem říkala, protože to vím, že Patrasová byla produktivnější, než Slováček u Gotta a pak sám.

borka30
20. 12. 2021 16:40

-bello- Strašné tvé vyjádřování. Dáda je nejlepší, protože jej klovla, když byl ženatý?

illenne
21. 12. 2021 00:19

Vy asi -bello- budete nejspíše elita národa . Proč Vám vadí Ivana Gottová, protože si Karel Gott nevzal Vás? No to by si asi dal. Ještě, že on svoji ženu skutečně miloval a nepotřeboval k tomu Vaše požehnání. Dagmar Patrasovou vynášíte pomalu do nebes a s chutí znectíte Lucii Gelemovou.

-bello-
23. 12. 2021 12:00

illenne + borka30
-------------------
obě vezmu naráz, protože u vás je to o ničem !
a) moje vyjadřování je dobré, slovní zásoba skvělá a na Gelemovou a Slováčka sedne:Moje vyjadřování není nikdy vulgární , nebo slizké, jak často zde bývá na diskuzi
b) jen tupá holka by se zaprodala dědkovi , tím myslím všechny včetně Gottové Ivany.Neexistuje nic co by zdravě narozenou, chytrou a hezkou holku k tomu donutilo.Ivana Gottová měla hodně daleko do kráásy, ale jako vymetačka barů stíhala konejšit mladým tělem stařičké zájemce , Gelemová atd je to samé.Zamilovaly se do slávy a potažmo pak výjimečného postavení.To je všecno. závidět jim denodenně dědy v pokoji můžete jen Vy dvě !
c) pro mě byl Gott coby muž osoba lehce slizká a naprosto bezpohlavní. Jeho zpěv ustojím, ale ne na dlouho, není můj zpěvák.
A už dejte pokoj.Kdo by , proboha, mohl závidět Gotta, nebo Slováčka ?
Jste bláznivé babky ?

amej
20. 12. 2021 08:57

Osobně se divím Patrasové i Gelemové

cozumel
20. 12. 2021 08:32

Mohli by přestat prát špinavé prádlo na veřejnosti přes média. Je to trapné! Chudák jejich děti, co všechno si musí o svých rodičích přečíst v bulváru!

Alva
19. 12. 2021 15:51

Saschajede- právě, že nemohl.

borka30
19. 12. 2021 15:13

Každá sranda něco stojí. Gelemová se 7 let o něj po všech stránkách starala, tak jí platil. Já třeba bych ty jeho peníze a už vůbec jeho nikdy nechtěla. Dáda, ať raději mlčí a vyřizuje si své v soukromí a netahá na veřejnost..

Saschajede
19. 12. 2021 09:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

janprorok
19. 12. 2021 05:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.