Opuštěný táta Dejdar (51): Syn se domů nevrátil! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Opuštěný táta Dejdar (51): Syn se domů nevrátil!

Po čtyřech letech se mu vrátila manželka s dcerou z Floridy. Přesto rodina Martina Dejdara (51) není kompletní. Sedmnáctiletý syn Matěj totiž zůstal v Kanadě!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ararat
22. 10. 2016 19:52

Tak Ponistová,než někoho nařkneš ze lhaní,měla by sis to dobře
ověřit,jinak se toto dá použít jako pomluvy,za kterou můžeš být brána k odpovědnosti.Ty mě každopádně neznáš,a až bys poznala pravdu spadla by ti brada. Nemachruj se známostmi,žádné na mě nemáš.A upozorňuji tě že je to žalovatelné a tvá prostořekost tě může stát i peněženku a věřmi,že tohle umím a dobře.Tak že teď ukaž co umíš v reálu,a jak umíš být v tomhle obratná.Pak ti vysvětlím jak já umím pracovat z koštětem.Tak že doufám,že dostojíš to co tady píše.Už se těším a Sommerová ti asi dobře poradí,ona je v tom jednička,ji stíhali i policajti u nás v Ostravě,a ona dobře ví co teď píšu.Tak do toho.Už se těším.
++++­++++++­++++++­+++++

Alena Ponistova
jo ty jsi tak ulhaná už se opravdu těším do Čech.Budu mít víc času než posledně,Nikdy jsem nevyužila známostí,ale u tebe udělám vyjímku.Psala jsi 60 tis máš čistého a zaměstnáváš 19 lidí,tak to bude zajímavé.
To se mi líbí · Odpovědět · 21. říjen 2016 135

JÁ TĚ JENOM UPOZORŇUJI,ŽE TO UMÍM..TAK TO ZKUS

ararat
22. 10. 2016 19:43

Alena Ponistova
jo ty jsi tak ulhaná už se opravdu těším do Čech.Budu mít víc času než posledně,Nikdy jsem nevyužila známostí,ale u tebe udělám vyjímku.Psala jsi 60 tis máš čistého a zaměstnáváš 19 lidí,tak to bude zajímavé.
To se mi líbí · Odpovědět · 21. říjen 2016 135
****­******­******­******­******­**,

brunos
21. 10. 2016 19:47

Takovou šálu si může vzít jen vymaštěný dement Dejdar.

-bello-
22. 10. 2016 15:47

brunos
jo a zamotanou 4 x kolem krku,aby byl in.
Kožíšek má jako předskokan ?
Že by plánovali s Marešem duo ?

ararat
21. 10. 2016 11:43


Alena Ponistova
ararat ty slepice nevzdělaná.Přečti si pořádně jak to bello píše. v 18 násti měla byt a chodila na výšku.Pokud jsi tak chytrá zajdi si do Havířova a tam zjistíš,zrovna já jsem měla už taky byt,podotykám státní né družstevní ty huso.Ty máš jen ZDŠ s odřenýma ušima pako nevzdělané co bez googlu neudělá tečku.
To se mi líbí · Odpovědět · 1 hod
++++­++++++­++++++­++++++­+++++
Ponistová jako vždy pobavíš,zase jsi neporozuměla mému komentu.
Chceš mi říci,že nebyly družstevní byty za komančů?Víš co znamená zkratka SBD?
Tak ti to ráda vysvětlím co to je.Stavební bytové družstvo ,které existují i dnes víš ty ynteligentko hahahaha.
Koment plný urážek a ještě píše blbosti z ráznou zuřivostí
No jaké já mám vzdělání nevíš ,ale aby jsi se uklidnila mám středoškolské vzdělání.Co máš ty Ponistová,taky máš vysokou školu?
Vše nevím,jako každý ty,my vy oni ony A když nevím použiji googl,na to není nic špatného a dělají to lidé kteří mají vysokou školu..a mimo jiné žádná vysoká škola neudělala inteligenta s tím se musíš narodit,což ale není tvůj případ,jak jsi to zase ukázala svým komentem plný nechutných urážek.Brostě blábolíš stejně jako NÁNA.. HYBRIDO

-bello-
21. 10. 2016 14:06

ararat

špatně: "..... ,ale aby jsi se uklidnila ...."
správně: by ses
blbko, po 1.849 x ti tluču do palice zvratná slovesa !!!!!!!!
-----
čus, kopretinko bulváru, dneska nemám na tebe čas

bohatypoodnikatel
22. 10. 2016 19:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
22. 10. 2016 22:25

bohatymrdnikatel

ale nekecej a radši se to nauč !
(Nojo, co taky chtít od koblijhy, žejo? Dyť jsi blbej jako ta ararat )

http­://pri­rucka­.ujc­.cas­.cz/?i­d=160

ararat
23. 10. 2016 08:31


NÁNO NÁNO...SE TI ZASE SMĚJI JAKÉ BLBOSTI TADY PÍŠEŠ

bohatypoodnikatel
23. 10. 2016 08:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
23. 10. 2016 10:01

bohatymrdnikatel
ale , co myslíš, proč jsem ti poslala odkaz?
ararat je nechápavá, dala jsem tam tečku.
Vyčíslila jsem to tak, jak ona to jedině chápe.Přes peníze, dělá přece " ty papíry, " o kterých ta chudinka furt mele.
Vem to tak, že je mi úúúplně jedno, kam tu tečku vrazím.
Nejsem nějaká účetní , tedy jsem nad věcí.
Ovšemže tečku l z e ! použít i v textu nepeněžním, v neformální !!!! komunikaci , kde o nic nejde, o tom žádná ! Nedělej z češtiny netvárnou obludu .

ararat
23. 10. 2016 15:14


-bello-
23. 10. 2016 101 NÁNO - BLBKO,co to tady zase meleš? páté přes deváté,už jsi upletla ponožky,ty ***amoto

krat5
21. 10. 2016 11:02

Přeji rodině pana Dejdara všechno nejlepší aby se jim dařilo.

jity
21. 10. 2016 09:46

Přeji Matějovi ať má úspěchy a rodiče mají z něj radost. Dal se na dost velkou dřinu. Hlavně aby se mu moc nestýskalo.

robin5
21. 10. 2016 08:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kajman1
21. 10. 2016 06:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
20. 10. 2016 19:41

Myslím, že nejcennější je, když je rodina v pohodě, stmelená a žije pospolu.Na odchod mají děti času dost, protože se pořádně připraví.Normální rodič taky normálně dítě vychovává, nedělá z něj mamánka, ale taky ho z domu nevykopne do světa v 17.
Vím, že v USA je to tak podobně, jako razí Dejdar ale nechápu, proč někdo pak chce děti.V US od narození tvrdě na dítě šetří, na jeho školy, na jeho pojištění.Děti jsou tam dětmi jen chvíli a hodně brzy si přivydělávají.
Co je to proboha za výhru , plácat někde hokej, když nemá pořádné vzdělání a to on jako profi hokejista , co tady ani školu nezačal a tam bůhví jak pytlíkoval nemá.

mord
20. 10. 2016 19:46

Neplácej tady zase pitomosti hloupá drbno... vždyť víš úplný prd o USA...Dejdarovi nebo hokeji dokazuješ to pokaždé když otevřeš tu svou nevymáchanou starou hubu... radši zase popadni koště a mazej něco užitečného dělat místo prázdného tlachaní nulo

Sarah Woldekiros
22. 10. 2016 12:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Sarah Woldekiros
22. 10. 2016 12:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.