Miroslav Etzler: Nevěrou zničil rodinu i firmu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. května 2024

Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie

Miroslav Etzler: Nevěrou zničil rodinu i firmu!

Končí týden, který zničil život herečce Vilmě Cibulkové (47).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

dejavu26
06. 02. 2011 16:16

je li líto, že ti kazím radost, ale já baráček mám, a protože chodím kolem ní, tak jsem si dřív všimla.

dejavu26
06. 02. 2011 13:36

Paní Vilmu Cibulkovou velmi obdivuji jako herečku a je mi moc líto, čím musí procházet a co ji ještě čeká. Bohužel při rozvodu se vyplacení manžela z baráku nevyhne, ale ono už jen to, že je s Etzrem vázána smlouvami na společná představení v počernickém divadle, bude pro ni velmi nepříjemné. Bohužel, Etzer podle toho, co sám o sobě prozradil (neschopen ani vymalovat, Vilma dělá i sádrokartony, sebrala ho s kufrem na ulici, měl potíže s alkoholem), je patrně slaboch a lenoch, takže není čeho litovat, ale to člověku dojde až později. Paní Vilmě bych přála stabilního člověka, který se postará o ni a její baráček, který tolik postrádá mužskou ruku (plot téměř rozpadlý, pamelník nestříhaný, domek chátrající) a o kterého se bude moci opřít ona. Doufám, že už dospěla a přešla ji touha zachraňovat a oprašovat desperáty s uhrančivým pohledem, které pro nevěru vyhodil někdo jiný a dělat jim maminku, aby se oklepali využili jí a zmizeli a pochopila, že si kvalitního chlapa zaslouží a vzhled je u něj podružný. Taky doufám, že ji to nezraní natolik, aby začala ubližovat sama sobě a ničit se.

dejavu26
06. 02. 2011 14:06

Pardon, Etzler, lidem, kt. nemám ráda, nemohu přijít na jméno a jako herec je a byl nula, takže jsem si ho nikdy nepamatovala.

bohatypodnikatel
06. 02. 2011 14:21

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

alenkaa
06. 02. 2011 15:56

A já jsem si tak říkala,kde že putuje BP.A hle...on zde.Stýskalo se ti o mně,viď? A radíš dalším.Ty jsi tak úžasnej chlapeček

bohatypodnikatel
06. 02. 2011 21:43

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hrneczuhrinevsi
06. 02. 2011 14:45

tak to tak neprožívej. Cibule je už stejně přestárlá afektovaná hérečka.

xviktorie
06. 02. 2011 13:22

Kolik vztahů Etzler ještě zazdí, než dámám dojde, co je panáček zač? Nespolehlivý, ne moc inteligentní panák, který se rád nechává vytáhnout z bryndy a spolehlivě ostatní do bryndy dostává. Cibulkové je mi spíš líto, všichni ji hodí na hlavu, že rozbila předchozí Etzlerův vztah, ale spíš to vypadá, že pan herec to na každou další velmi dobře zahraje...

alkaholka1
07. 02. 2011 08:13

souhlasím, díky za tento názor, jen malý dovětek, tato dáma mu ale vůbec v ničem nepomůže. Tedy, krom výměny tělesných informací.... ale to tak bude všechno.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.