Za hranou? Pohlreich si dělá reklamu v seriálu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Za hranou? Pohlreich si dělá reklamu v seriálu!

Účinkování v »Ano, šéfe!« mu už nestačí! Zdeněk Pohlreich (59) rozšířil své působení i na seriály. Zatímco v první řadě Vinařů se mihl jen pár vteřin, v Ohnivým kuřeti se okolo něho točí celý svět. A dokonce tam propašoval i svůj pořad!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

9rot6
11. 05. 2016 05:42

Kdepak, úspěch se v Čechii neodpouští, ale Zdendo jsi fakt borec, kdo umí, umí,ti co tě kritizují si vůbec, ale vůbec neuvědomují, kolik lidí náš Zdenda zachránil od krachu v restauračním podnikání a dokonce nám ukázal v jakém prostředí se připravují předražené "šmakulády" za hříšný peníz, to,že má svérázné vyjadřování k němu totiž patří, běžte si nepozorovaně stoupnout před "gympl" či nějakou školu, za používaný slovník mezi dorostem, by se mnohdy červenal i pověstný Venca dlaždič.Zdendo

ararat
10. 05. 2016 18:42

mekanik
10. 05. 2016 22:20

ararat-to ty taky

ararat
13. 05. 2016 18:37

markéto seniorko 58*&mekanik

Ano já umím vařit jsem tím vyhlášená .
Vulgární nejsem,ale neříkám,že neupustím,nějaké to slovíčko,ale to dneska mají všichni,jinak mi foukej do řiti
(_!_) Markétko

kiwi65
10. 05. 2016 18:06

Vole kuchař někde ve světě viděl podobnou šou a tak využil díru na trhu.Nic jinýho v tom není.Jen takovej malej detail,ty borci co to dělají majî michelinský hvězdy.Kdyby byl takovej mistr světa tak ji má taky.Takhle vy padá jen jak pouťovej žvanil...

brunos
10. 05. 2016 17:40

Zdeněk vole vole kuchař je akorát machr až na půdu

aveneta
10. 05. 2016 15:14

Jako mistru v kuchařském oboru mu nelze nic vytknout... jako člověk je hodně kontroverzní....on si založil svojí "popularitu" na svérázném žoviálním až sprostém chování, no jiní mistři tohoto oboru byť mají mezinárodní ocenění se takto nechovají...prostě Polraich to vzal touto cestou a prosadilo ho to

jity
14. 05. 2016 11:38

Že se tak jiní mistři nechovají. Viděla jsem pár dílu s kuchařem podle, kterého je tento pořad a ten je pěkně urážel. Mnozí tam i plakali.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.