Nečekané! Gott řekl Zemanovi "ANO" | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Nečekané! Gott řekl Zemanovi "ANO"

Už tento pátek se ve Španělském sále sejdou příznivci Miloše Zemana (72). Hlavní překvapením celého večera bude Karel Gott (77).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ararat
25. 01. 2017 12:05

Alena Ponistova
bello slova co používá ararat vystihuje její charakter.Nevím jestli je vůbec člověk.Jen se nenechte vytočit,ona se v tom libuje.Pokud vy máte 130 kg,tak ta musí mít 300. a to nemluvím o jejím ksichtu,proto ta nenávist v ní jen kype
++++­++++++­++++++­++++++­++++++­++++++
Ponistová ty jsi tak,ale tak hloupá až mě přívádíš do stavu,kdy se tady s kamarádkou smějeme až slzíme.Neboj jsem člověk co se na rozdíl od tebe já dělám něco pro lidi,ale blbcům se musím zasmát,a ty mezi blbce patříš.Že má Sommerová 130 kg je pravda,řiť má jako autobus vlasy černé a dlouhé, prsa ji dělají z těla krednec hahaha proto měla inzeráty na kouření penisů.Ponistová můj ksicht je udržovaný v čistotě a nemám beďáry jako ty,Tak že zales styď se lhářko a kdo lže i krade.To znáš že Ponistová.Tam se starej o svý malý spratky a drž hubu.

ararat
21. 01. 2017 08:20



Alena Ponistova
bello slova co používá ararat vystihuje její charakter.Nevím jestli je vůbec člověk.Jen se nenechte vytočit,ona se v tom libuje.Pokud vy máte 130 kg,tak ta musí mít 300. a to nemluvím o jejím ksichtu,proto ta nenávist v ní jen kype.
++++­++++++­++++++­++++++­+++++
Ponistovámty jaký charakter,ty jsi prdlá až na půdu.Čteš si po sobě co píšeš zrovna ty,tam se pozná charakter jak chceš poučovat,vzdělané lidi,uvědomuješ si právě ty co zde vybliješ ty neupravená šmudlo?Já na rozdíl -BELLU- znám a vím jak vypadá a co je to zač,což ty říci nemůžeš,jsi jenom omezený troll...mohu tě ujistit že 300 nemám ,byla by ze mě už selebritááááá a ksicht,no o proti tobě jej mám bez běďáru o sebe pečuji na rozdíl od tebe viz: tvůj profil ty než něco stupidního napíše tak s to po sobě alespoň přečti.Šmudlo

starypes
20. 01. 2017 06:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bobes.6@...
20. 01. 2017 03:59

Je mi to u ***e ja musim jit makat rukama...

-bello-
20. 01. 2017 01:21

Ten Gott je trapnej! Ušoupal by si nohy jen aby ... a teď se musí tetelit jak ratlík!Nedávno byl v Čapím hnízdě s Babišem kamarád, teď ho zve sám prezident.
Už jen aby tam byl Stropnický, aby Gottová měla na pokec Žilkovou.Ty dvě blbky se poslouchat nedají, tak je tam snad k sobě pořadatel postaví a odstaví

ararat
20. 01. 2017 07:11

-bello-
20. 01. 2017 01:21 chciplíno,jenom tebe zase nikdo nikde nepozval co?...proto jsou všichni zase blbí,no ty bys tam ale vypadala ze 130 kg gerontko tlustá obludo

aveneta
20. 01. 2017 00:58

Jo....v podstatě mají něco společného....věk a dobu mládí, kterou prožili ve stejné době, což ovlivní i názory.....

kaluze
19. 01. 2017 19:10

necekané ,to je prece jasné,ze to nemúze odmítnout Zeman není obycejnej clovek a proto tam Gott zakváká,normálnim lidem uz zpívat nebude,jem vyvolené smetánce ,ale to násilné falwsné zpívání uz stejne nikoho neláká, ty casy jsou dávno pryc,kdy Gott zpíval dobre.bohuzel on si myslí ,ze mu to porád zpívá

danyka
19. 01. 2017 16:37

To je příjemná zpráva. Od teď budu mít K. Gotta ještě radši, pokud to vůbec jde. Hodně zdraví a vitality přeji panu Prezidentovi, Karlu Gottovi a jejich rodinám.

ivoadler
19. 01. 2017 15:58

Vždyť na Blesku je, že ne. Že se na to zdravotně necítí. Tak se kluci nějak domluvte.

dandova
19. 01. 2017 15:10

Hm, předtančení prezidentského páru.

iFender
19. 01. 2017 15:06

"Hudebni prostituti vsech zemi spojte se!"

Sarah Woldekiros
19. 01. 2017 12:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bohatypoodnikatel
19. 01. 2017 12:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.