Vánoční poselství prezidenta Miloše Zemana: Zase došlo na »passy« | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Vánoční poselství prezidenta Miloše Zemana: Zase došlo na »passy«

S vesměs vážnou tváří přednesl včera národu prezident Miloš Zeman Vánoční poselství. Během dvanácti minut před kamerou se jen jednou napil (vody) a dvakrát usmál.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mirkazam
28. 12. 2014 08:21

Co se týká kritiky,, Pussy Riot" mám stejný názor na tyto ,,bojovnice",které souložily v kostele.Nevím, možná je to tím, jiná země, jiný mrav...

oldedek
27. 12. 2014 12:56

"Co sdělil Zeman JUDr. Miroslavu Kříženeckému:Zeman prohlásil, že sedmdesát až osmdesát procent národa je na hranici debility. Měl pravdu. Psychiatři by to potvrdili. Nicméně, prostě dnes už by si Zeman takové postřehy neměl dovolit říkat," vysvětluje Kříženecký..."Ano i já potvrzuji slova Zemana - vyplývá to z níže uvedených komentářů, které opravdu jsou až z 80% debilní...A to Zeman je ještě takové monstrum, že přestože jste pro něj téměř všichni(80%) debilní a jste mu naprosto lhostejní, tak vy *** jej chráníte proti jakékoli kritice - je to prostě frajer !!!Jak jsem čekal, do nás debilních promluvil svým moudrým a prostému debilnímu lidu srozumitelným, prokouřeným hlasem, pochválil se a vlídně a laskavě nabídnul pohodu a lásku a prej se nebude podbízet "Anticharťákům" - ta byla podepsána v lednu 1977 - tj. před 47 lety - tito lidé většinou už umřeli nebo už moc nechodí - šmajdaj stejně jako Zeman!!!""

mekanik
27. 12. 2014 16:44

oldedek-2014-1977=37let.něco na tom bude na té debilitě.začni hledat u sebe

ivoadler
27. 12. 2014 11:50

Mně Miloš naštval. Jsem neandertálec a řevem se nedorozumívám. Žádám, aby se mi pan prezident omluvil. Jak neandertálci k takovému rasistickému hodnocení přijdou? Připomínka poměrů ve Varšavské smlouvě a RVHP jer hodně vyčpělá. Copak Havel málo lezl do zadku USA? A jemu podobných by se našlo

prroud
27. 12. 2014 11:46

"Bruno ve své stěžejní doktríně opakovaně zdůraznil, že pouze slabý a nejistý lidský jedinec může být přesvědčen o tom, že bohatství a moc může zajistit pocit bezpečí. Zdůrazňuje tak, že lidský jedinec je přímým projevem božství, a proto jakákoliv stabilní změna společenského systému může přijít pouze tehdy, pokud dojde k žádoucím kvalitativním změnám uvnitř člověka." .....hodne stara rec a porad aktualni.....

radar666
27. 12. 2014 10:26

Koukám ,že už i v tomto plátku se řídí stylem ČT24.Každý prd nechají okomentovat Kalouska,pak nějakou spřízněnou duši TOP09 a nakonec třeba někoho kompetentního.Jaké pohlazení pro raněné ego tohoto vydřiducha,který když už není u vesla,tak alespoň denně oblažuje národ svýmí " moudry " na obrazovce ČT24,kde se chová jako by mu ta TV patřila.Takový prezidentův projev musí asi hodně bolet všechny ty příznivce " Bratrstva knížecího číra ",když vidí,že odstranit Zemana z Hradu bude těžké i s pomocí US embassy.

smazan_20150109
27. 12. 2014 11:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ivoadler
27. 12. 2014 11:55

Kalousek je věčný kritik každé ekonomické politiky, která je jiná než ta jeho. Přitom tito Utahové v ekonomice nic nedokázali. Zadluženost soustavně rostla a ekonomika skomírala. Investice mizivé. A tzen pán se odvažuje kritizovat

anezat
27. 12. 2014 11:57

mirkazam
28. 12. 2014 08:08

radar...výstižné !!!

prroud
27. 12. 2014 09:06

Dobry vedet ze Kalousek ocenil moznost cenzury,opravdu zastance svobo­dy.No­,Kalou­sku,mam pro tebe novorocni "poselstvi z lidu",priprav se radeji na vsechno,nedopadnes dobre.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.