Papež zatlačil a... Zeman dal milost zdravé podvodnici! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Papež zatlačil a... Zeman dal milost zdravé podvodnici!

Pouze z vážných zdravotních důvodů hodlal prezident Miloš Zeman (72) udělovat milosti. Teď ale udělal výjimku...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

6010
24. 11. 2016 10:52

No, dejme tomu.Ale že si hřeje Zeman na prsou toho darebáka Mynáře, který stále nemá a nebude mít nikdy bezpečnostní prověrku, tak to mně na něm hodně ***.A kdyby alespoň Mynář chodil někde kanálama a nezviditelňoval se, ale to né, on se nechá zdravit hradní stráží, jako kdyby on byl prezidentem. Napoleonek jeden.A o jeho nehorázném platu (za co?), to ani nemluvím.Stále hledám v duchu odpověď, proč to tak je? Že by na Zemana něco obzvlášť důležitého věděl a má to za své mlčení? Jinak si to neumím vysvětlit.

Sarah Woldekiros
23. 11. 2016 12:49

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jity
23. 11. 2016 13:11

chaluge to někomu zkrátka nevysvětlíš. Ještě bude mít tu drzost tě napadat, jako mne, že prý jsem shnilá se svými názory. Hlavně, že mají někteří plnou hubu demokracie, ale jen v tom případě, že máš stejný názor jako ony.

jity
23. 11. 2016 12:43

Zeman to zřejmě udělal hlavně kvůli dítěti. To by muselo od 3 let do děcáku. Alespoň tak to bylo prezentováno. Navíc odsouzená už si část trestu odseděla.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.