Gott se potkal s expartnerem své ženy: S Douglasem na place! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Gott se potkal s expartnerem své ženy: S Douglasem na place!

Splnil se mu sen! Karel Gott (75) se setkal se svým oblíbeným hollywoodským hercem Michaelem Douglasem (70). Stalo se tak během nedávného natáčení Američana v Praze.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

koko61
26. 12. 2014 22:05

Kr.áva prolhaná, už neví jak by se zviditelnila

beladona
23. 12. 2014 17:37

VÍ TADY NĚKDO, JAK SE ZE ZDRAVOTNÍ SESTRY STANE
" PRODUCENTKA ? "

a ví vůbec někdo, co ona jako producentka dokázala, co produkovala?
Myslím to vážně, nemyslím, že produkovala ostudu ožralá na mejdanech, myslím vážně práci, díky

mandat
24. 12. 2014 20:40

Udajne byla asistentka. Ale je to divne. Mam takovy dojem, ze byla u nejakeho emigranta,ktery organizoval prostituci.

mirkazam
26. 12. 2014 17:23

V Americe byla jako oper...

ararat
29. 12. 2014 18:20

TAK TO TAK NEŽER,PANEBOŽE VZPAMATUJ SE TAKY VŠEMU VĚŘÍŠ,POKUD JSI TAK ZVĚDAVÁ TAK JI NAPIŠ ABY JSI MOHLA Z TOHO ŽÍT

beladona
23. 12. 2014 17:31

Bych se divila, kdyby si na ni jen vzpomněl.Obávám se, že kejvá, že jako jo, protože jde o Gotta, jsem si jista, že když mu vlezla do postele a zas z ní vylezla , on za tejden nevěděl že nějaká štěťule z Východu byla svolná.
Partner? Ani náhodou.
Gottka by měla tuhle epizodu zatloukat, ne ji vytahovat.A Gott snad je na to dokonce pyšnej ,
Měl by se dát vyšetřit, zdědil ji po Douglesovi my víme, z čeho měl rakovinu - virus ?.Tak se uvidí ....
OMG to je rodina

street
23. 12. 2014 22:57

beladona
presne tak
Machackova-Gottova je trapna buranska slavomanka, ktera pro sve zviditelneni vyuzije kazdeho, vseho a vsech...
Je to obycejna nemozna, nesoudna a netalentovana rozhodnozka, ktera se nacpala do postele kde komu a potom jeste o tom vypravi bajky...
Mozna trpi bajnou lhavosti...
MUDr. Michal Šnajdr napsal o teto diagnoze: "Pseudologia phantastica (synonymem fantazírování, mytomanie, dysmnézie, bájivá nebo bájná lhavost anglicky mythomania nebo pathological lying) je porucha, při níž postižený vypráví smyšlené příběhy, které údajně zažil...," atd.
bájivá lhavost - spřádání fantastických smyšlených příběhů
jedinec se zcela vžívá do svých vybájených představ
představy jsou prožívány jako skutečnost, postižený jim věří
konfabulace - smyšlenky
patologické lhaní
patologické podvádění
chování typické pro histrióny a hysteriky
atd.,
Stary Gott je pri ni skutecny chudak bohuzel - ten dopadl...

ararat
29. 12. 2014 18:25

TY ŠPÍNO,JEDNA DO OČÍ BYS JI TO NEŘEKLA CO?

street
24. 12. 2014 02:09

beladona

Verze Machackove o seznameni s Douglasem...

"Šla jsem se podívat v San Francisku na natáčení filmu Hra a on si mě na první pohled vybral z davu," chlubí se Ivana. „Když se dozvěděl, že jsem Češka, zkusil na mě udělat dojem svojí češtinou a řekl mi jedno neslušné slovo na H, které ho naučil Miloš Forman. Potom už se ale choval jenom slušně, pozval mě na večeři a ta se protáhla na dva krásné roky, až do mého odjezdu ze Spojených států,"....

Chlubila se Machackova...

NO COMMENT

street
24. 12. 2014 02:21

"Verze" Machackove...

beladona
24. 12. 2014 02:21

Hm, a že by o tom nepsal bulvár?A že by nebyl v novinách ani řev jeho manželky?

VÍTE CO VŠICHNI ?
Jsou vánoce
Já přeju Ivaně Gottové jen to nejlepší co milující ženu může potkat. PŘEJU JÍ ABY SE KÁJA DOŽIL 100.
To jí bude 63 a bude z ní druhá Ivanka Trumphová

street
24. 12. 2014 02:24

beladona
napodobne

mandat
24. 12. 2014 20:45

Take se divim. Michael byl v te dobe dost sledovan a dva roky by preci nedokazal zatlouct takovou aferu. Navic,jak zname Ivanu, tak by vse prodala mediim a hned by byla znama v USA.

ararat
29. 12. 2014 18:24

PLEM,PLEM

mandat
24. 12. 2014 20:44

V te dobe byl zenaty a jeho zena ho dala hlidat detektivem a media byla take na nej nalepena. Neexistuje ani jedna zprava a ani jedno foto. Jinak by to urcite jeho byvala zena pouzila k rozvodu,aby z nej co nejvice vytriskala. Mam takovy dojem, ze Ivanka jen machruje.

mandat
24. 12. 2014 20:41

Presne tak.

ararat
29. 12. 2014 18:23

PŘESTAŇ UŽ RADIT DOSPĚLÝM LIDEM,TY COBY CUCÁK A CO TI TEČE MLÍKO PO BRADĚ JEŠTĚ NEVÍŠ CO JE ŽIVOT...

aurora45
23. 12. 2014 14:38

Ivanka je selfmadewoman co by ***brita. A bulvár jí k tomu nadšeně pomáhá. Nic proti ničemu, líhat mohla s kým chtěla, je to její věc, ale představit si tuto nanynku jako favoritku superstar? Až uhnala KG

beladona
24. 12. 2014 01:52

aurora45

taď jsem se nasmála, koukám, na to tvoje !
"... až uhnala KG ...."
a nevím proč mi to přecvaklo na Klementa Gottwalda .
No ale i to byl hnusnej děděk a kdyby žila v té době Ivanka ...
kdo ví ?

street
24. 12. 2014 01:57

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.