Lucie Vondráčková! Česko se už třese na druhorozeného syna! Kdy přistane letadlo? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 5. května 2024

Svátek slaví Klaudie, zítra Radoslav

Lucie Vondráčková! Česko se už třese na druhorozeného syna! Kdy přistane letadlo?

Na konci června zpěvačka porodila druhého kluka jako buka. Kdy ho tedy česká veřejnost, fanoušci a zejména pyšní prarodiče uvidí na živo? Ve hře je zatím hned několik neznámých!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
09. 07. 2015 23:10

některé mají zas jen kariéru matky a slepice , to máš těžký

ararat
11. 07. 2015 05:36

-BELLO-..TERIYAKI
ty jsi neporodila ani krysy proti srsti,tak už nemektej své hnusy­...šm­ejde,­ještě si vymýšlíš nepravdy o tom zda HV chtěla či nechtěla děti,tak si o tom něco přečti,než vyplodíš tady hovadinu...

smazan_20160509
12. 07. 2015 11:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
12. 07. 2015 12:02

teriyaki...proč se tak zuřivě zhazuješ

tak aby ti bylo jasné,neporodila jsem krysy ale děti,ty jsem vychoval k slušnosti,a i se dobře umí o sebe postarat tak,aby se uživily a nemusely strádat,až tohle dokážeš tak ti možná někdo poděkuje....a za další nikdy jsem samoživitelka nebyla,ale to není v životě vyloučené pro nikoho a nevím co tě to napadlo,to mi jako chceš ublížit nebo něco podobného,tak tě uklidním nic z toho se ti nepovedlo za další ještě nejsem stařena i když vím,že to čeká mně tebe,nikdo není vyjmut...tak hleď žít tak jak chceš aby žili všichni,kterým se snažíš tady vnucovat a tím dehonestuješ všechny,kteří se tobě nelíbí jenom proto že jsou vydásnění,že třeba neumí zpívat atd.atd...jsi hloupá a tupá zřejmě se na tobě podepsala výchova-nevýchova

-bello-
12. 07. 2015 23:45

ararat

u Marka Ebena píšeš teriyaki, že jsi už seniorka - tak si vyber, magore! V jiném příspěvku píšeš, že jsi ovdověla a zůstala s dětmi sama a jaký byli komunisti blbí ( majíc ovšem za komunistů práci, rodinné přídavky, sirotčí důchod a vdovský důchod a minimální nejemný).V dalším příspěvku jsi zas napadla oxy a byla jsi jak kanál .Tvrdíš, že děti jsou na tebe pyšné, podle toho kanálu není na co! Žes vychovala děti je norma, to se v podstatě očekává, že ?
V jiném příspěvku líčíš , jaký máš vysoký post a bereš 60.000,-
Dle hrubek a nesmyslů se domnívám, že kecáš.
čus , jsi zavřít slepice , pusť si telenovelu a neotravuj lidi!!!!

ararat
13. 07. 2015 22:20

blbádono,jen hádej co jsem,zda jsem vdova­..haj­zlíku,­nevyc­hova­ný ,na tvé hrubky tedy nemám,že si vydělávám docela dobře na život,že jsem vychovala řádné ,pracující lidi,kteří se o sebe umí postarat na rozdíl od tebe..ty mě nesuď nic o mě nevíš a mé děti jsou na svou mámu pyšné,až budeš mít vychované děcka,jestli vůbec budeš jaké mít ;-pak napiš zad se ti to povedlo hahahahaha D ...nech se vyšetřit a neschovávej se zbaběle za nicky a nemluv sama k sobě­....ch­udin­ko,uř­vaná,­já už na chyby mám docela právo,ale od mladé se to ještě neoče­kává­..pr­imitiv­ní šmejde

-bello-
13. 07. 2015 23:50

ararat
no ararat, takhle mluví DÁMA ? fůůůj
občas hrubky nasmolí každej.
ty je smolíš furt

-bello-
12. 07. 2015 23:56

ararat

jsem bello, a ty dobře víš kdo je teriyaky , tak mi nepodsouvej jiné nicky!

honzina
09. 07. 2015 21:35

Naprosto s vámi souhla­sím!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!

-bello-
09. 07. 2015 23:06

domino22
nemít děti není sebeláska, je to zvolená životní cesta.A já např. vím, že toho východního Němce Helmuta milovala , on dítě nechtěl taky a nakonec zdrhnul.Z východního Německa se totiž utíkat vůbec nedalo, tak to vzal tedy přes sňatek s Vondráčkovou. Dokážu rozumět tomu, že ji zpěv natolik vzal, že neměla chuť mít dítě.Ostatní hérečky a pěvkyně v té době dávaly děti stejně na výchovu k babičkám.Kdyby měla kvalitního partnera, třeba by dítě měla.Mít dítě není povinnost a život bez dětí není o nic míň kvalitní.

mamahotel
10. 07. 2015 12:52

Ale Hellmuth dítě měl, takže to nebylo tak, že by děti on nechtěl,měl dceru. HV dělala kariéru, až jí Hellmuth utekl s bývalou manželkou Drobnýho Míšou do Německa. Pak se sice vrátil a pro lidi dlouho dělali, jak je vše zalité sluncem, ale už to asi nebylo ono. A s MM chodila HV dva roky za manželství s Hellmuthem tajně , chodili na Albatros

krat5
09. 07. 2015 12:21

Lucii i Adámkovi přeji hodně zdraví. Ona sama nejlépe ví, co je pro jejich mimčo dobré a co špatné, kdy přijede do ČR je jejich věc. Myslím, že prarodiče můžou letět za vnukem. Určitě je to o hodně jednodušší. Několikrát jsem v letadle zažila malé děti, pro rodiče i spolupasažéry, peklo.

ararat
12. 07. 2015 15:33

no určitě mají k tomu nějaký důvod proč za Lucii neletí,můžou to být třeba zdravotní problémy,lé*** není jak když člověk nasedne do auta a jede,už

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.