Po letitých sporech s exmanželem Josefem Rychtářem (59) konečně Darina Nová (59) dosáhla svého. A v jeden den slaví hned dvojí vítězství. Jednak se jí podařilo soudně vystěhovat »zlobivého« syna Jana Rychtáře (31) z vily v Říčanech. A pak přišel o střechu nad hlavou také vdovec po Ivetě Bartošové (†48). Exekutoři vydražili jeho podíl.Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.
listure:
Co by měla paní Darina získat????
Násilnického, primitivního hulváta a syna, který se matky nezastal, když jí hovado Rychtář mlátil a nadával? To raději oželí vykutáleného nezdárného syna a jeho dítě , ale především se zbaví lidského odpadu Rychtáře.
Fandím p. Nové!!!
Konečně něco pozitivního pro paní Darinu. V podstatě to celé začalo za to, že byla ochotná si vzít do baráku Bartošovou - také v té Ivetě nebylo nic dobrého- pelešit se jí s manželem za to, že ji vzala pod svoji střechu. Vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá - Rychtář a Iveta - jak to mohlo dopadnout ? tak jak to dopadlo. Paní Darině přeji zdraví a pevné nervy !!
Potěšující zpráva. Starý Rychtář - kriminálník a násilník si byl až moc jistý, že mu veškeré násilí a hulvátství bude procházet.Jeho syn - povahově věrná kopie starého primitiva bude muset konečně se starat.
Já mám obrovskou radost, že na hovado konečně došlo!!!!