Zákony hovoří jasně: Konec igelitek zdarma! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Zákony hovoří jasně: Konec igelitek zdarma!

Evropa snižuje spotřebu igelitových tašek a Česko se přidává po svém. Novela zákona o obalech chce zakázat všechny igelitové tašky zdarma. Od roku 2018 tak budeme za igelitky platit nejen v supermarketech, ale i obchodech s obuví, nebo oblečením.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Lubica258
17. 06. 2019 05:23

Konečně nějaké dobré rozhodnutí. S těmi plasty by to chtělo něco dělat. Je jich zbytečně hodně. Já igelitové tašky na nákup nepoužívám vůbec. Chodíme nakupovat s papírovými taškami http­s://ww­w.re­klam­ni-tasky.eu/papirove-tasky/ , které jsou ekologické.

anka
04. 02. 2016 16:07

Igelitove tasky a plastove lahve by se mely zakazat prodavat uplne. 50% plastiku na cele planete je pouzito jen jednou a pak vyhozeno.

6010
04. 02. 2016 14:24

Tak moje zkušenost je ta, že jsem do teď platila za igelitky všude.Nikde jsem jí nedostala zadarmo.Jen snad u Vietnamců, tam mi jí dávali grátis.Tak nevím, co to je za novinku.

kadlicek
04. 02. 2016 22:26

Ono je to aj tým ako sýmpatýcký zákazník temu predajcovi je. A tiež v akej hodnotě nakupújetě.
Nepodivujtě sa, keď nakupujetě ibá najlavnější továr, čo je v rvózných zľavových akciách, a trebárs ste temu predajcovi něsýmpatická, a tedák nědostanětě nič.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.