Partner Molavcové Strejček o ochrnutí: Dcerám řekli, že umřu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Partner Molavcové Strejček o ochrnutí: Dcerám řekli, že umřu!

Už dva roky je zcela odkázaný na péči druhých. Alfredu Strejčkovi (78) alias Plaváčkovi z pohádky Tři zlaté vlasy děda Vševěda se v roce 2018 ze dne na den změnil život. „Byl jsem si zaběhat jako obyčejně. V noci přišly bolesti a ráno jsem nebyl schopen pohybu,“ prozradil herec, recitátor a životní partner Jitky Molavcové (69).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

babona
13. 12. 2020 10:30

Přeji panu Strejčkovi úplné uzdravení a spokojený život uprostřed jeho rodiny. Jsme pamětníky jeho recitací poezie, a účinkování v irozhlasových hrách. V posl. době jsme jeho hlas slýchali z ČT2 v pořadech ze života cizokrajných zvířat a ryb. Hodně štěstí, pane Strejčku, brzy se nám vraťte !!!

4imrkhan00...@...
18. 02. 2020 11:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mejlika
05. 02. 2020 06:37

Adlere, Moravcová nic netajila, už několik let se ví, že žije se Strejčkem. To pouze vy objevujete to, co už je dávno objevené

defakto
04. 02. 2020 16:48

... mám rád přírodopisní dokumenty , které namluvil slovem pan Alfred Strejček . Jednak má příjemný hlas a u něho nemám pocit , že nás poučuje (nevychrlí na nás spoustu poznatků ) , jenom dej na obrazovce lehce nenásilně doprovádí.

-bello-
04. 02. 2020 09:40

Alfréd Strejček měl vynikají, vynikající kometáře ve vzdělávacích pořadech.Kultura přednesu nádherná.Za to mu díky! A přeju mu ať se zadaří další kroky

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.