Vztahové peklo! Dáda Patrasová a Felix Slováček! Musí od sebe! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Vztahové peklo! Dáda Patrasová a Felix Slováček! Musí od sebe!

Tak a je to tady! Herečka se nemůže na záletného hudebníka ani podívat, takže balí kufry a prchá. Kupodivu to samé dělá i Felix. Kdo, kam, s kým a proč?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

listure
20. 07. 2015 09:37

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

20tina12
09. 07. 2015 19:35

Tak jděte od sebe a neotravujte!! Nebudete jediní kdo se rozvedl

-bello-
09. 07. 2015 12:10

Mně přijde , že ženský shazují samy sebe když omlouvají záletný chlapy a hážou vinu na milenky, místo aby se pravdě podívaly do očí a řekly si, že ten jejich chlap je bídnej červ, kterej je opustil a proč je opustil.
Ale to některý ženský neudělají , to ony nééé, to ony spíš budou do krvava hájit jeho a omlouvat testosteronem.
Ženská na ženskou háže špínu a chlap jak kohout skáče dál z jednoho dvorku na druhej.Hm, hm.To je ale dvojí metr na tutéž věc a ženský se dehonestují samy..
Myslím, že Patrasová si v tomhle manželství užila trápení víc jak kterákoli jiná a nikdy to veřejně nevytahovala..Není blbá, je z kvalitní rodiny a není to žádnej ulítlej bohém .Jméno Dáda je její značka.Daly jí to děti a u toho zůstalo.Jedlička taky nebyl dětí strejček ( a já bych ho za strejčka ani nechtěla, byl mi protivnej) ale byla to už jeho "obchodní " značka taky.
A dělat z chlapů polobohy jen proto, že jich je málo mně připadá pro ženskou dehonestující.

blamal
09. 07. 2015 13:03

Teda to je slátanina všech slátanin, málokoho by napadlo, že do toho je možný zamotat i strýčka Jedličku. Chlapi postupně přibývaj, jen pro info: http­://zpr­avy.ak­tual­ne.cz­/doma­ci/do-konce-stoleti-se-v-cesku-vyrovnaji-pocty-muzu-a-zen/­r~0382­a660f7­b511e2­925100­259060­4f2e/; Trapasový se teď pohrnou kšefty, proto z její strany ten humbuk (jiný důvod není, přece nebude jen tak, aby národ viděl, jaká je chudina parohatá, média informovat krok po krůčku, co se u nich doma děje, jak manžela zfackovala v koupelně a podobně); navíc celý život ví, že ten starej, ošklivej, vypelichanej kocour, co ho přebrala první manželce, vždycky vojede všecky ty, který mu dají (a vždycky jde o prachy, páč Antonín Slováček do krásy nikdy nedoroste). Gelemová ho může urvat jen tím, že "neplánovaně" otěhotní. Důvod? Překvapivej - prachy. Takže shrnuto a podtrženo: Jde jen o prachy, ať už Trapasové, nebo Gelemové, a i Slováčkovi, protože ten teď bude škubán z obou stran. Žili spolu dosud v tiché dohodě, dělali ze sebe vzájemně paroháče, a začalo jim to "vadit" až ve chvíli, kdy jsou paroháči veřejnými, no to je opravdu obraz ryzích povah. Komedianti.

ararat
11. 07. 2015 11:45

nedávno jsi mě tady upozorňovala na to že nikoliv Dáda,ale Dagmar,ty jsi dobré pako...už nestačíš co? Co chlastáš nebo si něco bereš navíc?...ty nejsi normální

joudajoudovy
09. 07. 2015 08:28

az si dada srovna klady a zapory, bude velke usmireni s diamantovym prstenem a exotickou dovolenou.
felix dadu vytvoril, byla jiz protezovana za komaru, protlacil ji na nemecky trh.
kdyz se felix nastve, majetek po rozvodu napise na mladou "umelkyni" a jejich deti ostrouhaji.
delaji to i normalni ex.
Kdo, kam, s kým a proč? nechte to pavlacove drbny na nich.

honza54
08. 07. 2015 17:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
08. 07. 2015 14:26

Dády je mi upřímně líto,ale je schopná a ona mu to dokáže,je hezká a vzdělaná,má kontakty,a život s ním,nebo bez něj vždy to poběží...je to velmi bolestné,je to velká zrada a toho se nedá jenom tak zbavit,ale ona je silná osobnost a Dáda to zvládne.Držím pěsti.

smazan_20160509
08. 07. 2015 15:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
08. 07. 2015 18:11

šmejde teriyaki...Dáda je přezdívka a odvíjí se zřejmě od jména Dagmar..já vím jsi to zase nepochopila,to nic snad se to někdy naučíš...co udělala první manželce? asi máš o tom špatné informace a tato minulost byla v televizi řádně vysvětlena oběma aktéry,že ty si to vysvětluješ svou šmejdskou řečí je už tvá osobní katastrofa

mord
08. 07. 2015 19:57

V klidu vždyť je to jen hloupa oxallis

mekanikk
08. 07. 2015 20:19

ararat Oxallis je úplně tupá

A kde je místní klaun -bello-, mekanik čili BELMEK? Vypadá to, že píše pod jinými nicky a pak nás bude častovat historkami jak byla s mekem

-bello-
09. 07. 2015 11:11

mekanikk

někde jsem ti nechala vzkaz na téma přilepený nick mekanikk .
Neberou tě v práci ? , doma ?, v hospodě? Proto se lepíš na lidi tady? Jo jsi jak lepivej Kanagom , jenže tvůj osobní problém není ničí starost .Chápeš?Asi ne, soudím.
---------
U mě dobrý , je léto a to já miluju a co se týče mekanika ( meka

bohatypoodnikatel
09. 07. 2015 08:37

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
08. 07. 2015 18:16

šmejde i na tebe čekají ony boží mlýny,páč ani ty nežiješ člověk podle nějaké normy

bac-bum-bac
08. 07. 2015 18:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

domino22
08. 07. 2015 12:53

Paní Dádo, s vnoučkem Vám bude na chalupě dobře... a ten Váš starej blbec ať se po*** ! Nevidí si na špičku nosu. Nevidí, že té mladé jde jen o zviditelnění..???

wernerovamagdalena
08. 07. 2015 13:00

No jo, ale kdo bude Patrasovou živit, šmírou pro děti si moc nevydělá.

amplituda
08. 07. 2015 12:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bac-bum-bac
08. 07. 2015 18:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.