Zdeňka Pohlreichová o traumatech z dětství: Odpustit matce ji donutila až nemoc! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Zdeňka Pohlreichová o traumatech z dětství: Odpustit matce ji donutila až nemoc!

Zdeňka Pohlreichová (42) se už půl roku statečně pere se zákeřnou nemocí. V talk show Markéta dráždí celebrity promluvila o traumatech z dětství a o tom, jak se usmířila nejen s vlastní maminkou, ale i sama se sebou.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

beladona
17. 05. 2015 11:21

pro beladona.
jsem beladona bez tečky (bývala jsem bella) a fakt mi začíná být hnusně z člověka, který mě tady pronásleduje.
Svinstva se ti vrátí .Nemusí dnes, nemusí za týden, ale vrátí , protože prostě s tou tvojí křiváckou povahou narazíš.Nějak je to zařízené, že *** dostane přesně takovou nálož , jakou ničí toho druhého.Jenže nevíš kam tam odplata zacílí, může do tvé rodiny!
Nalepit se na někoho , zneužívat jeho jména a využívat jeho postavení je podivný způsob života.
Takže zde máme další na mne přilepený nick, který se mnou nemá vůbec nic nic společného a to je :
beladona.
v tom případě mi nezbyde než si dát nový nick + heslo, jak mi radí mek v mailech.
beladono. , komenty k mekovi a mě si nech.Nepřijímám.

beladona.
16. 05. 2015 23:09

Dnes jsem byla na parníku na swingers párty a jsem příjemně unavená Být rozkuřovačkou na takové akci byl vždycky můj sen. Pak jsem poklidila toalety, posbírala použité kondomy a teď mažu domů za svým mekem

defakto
16. 05. 2015 15:12

.... tahleta blbka nám denně blije své zvratky , proboha zacpěte jí někdo tu její tlamu !

bac-bum-bac
16. 05. 2015 14:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

majojo
16. 05. 2015 11:37

Proboha na co to hraje? Ona ani ten její vařečka si takhle sympatie nevyloudí. Takže dáma kvůli traumatu z dětství opíchala svého žáka, aby to trauma předala dalšímu a dál?

bella.
16. 05. 2015 11:25

Když jí bylo do ouvej, tak hledala mámu?A pedtím se na ni vykašlala?A naopak?
Pěkná rodinka, se už nedivím ...

avina
16. 05. 2015 10:53

Maminka si prý našla muže....A ona? Nezletilého chlapce kamarádky!!!! Jakou depresi má její syn z ní?!

20tina12
16. 05. 2015 10:50

Proč tahá své soukromí na veřejnost,a to o své mamce sdělila všem???!! Asi někde upadla. A co odpustit že rozbila manželství... připomíná mi to Grosse.

bac-bum-bac
16. 05. 2015 10:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bella.
16. 05. 2015 14:08

bac-bum-bac

jsou na tom asi takhle : v Globusu je Pohlreich s měchačkou nalepený na každým regálu , v metru je Pohlreich, v letácích Supermarketů je Pohlreich, kam vlezu, tam je vytlemený Pohlreich.Za chvíli jdu na parník.Jestli tam bude taky, skáču šipku .Voda není až tak ledová a šipku umím

majojo
16. 05. 2015 20:54

Ještě jsi zapoměla na Alberta, tam straší zákazníky taky.
No tady si už moc sympatií nezíská, ještě že má ty restaurace ve Švýcarsku.

ararat
17. 05. 2015 18:31

asi došlo na má slova,utopí se nakonec k vůli Pohlreichovi jen tak dál

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.