Gottova dcera Dominika (44): CO JÍ UDĚLALY DVA ROKY SPORŮ S TÁTOU! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Gottova dcera Dominika (44): CO JÍ UDĚLALY DVA ROKY SPORŮ S TÁTOU!

Dost se změnila! Z jindy veselé Dominiky Gottové (44) je ustaraná žena, na které se hodně podepsaly poslední dva roky. Svědčí o tom aktuální fotky nejstarší dcery Karla Gotta (78) z dovolené.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
14. 08. 2017 22:46

Z veselé Dominiky je tlustá veselá.Vidím ci vidím, nejsem slepá.
A ustaranej je spíš Gott - z toho, co si šíleným strachem o život navařil !

aveneta
14. 08. 2017 10:59

No jo....prachy a majetek dělají divy s lidskými vztahy.... v tu ránu se zapomemene na ony vlastní vztahy mezi sebou, mě to příjde k smíchu, vždyť nikdo tu nebude věčně, každého čeká smrt a tak proč si kompikovat život takovými hovadinami bojem o majetek.
Rubáš nemá kapsy.......

DutchSchulz
14. 08. 2017 07:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

antonuis.j
14. 08. 2017 12:37

To nemusí být časná hodina, ale 172 neboli 52 p.m. neboli čas nastavený na foťáku na dvanáctihodinový .... Jinak ten datum mě taky rozesmál - žumpáci jako vždy prudce aktuální, hovádka co ani nedovedou opsat články od jiných. Ta redakce je fakt hnus . vidím ty šilhavé brejlaté slizké nadržené ušaté a uhrovaté zjevy, jak si s vyplazeným jazykem datlují, funí, hrabou se přitom v rozkroku a "hloubají" třeba, jaké i se píše ve slově vidět a jak hezky bylo v těch pěti třídách pomocné školy, co s bídou absolvovali, než je vyhodili coby nevzdělatelné primitivy...

-bello-
14. 08. 2017 23:01

dutch
v životě jsem nebyla v Chorvatsku, ale fotka je asi tam odtud, když mají na stole sklenici s logem Ožujsko ( který jsem taky nikdy nepila .Zdá se mi, že v 5 večer tam už čekají na večeři, půl svíčky na stole mají už vyhořelý a přemýšlí co s večerem ...
Strašně blbá fotka

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.