Jak čertík z krabičky: Rychtář poplival Sepéšiho! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Jak čertík z krabičky: Rychtář poplival Sepéšiho!

Po Ladislavu Štaidlovi (70) se vdovec po Ivetě Bartošové (†48) tvrdě obul do dalšího expartnera tragicky zesnulé zpěvačky. Zatímco pro Ivetu byl Petr Sepéši (†25) osudovou láskou, Josef Rychtář (56) ho nazval kure*níkem!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mpads
28. 03. 2015 17:24

kubajakub Nejprv se podívej kdo se nalepil. Nalepil jsi se ty z dementní úvahou proti Ivetě na mne a úvaha ausiaka a mne se týkalo jen Rychtáře. Co se týká Goldsteinicika tak měl urážlivé připomínky ke zpívání Ivety. O tom se nekomentuje, když její písničky jak napsal nikdy neměl rád a psal nerálně. Jste oba dementi z nenávistnými ambicemi o Ivetě.. Navíc o lidech, které neznáte se nevede společná diskuse na komentářích. Jste nejen mimo, ale bez nicku by jste byli oba žalovatelní. Nemám potřebu nikoho urážet, pokud neuráží sám v komentářích kohokoliv. Jste srabi a morálně nevyspělí Nejsem sám jen za sebe.

goldsteinicik
28. 03. 2015 17:31

Takže znova se ptám žalovatelní za co? A prosil bych stručnou a hlavně srozumitelnou odpověď a to včetně specifikace konkrétního zločinu kterého jsem se dle tebe dopustil

mpads
28. 03. 2015 18:16

goldsteinicik Osočování a na cti, co jsem nemohl dělat. Nebudu to probírat zde .Prober si to sám. kubajakub mluvil dokonce o podílu na vraždě. A jinak nepotřebuji s vámi dvěma vést komentáře kničemu a dnes už o ničem co by mělo něco názorově měnit z hloupými lidmi, nebo hňupy.

goldsteinicik
29. 03. 2015 09:38

Doporučuji ti vyhledat si a pečlivě pročíst příslušný § než vypustíš další h....

zluta.kecka
30. 03. 2015 11:42

Teda, co to je za pako, to mpads? Já se pobavil, akorát měl aspoň dostudovat tu pomocnou školu, ty jeho žblepty nemají hlavu ani patu, je to fakt silnej mentál.

zluta.kecka
30. 03. 2015 11:40

A ty jsi z jakýho ústavu utekl?? Už to nehul a nezobej, jsi na nule, něco tak pitomýho jsem ještě asi neviděl, cos tady plodil, ty YntelYgente ze zvláštní školy. Ale zas jsem se pořádně zasmál, to zas jo, blbost na jaře kvete nejvíc, ty musíš bejt samý poupě, člověče.

kubajakub
28. 03. 2015 16:15

To gold.: Nápodobně, na hrubý pytel.. Mám to stejně, ale jak se objeví jeden z těch rádobygéniů, co nemají nic v hlavě ani na práci, než se lepit na diskutující a snažit se je urážet, odpovídám ve stejném duchu. Pár takových pííííp tu bývá, ale mpads mě rozesměje nejvíc, i když mu člověk řekne své byť drsně, mele si dál svou, je prostě debilní, hraje si na borce, jak říkám - přes všecky jasné věci dělá, že u Bartošovic bydlel, ale nezabránil její "vraždě". Třeba na její výročí půjde na stejné místo na koleje a položí tam svou dutou lebku taky.

goldsteinicik
28. 03. 2015 16:25

To už jsme s ním jednou probírali kubajakub je předpokládám hondzav
Možná slídil tajně kolem domu a občas se mu poštěstilo získat nějakou kořist např. Ivetčinu použitou plenku...Dodnes si jí vystavuje a občas se s ní pomazlí....

robin5
27. 03. 2015 08:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jan převor
27. 03. 2015 07:19

panu Pepovi by měl někdo vymachat jeho hubu v hnoji a at si uvědomi že je idiot největšiho kalibru :

auslak
26. 03. 2015 20:06

Pepo, že jsi ku..r..vník to všichni víme , že si nebyl Ivetinou osudovou láskou tak to víme taky , chce to něco nového , co ještě nevíme Myslím, že k prvnímu výročí určitě něco dech beroucího vymyslíš Kam se na tebe hrabe Božena Němcová

mpads
26. 03. 2015 20:28

auslak Ten už bez bulváru ani ránu. Jedná pa-káž.

kubajakub
26. 03. 2015 21:39

Ale - pardon, ale je to tak - ona bez bulváru nedala ani ránu ani Iveta, takže to je v bleděmodrým totéž.

mpads
27. 03. 2015 08:56

kubajakub Snad v bleděčerným šaš-ku Iveta není na živu a u ž nemá co vymýšlet. Jsi postižený nenávisti k Ivetě. Jdi k psychou-ši

kubajakub
27. 03. 2015 13:57

Co bych tam dělal, tam sji neustále ty, pacoši. Vrahu!

mpads
28. 03. 2015 01:09

kubajakub Jsi pacoš, dokladující svým vyjádřením a nemyšlením. Jinak není o čem komentovat.

kubajakub
28. 03. 2015 10:42

Zalez zpátky do klece, primitivní slabomyslný ***amotný vrahu.

mpads
28. 03. 2015 14:31

kubajakub Slabomyslný jsi ty, protože podle reakce ausiaku a mne si přítomnost vracel k minulosti primitive a ozýváš se nepatřičně.

notototeda
26. 03. 2015 19:02

Já Pepíšek jsem tak sám, kamarády už nemám.
Ifetka mi z polišky,už nefydělává penízky.
V práci se mi nedaří,ještě že jsou tu novináři.
Rychle jim něco nakukám,ať korunky fydělám.
Od kolejí fotešku, do kapsišky stofešku.
Potom honem do kůlnišky pozvu nějaký holšišky.
Pod poliškou s plasťákem,pošádně to rozjedem.
A až zas dojdou kačky,vymyslím zas nějaký ***.

notototeda
26. 03. 2015 18:56

No jo,zas pepa aby neperlil. Já se jen těším co ten pošuk bude předvádět 29.dubna,na výročí. To co předvádí celej rok je komedie jak prase,

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.