Opuštěný táta Dejdar (51): Syn se domů nevrátil! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Opuštěný táta Dejdar (51): Syn se domů nevrátil!

Po čtyřech letech se mu vrátila manželka s dcerou z Floridy. Přesto rodina Martina Dejdara (51) není kompletní. Sedmnáctiletý syn Matěj totiž zůstal v Kanadě!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bohatypoodnikatel
22. 10. 2016 19:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
20. 10. 2016 14:33

Já mu přeji,aby si splnil své sny,je to dobrá příležitost,jak se naučit tvrdému životu.Od mlada se o sebe postarat tak daleko od rodiny je odvážné,ale já to vidím pozitivně,ať už bude hrát hokej či něco jiného,bude se ještě hledat.Někdo se nenajde celý život.A pak třeba prudí a musí se kompenzovat tady na diskuzi "AHA"ČESKÝ ČLOVĚK JE NEGATIVNÍ A DOKÁŽE POMLOUVAT A URÁŽET.

Sarah Woldekiros
20. 10. 2016 18:47

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mord
20. 10. 2016 19:49

tebe nelze urazit hloupá závistivá bábo děláš to svou pitomostí neustále sama. a názor nikdy žádný nemáš...jenom pomlouváš zoufale lidi kteří mají peníze protože jim závidíš

-bello-
21. 10. 2016 14:08

mord
že tebe to rozčiluje !
Z toho, cos napsal je jasný, že TEBE nepomlouvá, a nikdy pomlouvat nemůže !

mord
23. 06. 2017 13:36

Ty uboha hloupa bezvyz­namna­zavis­tiva nulo bellmeku zasloužíš si přesne to co jsi uklízečko

-bello-
20. 10. 2016 19:49

ararat
splnila sis sen , je z tebe profi uklízečka na " vysokém postu ", 60.000,-Kč/měs. přijmu, jak jsi sdělila AHA "národu" .
I já to vidím pozitivně! Vlítne na tebe berňák a EET Babiš.
Ty tě naučí tvrdýmu životu.
Tady a v Česku

ararat
20. 10. 2016 20:29


splnila sis sen ...to je asi ta primitivní integrála,o které tady hrdě psala,ty jsi tupá
ale dále,no asi víš o EET h.o.v.n.o. mě se EET NETÝKÁ ,se ti směji do huby ty líná babizno.. tupá každým coulem 60,000,- dávno neplatí musíš hodně přidat...no sdělila jsem to jenom tobě,ale přečíst si to mohli všichni a to mě těší,jsem hrdá na to,že z toho těším a ty zuříš..polib mi (_!_) a jak je nejvíce ....á Berňák klidně může přijít na kontrolu,neboj jsem v pohodě na rozdíl od tebe
++++­++++++­++++++­++++++­++++++­++++
chaluge
20. 10. 2016 18:47
a co ty ararat, jseš také "český člověk" z OVI, negativní, mstivá, urážíš zde lidi za jiný názor a pomlouváš co jde . Dokonce nenecháš nit suchou ani na své rodačce z OVI Ponistové! Všichni tě zde znají, tak ze sebe nedělej yntelygenta, seniorko!
++++­++++++­++++++­++++++­++++++­+++++++
Náno co jsi to tady vyblila za nesmysly..jestli někdo pomlouvá jsi ty,stačí si přečíst tvé komenty...moje rodačka hihihi máš na mysli tu paní co nosí pruhované saka se second-handu?No nezná mě nikdo ani ty né NÁNO ale já znám tebe a že jsem inteligentní není pochyb...ale dělej ze sebe dále blbku,budu se bavit P Ř E S T A Ň Z Á V I D Ě T..bo tě jebne

-bello-
22. 10. 2016 15:45

ararat !

ad 1) EET v tvé živnosti jsou škodolibý vtip, jsi blbka, ses chytla
ad 2) nemusíš dumat nad ničí vejškou ani nad tou mou.Nemusíš dumat nad mým prvním ( ano slyšíš dobře prvním ! ) bytem.Prostě to tak bylo.A buď v klidu, nepumpla jsem stát a vdovu Evu Strouhalovou (ararat ) z ostravskýho paneláku o byt.Naší rodině naopak stát baráky znárodnil ( a zase vrátil . Na vejšce jsem měla prospěchové stípko a z domova apanáž.
Zodpovědně říkám, byla jsem na tom líp, než ty dnes s úklidem, " kapitalistko
Čus, kopretinko

Sarah Woldekiros
22. 10. 2016 03:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ninga
20. 10. 2016 13:50

V USA a v Kanadě, pokud dítě neodejde z domova do svých 18, tak je považované za nesamostatného domácího mamánka a za pecivála. Úplně jiná výchova než v Evropě.

anka
20. 10. 2016 16:32

a to jste si prave vymyslela, nebo na to jste prisla jak

ivoadler
20. 10. 2016 13:50

Napil jsem se až v osmnácti, ale stálo to za to. Od té doby bez toho nemohu být. Dejdar už nemůže utáhnou pobyt rodiny v Americe? A co že pan herec nehraje rovnou v Hollyvoodu?

jity
20. 10. 2016 13:02

To si myslel Suchánek také, že jeho syn bude hrát hokej a už ho má zpátky a chce snad být hercem. V 17ti letech ještě neni moc dospělý, bude se mu stýskat.

-bello-
20. 10. 2016 21:28

jity
to je pravda, stejskat se mu bude i když je skype.
V 18 jsem měla už svůj vlastní byt, chodila na vejšku, sportovala a stejně jsem furt ***la domů a bylo to príma

ararat
21. 10. 2016 07:58


-bello-
20. 10. 2016 21:28 NÁNO ty jsi nevystudovala žádnou vysokou školu ty jsi psychicky onemocněla a máš pouze maturitu lhářko.Za komančů jsi v 18-ti nemohla vlastnit byt,za komančů byly byty pouze státní nebo družstevní,pokud by jsi měla to co píše ak z čeho by jsi asi platila nájemné,když jsi hypoteticky studovala vysokou školu a v 18nácti jsi byla ještě na gymplu...bože jak může napsat takovou blbost a zapomněla že v jejích osmnácti se byty nevlastnili a kde by na to vzala? LHÁŘKA,KTERÁ TADY KECÁ A TADY JE VIDĚT JAK SI VŠE VYMÝŠLÍ..TO TI NIKDO NEVĚŘÍ,KTEŘÍ ŽILI V KOMUNISTICKÉM REŽIMU...PROSTĚ JE HLOUPÁ

Sarah Woldekiros
22. 10. 2016 12:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.