Sousedi její řvaní při souloži nevydýchali: Nenasytnou ženu stihl trest! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Sousedi její řvaní při souloži nevydýchali: Nenasytnou ženu stihl trest!

Městská rada v Birminghamu musela zakročit na základě četných stížností občanů ze sousedství mladé ženy jménem Gemma Wale (23). Matka dvou dětí pohoršila obyvatele okolních domů proto, že "vydávala při sexu hlasité zvuky a dokonce slastí i křičela! Soud se ji proto rozhodl přísně potrestat.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

budox
03. 06. 2015 19:51

to nevím, co by angláni udělali s mou sousedkou, u sexu (23 00, 03 00 a 05 00) řve jak zjednaná, 5 děcek, otec ani jeden. V noci řve u sexu, přes den na děti a nejen to. Hnus. Sociálka nereaguje.

zlobit
03. 06. 2015 18:00

Zažili jsme, že nad námi bydlela jedna hodně veselá žena, ale když její návštěvy 4 x do týdne, začaly v sedm večer pitím, veselením se a její řev začal ve 22.00 s přestávkami do tří do rána, tak to bylo hodně blbý. Protože, když vstáváte v pět hodin tak to vydržíte jednou.

ivoadler
03. 06. 2015 14:59

Bylo léto, byly prázdniny, šel jsem po sídlišti (večer), a slyšel jsem z jednoho otevřeného okna v paneláku, jak jedna žena při souloži doslova ryčela. Bral jsem to s pochopením. Vždyť nesouloží pořád. Puritánští Angláni to neskousli. Asi záviděli.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.