Miroslav Etzler: Nevěrou zničil rodinu i firmu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Miroslav Etzler: Nevěrou zničil rodinu i firmu!

Končí týden, který zničil život herečce Vilmě Cibulkové (47).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

DutchSchulz
07. 02. 2011 23:37

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

dominikanika
07. 02. 2011 12:59

Je až zarážející, jak každý ví, jak by se měl kde kdo chovat (v tomto případě V.Cibulková a M.Etzler), jak by se ona měla za každé situace chovat jako dáma a neprojevovat se jako domovnice z pavlače, jak se někteří pisatelé tetelí, že se v propadu ocitají "celebrity" a oni se mohou stát samozvanými a anonymními soudci. Takový "hrneczuhrinevsi" je tedy opravdu chudák, jeho hodnocení V. Cibulkové, jeho fundovaný pohled na její herectví svědčí o jeho intelektu a zdravém sebevědomí. Kdyby ho měl, nepotřeboval by se otírat o lidi, kteří mu nic neudělali, jen si momentálně prožívají své soukromé války, do kterých nikomu nic není. A že V. Cibulková smrdí starobou atd.? Hnus. Hrnec bůhvíodkud asi bude věčně mladý, nebude stárnout, je úspěšný a úžasný....blbec, dle mého, asi hodně zakomplexovaný. Každý žijeme, jak umíme a můžeme, nechme tedy i ty, kteří jsou víc vidět žít jejich soukromý život bez urážlivých komentářů a zášti.

zaviracispendlik
08. 02. 2011 09:40

herci taky mají city, já bych taky udělala vyrvál

raspina
07. 02. 2011 11:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bohatypodnikatel
07. 02. 2011 11:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

perla99
07. 02. 2011 10:53

Paní Cibulkovou znám, je to vynikající herečka, ale že má za manžela herce, to jsem nevěděla. Vůbec si nevzpomínám, že bych ho v něčem viděla, zřejmě v ničem kvalitním nehrál. A vyvádět kvůli chlapovi? Ať si jde, jeho smůla, není na světě jediný.

dejavu26
07. 02. 2011 09:13

Ilis> Slova hodná dámy? Co si řeknou za zavřenými dveřmi, je jen jejich věc, ve vypjatých emočních situacích padají i horší slova, ba i rány. A jestli je nějaký hnusný paparazzi šmírák odposlouchává pod okny nebo jim přilepil štěnici, přijde mi to daleko odsouzeníhodnější. Je zajímavé, že se nepozastavujete nad tímhle. Ono kdyby vás pronásledovali na každém kroku, včetně toho, kdy jdete na WC, vynést odpadky, jste unavená, nemocná a pak kritizovali, jak jste nalíčená, co máte na sobě, co jste komu řekla a ještě se oháněli tím, že když jste herečka, musíte to vydržet a oni mají právo na vás parazitovat, chtěla bych vás vidět, jak byste tohle vše ustála.

proxima
07. 02. 2011 08:09

Změnili jsme kurs co, Batrošová a Pomeje už nefrčí ? Snad se ještě něco zajímavého vyhrábne, ne ? Kdo bude další na řadě ? Co takhle Karel IV ?

alkaholka1
07. 02. 2011 08:03

Vilma je překrásná, úžasná osobnost, doufám, že tento podraz ustojí jako vždy! Miroslav a ta ošklivka zo Slovače, jsou již čekateli ve mlejnici. Spravedlnost existuje, dříve či později zaplatí oba. Jen nechápu, kam dal oči ME, vždyť to co upřednostnil, by v sexshopu vyšlo v polovičním balení na směšnou částku..... jo, halt komu nejni shůry dáno ....

