Rychtář vykázaný od Dariny: Ukrývá se u krotitele zvířat! Našli jsme jeho azyl... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Rychtář vykázaný od Dariny: Ukrývá se u krotitele zvířat! Našli jsme jeho azyl...

Bývalá manželka ho vykázala z domu a Josef Rychtář (57) našel útočiště u jejího bratra! S ním je Darina Nová (57) na nože kvůli dědictví po rodičích a také tomu, že se spřáhl s vdovcem po Ivetě Bartošové (†48).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ararat
06. 09. 2015 21:06


…..__­______­______­______ , ,__
……/ `—___________—-_____|] – – – – – – – – ░ ▒▓▓█D
…../_­==o;;;­;;;;;_­______.
…..), —.(_(__) /
….// (..) ), —-”
…//___//
..//___//
.//___//

milrena
05. 09. 2015 18:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

stekajicikocka
03. 09. 2015 11:34

Takových psychopatů mezi námi je více a někdy se jim jerště tleská.... je k neuvěření jak tady zabírají prachy maje to cesta, jakou šel napříkl. Balkán ,a končilo to občanskou válkou,která nebude vyřešena ani za 50 let. Peníze jsou dobrý sluha ale špatný pán , tím by se měli mmnozí mocní řídit, bude to zajisté bumerang i na ně.

ellenic
03. 09. 2015 09:23

Nepřekvapilo mne, že k 3x rozvedenému otci 5 dětí, krotitelovi zvířat a prapodivnému bratru Dariny se Pepan nastěhoval . Věřila bych tomu co říká Josef Rychtář ml.Tušila jsem, že kvli tomu, že Darina dostala od rodičů rodinný dům, tak její bratříček bude proti ní . Takže ani nepřekvapilo, když říkal, že Darina Pepana prý bezdůvodně napadla . Tomu se musím jen smát .

bum-bec-bum
02. 09. 2015 23:21

-bello- ty jsi mě rozesmála - proč jsem bec, proč jsi ty jednou s tečkou, pak bez, pak s čárkami a já nevím s čím vším. Spadla jsi z měsíce nebo co? Právě ty, která svůj nick zdobí vším možným. Pane bože, tady jsou fakt jen psychouši.

-bello-
03. 09. 2015 15:16

bum-bec (bac) -bum
prosím tě nekecej, ví tady všichni, že jsem byla beladona, to jsem si kvůli ararat změnila na bela. , jenže na tyhle nicky se nalepili právě psychouši, jakk říkáš.
Tak jsem JÁ , na rozdíl od mnohých jasně všem oznámila, že jsem to musela změnit na -bello-
Takže omyl, ničím nic nezdobím a kdybys za něco stála, řekla bys , že sis změnila nick.
Toť vše.

ararat
05. 09. 2015 16:40

ty šumařko co to tady kecáš,proč k vůli mě?...já jsem zjistila to,že se tady nacházíš pod vícero nicky...co tě k tomu vede víš jenom ty,ale já si myslím,že je to že tě to v diskuzích už dál nepustí pod stejným nickem...a proč by zrovna tobě měl někdo říkat že si změní nick,co je tobě po tom...ty tady hraješ meka,­oxalli­s,be­lado­nu a to jsi se jednou tady také k tomu přiznala že jsis musela změnit nick z beladony na bellu z tečkou...nejn že jsi blbá ale ještě k tomu jsi ulhaná...jsi nemocná a potřebuješ léčbu...

-bello-
02. 09. 2015 22:15

Neviděla jsem v TV nic, nekoukám, ale jestlli má Rychta zákaz přiblížení se k Darině , resp. k domu, pak docela určitě ne z plezíru policie.
Docela věřím, že ta ženská je s nervama na huntě, protože ten vůl si umanul ji ničit.I když je hysterka, on je snad horší, ne? Jak má ona udělat majetkové vypořádání, když on žádá nemožné ?Těžko!
Je dost hnusný, když vlastní brácha podrazí ségru a paktuje se s Rychtou.Jenže on brácha taky žádný myslitel ..Pracovní kariéra nijak stabilní, 3 manželství taky nijak stabilní a tak vůbec....

ararat
03. 09. 2015 09:19

na TV nekouká...hm ale chodit lidi dehonestovat a na AHA to by ti šlo...myslíš si,že ti tohle někdo věří...tomu snad ani ty tomu sama nevěříš,ty jsi tam přilepena dnes a denně,ty bez bulváru nebudeš žít,ty máš na tom závislost,ty jiný život ani žít neumíš...zřejmě potřebuješ lékaře...

auslak
02. 09. 2015 19:08

hejhej -bratr Dariny krotí ve voliéře vdovci .......!!!!!!!!

hejhej
02. 09. 2015 18:03

A není bratr paní Dariny Rychtářová nová láska????

auslak
02. 09. 2015 18:59

Možná Armen v cele mu předvedl to co ještě nezažli

ellenic
03. 09. 2015 09:30

auslak Myslíš tu vězeňskou specialitu . To bych mu fakt přála, magorovi.

lambrika
02. 09. 2015 17:54

Nechápu jak jeden ... . . slovy jeden ..... rozhovor pro TV udělá u některých z vás z pí. Dariny největší nestvůru Takže vy všichni obdivujete a schvalujete jednání plačky Rychtáře ? Všechno to jak se chová na veřejnosti ( nevíme přesně jak se chová a choval za zavřenýma dveřma ) se vám líbí a nemáte proti tomu co jste viděli a slyšeli žádné své názory ani výhrady

venca.z.pokratic
02. 09. 2015 18:32

Nikdo se Rychtáře nezastává, ale nikdo neblázní ohledně Dariny tak jako ty nicnezpravdo, jdi se nechat vyšetřit.

bum-bec-bum
02. 09. 2015 18:37

Ach nech ji, je labilní.
To fakt nemá cenu,ta bude za Darinu kopat i kdyby ji Darina osobně řekla, že jí jde jen o peníze.
Kdykoliv nakouknu mele pořád to samý.

-bello-
02. 09. 2015 22:03

bum-bec-bum
nějak se v tom nevyznám, proč jsi bum bec bum, když tady je na diskuzi bum bac bum ?

ararat
03. 09. 2015 09:21

no to je asi obdoba tvého...jak bbb píše jsi psychouš

ellenic
03. 09. 2015 09:55

venca.z.pokratic

nicnezpravda
02. 09. 2015 17:02

A vím co to je bát se o život v 5 leti letech..to člověka poznamená na celý život,stejně jako to poznamenalo mě i Darinu..je to boj o přežití..

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.