Obvinění vévodkyně Kate: Místo ní měla rodit náhradní matka! Co všechno prý v královské idylce nehraje? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. dubna 2024

Svátek slaví Vlastislav, zítra Robert

Obvinění vévodkyně Kate: Místo ní měla rodit náhradní matka! Co všechno prý v královské idylce nehraje?

Britové celý víkend bujaře oslavovali narození malé princezničky. Ne každý jim ale radost přeje. Ruské noviny Komsomolskaja Pravda ústy diskutujích žen dokonce označily celý královský porod za podvrh! Na základě komentářů »zkušených rodiček« spekulují o tom, že čerstvá maminka Kate (33) miminko porodila až o týden dříve, než tvrdí! Nezdá se jim nejen svěží vzhled krásné vévodkyně z Cambridge, ale ani velikost a barva miminka...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

1pravda1
05. 05. 2015 11:12

Neměří 180 cm huso!!! Já mám 163 a 53 kg, a porodila jsem dítě 3,90, ty nemáš zřejmě žádné dítě, jsi neskutečná hlupačka!!!

nicnezpravda
05. 05. 2015 11:18

v klidu,má 178 nebo 9,dovolila jsem si to zaokrouhlit kachno

nicnezpravda
05. 05. 2015 11:20

viz http­://www­.cele­brity­weig­ht.co­m/ce­lebri­ties/­kate-middleton/

mandat
05. 05. 2015 11:13

Vzdyt neni schppna ani otehotnet. A Kate ma urcite hruzu z tho, ze by ji tehotenstvi zkazilo postavu a co ty porodni bolesti ??????????? To by ta rozm azlena zenska neprezila,natoz cely porod.Mela nahradni matku uz i u prvniho ditete.Vsechno je komedie.

nicnezpravda
05. 05. 2015 11:21

A může si za to sama,že nejí..ženská co nejí má problém existovat,natož aby otěhotněla a měla jíst za dva..

mandat
05. 05. 2015 11:02

to neni nic noveho.I jeji prvni syn se narodil nahradni matce.Pri jeho prezentaci bylo videt, ze dite je uz vic dnu stare,nez se snazili nakukat.Navic vychrtla Kate po porodu mela vetsi bricho vycpüane,nez pred porodem.A ted jak krasne cupitala bez problemu na vysokych podpadcich.Kazda zena,ktera rodila prirozenou cestou muze potvrdit,ze toto je nemozne.Je to podfuk a divadlo pro lidi i media.

nicnezpravda
05. 05. 2015 11:06

samozřejmě dokázat to nemůžeme...tyhle věci podléhají zvlášť v královské rodině přísnému utajení..i mě už při jejím prvním porodu bylo divné,že 24 hodin po porodu je na podpatcích a vypadá,že ani nerodila..teď dokonce po 10ti hodinách po údajně velmi krátkém porodu..ale pravda v tomto případě bude utajená..jelikož pak by Kate byla za méněcennou že neporodila a neodnosila dítě..přitom kdyby předtím tak nezhubla,neměla by problém otěhotnět i donosit a porodit dítě..taky po porodu dochází k roztažení pánve a ženská má pak často širší boky..a Kate je ještě hubenější než byla

1pravda1
05. 05. 2015 11:17

Za to tobě otekl mozek, já chodila na podpatcích, a co, jsem na ně zvyklá a ty čtyři kroky po schodech zvládne každý, pak ji odvezou autem domů a bude ležet a spinkat, hlavně že už otravní novináři mají fotku a oni mají od nich pokoj. Až budeš mít takový servis po porodu jako Kate, tak pochopíš.

nicnezpravda
05. 05. 2015 11:41

Sem napište Váš názor Na podpatcích se nemá chodit v těhotenství ani po porodu kvůli riziku vzniku nebo zhoršení křečových žil na nohách..

oooo.
05. 05. 2015 11:52

stála tam cca 3 minuty našeho drahého času. myslíš, že ty 3 minuty zhorší její žíly?

zdeniii
06. 05. 2015 14:18

oooo.
05. 05. 2015 11:26

Velmi krátký porod? Kdo z nás ví, jak dlouho s prvními porodními bolestmi zůstávala doma. Sousedka odjela do porodnice a cca po hodině co jsem s ní ještě mluvil bylo dítě na světě, ale porodní bolesti si prý cca 4 hodiny odbelhala doma jak říkala, prostě se jí to ještě na porod nezdálo.

nicnezpravda
05. 05. 2015 11:40

U Kate je divné,že v obou případech jela do porodnice ve stejnou dobu..

oooo.
05. 05. 2015 11:51

A co tím naznačuješ? Že se většina dětí rodí převážně v noci a k ránu je normální, Tělo před porodem odpočívá.

1pravda1
05. 05. 2015 11:14

Je to možné, moje dítě skoro 4 kg vypadalo stejně, narozdíl od chudáčků děti kuřaček, malých a promodralých, po porodu jsem normálně chodila!!! Kolik děti má ty, odborníku

nicnezpravda
05. 05. 2015 11:23

To kolik má kdo dětí s tím nesouvisí...chlap porodník sám neporodil žádné - že by sám rodil,jelikož je chlap a taky tomu může rozumnět

1pravda1
05. 05. 2015 11:25

Ale souvisí, děcka nemáš, o porodu víš houby, porodník nejsi, jen meleš kraviny

prdyvrdy
05. 05. 2015 14:20

musím uznat, že jsem jsem zjevně srágora, protože za nás se ani chodit nesmělo po porodu 4 hodiny a pak jsme se skoro plazily, když jsme se motaly do koupelny na první sprchu Ale překvapuje mně jaké jste všechny do 53 kil

oooo.
05. 05. 2015 11:23

asi tě zklamu ale břicho po porodu měla normálně viditelné při odjezdu z nemocnice a v jedné chvíli i jak vycházela s malou v náručí. Ta tvoje teorie značně kulhá i s velikostí dítěte. Mé dcery mají výšku 157 cm a porodily přirozenou cestou skoro 4 kg vnučky, podotýkám naprosto bez problémů, za cca 4-7 hodin. V těhotenství přibraly sotva 8 kg a jejich normální váha byla před těhotenstvívími mezi 47-53 kg. Přece nemůžeš posuzovat výšku a váhu s váhou dítěte? To je úplný nesmysl.

nicnezpravda
05. 05. 2015 11:38

Výška není až tak důležitá jako spíše váha a šířka boků..Kate nemá žádné..je celá rovná..

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.