Podlaha o svém stavu mlžil: Manželka řekla, jak na tom opravdu je! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Podlaha o svém stavu mlžil: Manželka řekla, jak na tom opravdu je!

Jako blesk z čistého nebe včera obletěla Česko smutná zpráva. Magazín Sedmička přinesl informaci o tom, že populární moderátor Receptáře Prima nápadů Přemek Podlaha (76). Zároveň web Šípu zveřejnil citaci z telefonátu, ze kterého vyplývá, že je král kutilů v péči lékařů. To ovšem nesouhlasí s tím, co řekla ve VIP Zprávách Primy manželka Kateřina Kalendová. Jak to tedy je?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

beladona
29. 11. 2014 11:30

fizi
sem se obrať! jinak mlátíš prázdnou slámu

Generální ředitelka Ringier Axel Springer CZ: Libuše Šmuclerová[8]
Šéfredaktor deníku Aha!: Radek Lain
Hodně ZDARU!

beladona
29. 11. 2014 09:46

beladona
29. 11. 2014 09:45
fizi
FIZI máš v tom bordel.
Nikdo tě nenapadal a hlavně jsi to nepochopil .
V chatu si jednotliví účastníci překlepy či chybky prostě neopravují.To je úzus a na chytrých linkách se to nepraktikuje, sleduje se téma.Tak to je prostě daný.
A tak ti to bylo řečeno !!!!!!!!
Ty jsi s touto informací naložil ale po svém a totálně ji zobecnil.Nepochopil jsi ji .
Já se tady 2x vyjádřila a to k redaktorům, jejichž čeština musí být bezchybná - jak gramaticky, tak stylisticky.
A TO JE VELIKÝ ROZDÍL v pojetí .
Když já teď tady napíšu styl (y) sticky, tak je mi to u paty.Je to překlep a dost.Hodně lidí už píše foneticky ve chvatu a taky sem píšou dyslektici.
Tento chat n e n í jazykový koutek a já sem nechodím dělat gramatický + stylistický rozbor účastníků této srandy tady..
Když to ale napíše redaktor a editor to nechá a to opakovaně, je to na jejich vyhazov.Neodvádí práci, nejsou kvalifikovaní, není jediný rozumný důvod proč je dál platit.
Jasný FIZI ?

denia
29. 11. 2014 09:11

Nebylo by vhodné,přečíst si to,co napíšete? Nedostatek etiky a slušnosti ani nebudu komentovat,ale chybějící slovesa ve větách svědčí o kvalitách těch,co tyto krvelačné zprávy píší.

bum-bac-bum
28. 11. 2014 19:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ivoadler
28. 11. 2014 18:07

Že to byl arogantní a hrabivý člověk, ví každý, kdo se s ním stýkal.

marie60
28. 11. 2014 18:05

Stejně mi to nahánění přijde úchylné. Pan Podlaha je těžce nemocný ale media jsou tak drzá, že ho ještě otravují.

bum-bac-bum
28. 11. 2014 19:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

marie60
28. 11. 2014 19:21

,,vypadá to tak, aby mohli jako první informovat lidi. Je to hnus.

pelagie
28. 11. 2014 17:37

co si budeme namlouvat , ještě když uváděl svůj pořad nevypadal dobře, byl hodně pohublý a žlutý jako citron...

honzina
28. 11. 2014 17:16

To má za Šárku Tomanovou, dědek jeden arogantní. Boží mlýny přece jen melou!!!!!!!!!!!!!!

beladona
29. 11. 2014 11:08

honzina

já o tom nic nevím, jen to, že tady píšete, že se zabila nějaká Tomanová, která neměla na splácení hypoték a neměla na ně, že ji Podlaha v pořadu, který víceméně vytvořil nechtěl..
Nevím, proč Podlaha může za její hypotéky a taky nevím, jestli by příp. tvoje hypotéky zajímaly zaměstnavatele a zachránily tě před vyhazovem.

honzina
29. 11. 2014 12:47

Neměla na splácení, protože byla bez práce o kterou jí Podlaha připravil, ona moderovala dobře, ale jemu se nehodila do krámu (podle mě byka lepší než on a to bylo špatně) takže ji vyhodil, to je známá věc!!!!!!!!!!!

baronessa
28. 11. 2014 16:45

A proč ho, propánajána, otravujete? I když má člověk jenom chřipku, chce mít od světa pokoj. Když mu nemůžete pomoct, tak ho aspoň nechte v klidu.

mandat
28. 11. 2014 16:10

Ta nemozna semetrika se uz tesi na dedictvi. Vystipala jeho syna Premka, honila stareho Podlahu porad do prace. Nikdy nemela dost.

smazan_20150109
28. 11. 2014 16:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20150109
28. 11. 2014 13:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mandat
28. 11. 2014 16:11

Podlaha se nechal uhnat po smrti sve prvni zeny a litoval zbytek zivota. Nakonec bude dedit tahle furie.

erene
28. 11. 2014 12:44

tahle věta je taky divná : Jenže kdo v minulosti výstupy Přemka Podlahy do médií v minulosti , ten ví, že je mu o těchto věcech nepříjemné mluvit.

beladona
29. 11. 2014 11:27

erene
jo , zase jim tam vypadla slova.
Řekla jsem, že si jejich chyby zapisuju, doporučuju totéž.Jednou to těmhle tady můžeme odpre­zento­vat.Šm­ucle­rové a Radku Lainovi , patrně zapomněli , že jsou v práci !
--------------------------------------------
Generální ředitelka Ringier Axel Springer CZ: Libuše Šmuclerová[8]
Ředitel centrální výroby a distribuce, marketingu a ostatních komerčních aktivit: Libor Berka
Ředitel digitálních médií: Matěj Hušek
Šéfredaktor deníku Aha!: Radek Lain
Šéfredaktorka časopisů skupiny Blesk: Monika Mužíková
Šéfredaktor časopisu ABC: Zdeněk Ležák
Šéfredaktor časopisu Reflex: Ivan Hamšík - tady chyby nemívají
Šéfredaktor časopisu GEO: Zdeněk Vacek
Šéfredaktor časopisu Svět motorů: Zbyšek Pechr
Šéfredaktor časopisu Auto TIP a AutoProfi: Vítězslav Kodym
Šéfredaktor časopisu AutoProfi: Ladislav Černý
Šéfredaktor magazínu Auto.cz: Jiří Červenka

majojo
28. 11. 2014 12:16

"Jako blesk z čistého nebe včera obletěla Česko smutná zpráva. Magazín Sedmička přinesl informaci o tom, že populární moderátor Receptáře Prima nápadů Přemek Podlaha (76). "
Tohle je mi informace. Nenašli byste tam i sloveso, co že ten Podlaha vlastně...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.