Ufo Pavlásek letí dál! Ale trpí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Ufo Pavlásek letí dál! Ale trpí!

Pár kroků a pak se svalil na zem! I taková samba zajistila Lukáši Pavláskovi (37) a Lucii Hunčárové (30) postup do devátého kola. Fanoušci rozhodli – Leoš Mareš (39) ven a Pavlásek dál! Komik ale z toho, že postupuje, moc nadšený není.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

kvety
07. 12. 2015 14:47

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

nikal
07. 12. 2015 13:14

a hele, vymaštěnci řeší Pavláska, to sou vo.lové, na Hradě chlastaj provní ligu, to je ok, ale z jednoho klauna v televizi, sou všichni po-sraný.. sepište petici, troubové, uspořádejte referendum, tupci

vikyna
07. 12. 2015 12:01

Jsme národ blců, dobré tanečníky vyhodíme a takové nemehlo tam necháme. Jsem myslela, že je to soutěž v tanci. Měl vypadnout hned v začátku ale vyházet všechny dobré a toto tam nechat jak naše ostuda a ne jeho.

naze
07. 12. 2015 10:15

Ubohost,ubohost, ubohost. Vždy jsem ČT 1 brala jako jednu z mále , která má inteligentní seriály a vcelku dobré vysílácí pořady. Na Stardenc jsem se dívala pravidelně, ale co z toho udělali tento rok, to je strašné. Vůbec bych se nedivila, kdyby už na další roky nesehnala televize žádné učinkující. Aby se někdo dřel a snažil se o dobré tance a druhý tam šlapal zelí a vyhrál, to je hrůza. Trapárna

DutchSchulz
07. 12. 2015 09:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bac-bum-bac
07. 12. 2015 10:58

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

frannes
07. 12. 2015 08:01

pro mne se odepsal v jakékoliv roli, klidně může hrát dobrotivého prince nebo šaška královny ,už ho nechci vidět , prostě má stopku, Normální člověk by měl mít trochu studu a trochu soudnosti aby viděl ,že prostě tancovat neuměl a nikdy umět nebude a hrubě znehodnocuje jistě jinak oblíbenou Star Dance kdy prostě každý musí vidět tu nespravedlnost když vypadají daleko lepší a hlavně snaživější tanečníci , pokud by se takto postupovalo všude ,tak to by s Českem byl ámen , dopředu mají jít ti schopní, snaživí a ne lemplové kteří ještě vedou divné řeči a snad si myslí ,že jsou nějak vyjímeční. ČT by v zájmu záchrany renomé pořadu měla upravit podmínky tak , aby se podobná situace nemohla opakovat , vstupním předkolem, větší pravomocí poroty (Pozitivní i negativní divoká karta) . Takhle to vypadá ,že prostě nevyhraje nejlepší ale jen byznys v podobě výnosů ze zaslaných SMS .Caligula kdysi nechal jmenovat svého koně do senátu ,co tam dělal je otázka ,a co tedy dělá Pavlásek v taneční soutěži je taky nejasné , někdo to víte, rád se nechám poučit...

bac-bum-bac
07. 12. 2015 11:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

reiner
07. 12. 2015 12:00

Naprostý souhlas

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.