Ivana Gottová začala Karlovi dělat manažerku: Je všem pro smích! Co se stalo? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Ivana Gottová začala Karlovi dělat manažerku: Je všem pro smích! Co se stalo?

Změnil po letech svůj český tým, ale přitom si Karel Gott (75) vůbec neuvědomuje, že jde do velkého rizika! Jeho manželka Ivana Gottová (39), která je teď spolu se svou kamarádkou Lídou Sekaninovou Karlovou manažerkou, totiž neumí německy. A to je zásadní potíž!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mekanik
23. 04. 2015 11:43

jediné co se mi na tom líbí je, že Kája stojí za svou ženou za každou cenu.myslím že to tak má být.

bella.
23. 04. 2015 23:40

mek

mekanik
24. 04. 2015 00:25

bel

bella.
20. 04. 2015 22:24

Se divím, že se nevzdělávala na Univerzitě J.A.Komenského v oboru produkce, pokud tam je nebo aspoň jinde.
Dávám k úvahu následující fakta o tom co měla Gottová v soukromé škole za předměty a jak hluboké studium to bylo .Během 3 let bakaláře, tedy 6 semestrů , kdy docházela dálkově a pouze o víkendech měla následující předměty a z nich pak dělala zápočty nebo zkoušky .
Jestli někdo z vás řekne, že si z toho letem světem " studia " něco pamatuje, jste snílci.Jestli z " hloubky " takto nabytých vědomostí omdlíváte, já jsem omdlelá dávno

cit. : Ve svých volných chvílích se nyní Gottová bude muset zabývat studiem předmětů, filozofie, politologie, psychologie, pedagogika, mediální komunikace, komerční a politická komunikace, dějiny, sociologie a samozřejmě i žurnalistika.
Jelikož je ale především matkou na plný úvazek, zvolila kombinovanou formu studia, která odpovídá dálkovému studiu.
(To samé tam dělala s ní Kubelková
Normální vysokoškolák pláče, nebo taky omdlel jak špalek

ararat
21. 04. 2015 07:33

beladónina už se zase probudila ze spánku,jak šípková Růženka,asi ji políbil mekanik,to bych chtěla zažít jak se líbá sama ze sebou

mekanik
21. 04. 2015 10:55

ar-já jí nelíbám.jsem na ni nakváklej

poesje
21. 04. 2015 10:50

Tak je to jasné, k takto náročným předmětům si přece nemohla ještě přibrat studium němčiny nebo angličtiny...Nota bene, když chce dělat manažerku a ví, že musí komunikovat se zahraničím, tak by si snad mohla dovolit zaplatit soukromého učitele/učitelku němčiny. A pokud je tak všestranně nadaná jak tvrdí, nebude pro ni žádný problém se jazyk naučit.

subrosa1976
20. 04. 2015 19:19

Je to Gottovo věc, ale téměř vždy když manželé spolu i pracují to nedopadá dobře! Gott už si nechá líbit úplně všechno a Gottová si ho omotala parádně. Ale není divu, bude mu 76 let a to už opravdu začíná každý člověk senilnět. Je sice úspěšný, věhlasný a já ho mám ráda, ale je už trochu trapas když ona ho vlastně téměř vším ztrapňuje, vše co Gottová vymyslela, jen Gottovi přitížilo. Ale on to už nevidí a nevnímá, on jí prostě žere. Co si asi tak říkají ty odkopnuté milenky, které si ho pamatují coby namyšleného štramáka, který je všechny vždy odkopnul. Ty teprve musejí kroutit hlavou co chlapem dělá ženská, když je ve věku starce. Až mi ho je líto

bella.
20. 04. 2015 21:45

subrosa1976

nevybíral si milenky s výrazným intelektem ( a taky mezi nimi nenajdeš takovou jedinou) .On je elektromontér, nadaný zpěvák, pracovitý člověk, kariérista za komunistů od východního Německa po Moskvu konče, v současné době víceméně společensky ztrapněný jedinec, který cpe svou umělecky nenadanou ženu všude , kde se dají koupit.
Milenky měl převážně blbý jako poleno.Počínaje baletkou a konče tou modelkou.

smazan_20150505
21. 04. 2015 00:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zzapp
23. 04. 2015 01:20

zaharvi
20. 04. 2015 18:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
21. 04. 2015 07:33

a ty obyčejný primitiv

brunos
20. 04. 2015 18:12

Mě už přijde jako brouk Pytlík-všechno zná, všechno umí a všude se nacpe.

sugarbitter
20. 04. 2015 17:03

Ten nejnepříjemnější dialekt je na Balkáně tzv jekavština. Jak to označit tady u nás, když nějaký hlas je tak nešťastně položen a nezní moc příjemně a sympaticky?

antonuis.j
20. 04. 2015 17:25

No, ten výraz jekavština je docela adekvátní, a každý si hend vybaví nepříjemný, jekavý, uskřípaný hlas. Taková skřehotavština, skřípavština.. Ona za to nemůže, ale že se cpe někam, když na to absolutně nemá, si sama zavinila antipatie většiny lidí.

bella.
20. 04. 2015 21:51

sugarbitter

skvělý příměr , ona je i ikavština a ta je némlich stejná jak ta její ivanština

ararat
21. 04. 2015 07:34

ikavština
ivanština
haha­haha­haha­haha­haha­haha­haha­ha

malenabald
20. 04. 2015 15:37

No, vzhledem k tomu, že IG umí anglicky - a Němci taky - nebude to takový problém, jak se píše.

antonuis.j
20. 04. 2015 16:13

Prdlajs umí, neumí ani česky, natož anglicky. Ty její báje a pověsti, jak pracovala pro americkou produkci, jsou stejně vycucané z prstu, jako její - ehm ehm - vztah s Douglasem.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.