Tajemství s rakovinou bojující Čáslavské: Kamarádíčkování s Havlem! Získala milost pro syna | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

brunos
02. 09. 2016 18:37

Havel to přehodnotil na humanitární vraždu a tím bylo vše v pořádku.

rezacek
18. 05. 2015 20:36

V čem, proboha, tomu Havlovi radila? Vždyť je a vždycky byla blbá, jako necky. Ke skákání po kladině mozek nepotřebovala, a že byla hezká napohled, za to molhla přéroda. Vychovala VRAHA a není ani schopna si to připustit. No, teď jí to ty boží mlejny spočítají.

beladona.
16. 05. 2015 21:10

Vážení pokrytci myslím, že veškeré moje problémy tady způsobila vaše zášť a chorobná závist, závidíte nám, myslím sebe a meka, že jsme se našli, máme se rádi a prožíváme něco úúúžasného. Opravdu našla jsem tady svou životní lásku, jsem šťastná a pracujeme na tom aby naše š těstí bylo dokonalé. Podstoupím totiž vaginoplastiku, pro laiky nechám si zúžit pochvu. Mek se dokáže uspokojit pouze při análním styku( tam jsem ještě jakž-takž úzká) můj nejmilovanější mek má totiž poněkud menší mužství( cca 11cm při ztopoření). Nevadí mi to, ale ráda bych měla orgasmus při normálním styku což v současnosti nelze, nic totiž při souloži necítím. Takhle mi to mek musí dělat mým obřím dildem, mám pak sice několik orgasmů po sobě, ale ráda bych aby mi to udělal svým "Šmudlou" tak mu říkáme( podle Sněhurky a jeho velikosti ). Nicméně kdyby se tady našel někdo lépe vybavený pošlu meka k vodě a půjdu za hlasem své vagíny Takže pánové hlaste se!

majojo
16. 05. 2015 11:53

Své děti vážně nevychovala dobře. Měla se stát ambasadorkou v Japonsku, kde ji milovali, ale kvůli chování těch jejích spratků z tioho sešlo. Co se pana Oložila týče - měl toho na hrbu taky dost. Agresivní lampasák a alkoholik - prý šel na diskotéku synovi domluvit kvůli maturitě....

aveneta
15. 05. 2015 23:53

Kdysi ve sportu sice něco dokázala....ale tím vlezdopdrlkováním Havlovi a přístupem k synovi, který zabil svého otce se mi totálně zhnusila

avina
15. 05. 2015 20:33

Využila dobu při provouování vrcholového sportu. Děti vedla proti otci. Dyn vzal nové rodině otce-manželce muže. Díky Havlovi se VČ měla dobře a těžila i v důchodu,jko Kocáb....

aurora45
15. 05. 2015 19:10

Pro amplitudu a jí podobné kanály: když o tom nic nevíte, nepište sem své blitky! Čáslavská udělala jednu velkou životní chybu - vzala si zlého člověka, navíc alkoholika a ***ře. Ona, která měla takových možností! A její úspěchy - kdo asi za ni cvičil, když vítězila na všech sportovních utkáních? Styďte se všichni, kteří si zde pouze léčíte své mindráky

ararat
15. 05. 2015 21:23

omezené blbce nemá cenu komentovat,ale oni ještě asi netuší že na ně taky číhá nástrahy života a zdejší omezení pisálkové nedokáží víc než tady psát hnusárny....
máš 100% pravdu oni prý žijí svůj život bez chyb asi na to mají vzorec

DutchSchulz
15. 05. 2015 21:59

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bella.
16. 05. 2015 01:43

ona dělala moderní gymnastiku ne?To není takový záhul jako sportovní.
Na vánoce dala na vánoční stromek ozdobu pro muže , resp. její dárek k vánocům, přišpendlila na něj rozvodové stání.Její syn zabil otce nešťastnou náhodou.Jednu mu vrazil a Odložil se složil, ale padl na roh.

jajas
16. 05. 2015 09:43

Pokud by to byla skutečně náhoda, pak by asi neměl být trestně stíhán, ne? Snad jen za napadení s následkem smrti, a tam by jako syn známé osoby mohl mít nějaké snížení trestu. Proto mne nenadchlo, že si část trestu nebyl schopen odsedět (hrdina), protože nějaká vina na smrti tam skutečně byla! Tak proč jej matka nechala zcela od trestu očistit? Je to nemorální i vůči ostatním podobným případům. Takových se stává spousta, že nešťastnou náhodou se něco stane, ale ne každý má kámoše (navíc politického), který ty lidi zprostí viny. Čáslavská podle mne, nejednala správně.

pelagie
16. 05. 2015 20:19

jak můžete napsat , takovou zhovadilost že dělala moderní gymnastiku, přece s p o r t o v n í to ví v Čechách snad každý , tedy krom vás ........í!!!!

dzambulka007
28. 06. 2015 12:11

Přesně tak, v gymnastice jde o subjektivní rozhodnutí.

smazan_20150608
16. 05. 2015 05:17

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jajas
16. 05. 2015 09:37

Nesnižujeme její sportovní úspěchy. I pro mne byla v tu dobu neúžasnější naše sportovkyně! To, že si vzala alkoholika (mimochodem úžasného sportovce-což je tedy divné) a "zlého člověka" ještě stále neobhajuje to, že její syn tátu zabil a ona jej v podstatě viny zprostila, tedy mu odpustila. Matka-nematka, přeci není normální, že pokud potomek něco takového udělá, tak jej matka nenechá potrestat! Navíc se mohla rozvést dříve, když to byl tak zlý člověk...Sportovní úspěchy jí nikdo nebere, ale její shovívaost s činem svého syna je nepochopitelná. Nemám žádný mindrák, tato paní pro mne až doteď, kdy je na veřejnosti prezentována její nemoc, v podstatě neexistovala. je mi fuk, jak je nemocná, není sama,ale věřím, že se jí, jako celebritě, budou náležitě věnovat. V každém případě ji přeji, ať se uzdraví, už proto, že mám vždy radost, když kdokoliv rakovinu porazí!

ivoadler
15. 05. 2015 18:58

Je to krá.va. Rakovina je adekvátní odměna za její svinský způsob života.

setug
15. 05. 2015 19:09

Když zemnřelo těch 5 vojáků v Afgánistáno, tak vylezlka a toho jeho pěkně pomluvila Blesku, on byl odsouzen za to, že se pohádal s Odložilem starším, synáček Čáslavské dostal milost. Pro mě je to ostudná ženská.

amplituda
15. 05. 2015 17:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jajas
15. 05. 2015 17:48

Dívat se na ni jako na matku, která odpustila synovi, který zabil svého otce (jejího manžela, byť tenkrát již bývalého)...No nevím......

20tina12
15. 05. 2015 16:50

Podívejte se na ní jen jako na matku!! a nepište takový kraviny.....

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.