Exkluzivní předměty s podpisy slavných se dražily v Novém Jičíně. Získané prostředky poputují na účet strážníka Martina Davida (38), který se po smrti manželky Petry (†37) stará o dvě malé děti (4, 12) a splácí velkou hypotéku.Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.
Vzpomínám na jednu scénku Spejbla a Hurvínka, je třeba tady: https://www.youtube.com/watch?v=l6n77CV3BDU k tomuhle tématu tam diskutují od času 9.30
No ale je pravda, že se tam moc nepředvedli.No, alespoň něco, ale pořád ti samí.Po našich zákonodárcích, kteří berou každý měsíc takový balík a za nic, na takovýchto akcích není ani vidu, ani slechu. Například Klaus, ten je napakovaný penězi i za ty jeho hámotiny, co vydával a nedá ani pětku.Ale do hrobu si to nevezmou, to je jediná spravedlnost.
bum-bac-bum Vezmi to přes redakci a oni Ti číslo účtu zjistí a potom písni, zda otec s dětmi od Tebe těch dvacet tisíc dostal. Budu Ti fandit, ať se podaří .
Třeba tomu pánovi pomohl i mimo tu dražbu. Že mu dal ze svého štos bankovek s tím, aby o tom nikde nemluvil, že zase tolik peněz nemá, aby pomohl všem co to potřebují.
ne nezneužívali Gotta a on ani nijak nepomáhal. .On byl ve spojení s Mrázkem , ten se v tom angažoval a Gottovo jméno se hodilo jako reklama.Pak Gott po nějaké době od toho Gott odešel.Pak to ale převyprávěl v aféře Mrázek trochu jinak!!! .V mezidobí ale měl nepochybně z věci profit !Zadarmo Gott nedělá!
Zrovna dnes jsem našla fotku Gotta jak třese rukou Gustávovi Husákovi tak srdečně a tak zbytečně nad míru rozesmátě .
Nějak mě napadlo, že on proplul vždy vším.,...