illis
06. 02. 2011 21:56

Vaše slova jsou bezesporu upřímná, ale nezlobte se na mne, tohle si musí vyřešit jen oni dva. Zoufalé ženy, dělají zoufalé věci možná, ale paní Cibulková, byť je možná dobrá herečka, tak svými výlevy dává na druhou stranu pocítit, co lze od ní očekávat. Takto se slušná žena nechová, to je slovník hodně nízké cenové skupiny. Jak jsem již napsala, také ona má těch úletů za sebou dost, co tedy panu Etzlerovi vyčítá.........

zorina
06. 02. 2011 19:39

Viděla jsem oba zmiňované herce v několika překrásných inscenacích Divadla Ungelt. Bylo by mi velmi líto, kdyby jejich roztržka znamenala konec jejich společné umělecké práce, ve které byli tak přesvědčiví. A ještě víc by mi bylo líto, kdyby současnou krizi svých vztahů začali řešit démonem, kterému již před lety unikli. Prosím, moc prosím, paní Cibulková, přeneste se přes tento Mirkův úlet a vy pane Etzlere pochopte, že zoufalé ženy dělají zoufalé věci.
Nenechte prosím, nás, vaše nadšené diváky marně toužit
po divadelních hrách, při kterých nám často běhal mráz po zádech a do očí se draly slzy dojetí.

illis
06. 02. 2011 18:23

Cibulkové slova- "Ty mě to eseróčko necháš vyplňovat jako nějakej čů* a píáš tuhle krávu!" Skutečně slovník hodný dámy!! Cibulková odtáhla Etzlera od Zuzany Bydžovské a jejich syna a to si myslela, že ona sama je tak úžasná, že jí to jiná nemůže udělat. Může. Ona sama dříve měla vztahy s ženáči-Petr Karcik, Karel Heřmánek a možná i další

alkaholka1
07. 02. 2011 08:08

tak předně, Vilma si jej vzala pod patronát, když pil první ligu, neměl kde být - sice byl ženatý, ale s paní Bydžovskou již jaksi nebydlil. Takže - jen podala ruku v nouzi! Co se z toho vyklubalo, to nelze soudit. Jen ten smí hodit kamenem, kdo je bez viny. Obávám se, že tady to není nikdo!!!

zlobit
06. 02. 2011 17:12

Jestli 140.000 Kč jsou všechny úspory co mají, tak to je opravdu k smíchu. Co to tady řeší????????????
A to je má finančně zrujnovat, že je kolem toho takový povyk?

zlobit
06. 02. 2011 17:06

Souhlas s tím, že bulvár na koho si ukáže toho zničí.
Ale ........
Ale platí, že co nechceš, aby Ti dělali druzí, nedělej to sám". Paní Vilma odloudila Míru od Zuzany Bydžovské a teď jí to udělala jiná.

kalichmann
06. 02. 2011 15:23

hrneczuhrinevsi : Kopíruješ to z Blesku sem nebo opačně ?

Jinak můj názor je, že bulvár fakt dokáže zničit lidem životy jak osobní, tak pracovní. Koneckonců co jim je do toho, kdo s kým chodí, spí, atd. Možná kdyby je bulvár nechal na pokoji, užil by Etzler s přičmoudlinou a vrátil by se k Cibulkové. A co oči nevidí, srdce nebolí. Teď na to doplatí i ti, co s nima jen spolupracují.

dejavu26
06. 02. 2011 16:13

to je pravda.

andulaanca
06. 02. 2011 16:16

Ŕíká se,že co oči nevidí,srdce nebolí.Třeba by ho to druhý den přešlo a ... a byl by klid.Takhle to rozmázli ...

hrneczuhrinevsi
06. 02. 2011 17:30

konečně došlo na afektovanou brécu cibuli

hrneczuhrinevsi
06. 02. 2011 14:45

je stará afektovaná bréca,
už smrdí starobou, hérečka taky čím dál horší, přehrává a přehrává, že se na to její herectví nedá koukat, tak se Mírovi ani nedivím, že ho zaujalo mladý neafektovaný masíčko, s očičkama jak uhlíky.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.