Manažer Bartošové půl roku po její smrti přiznal: Hodně nás doufalo, že se zabije a bude z toho událost roku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 5. května 2024

Svátek slaví Klaudie, zítra Radoslav

Manažer Bartošové půl roku po její smrti přiznal: Hodně nás doufalo, že se zabije a bude z toho událost roku!

Iveta Bartošová (†48) měla zvláštní dar přitahovat různá individua, zoufalce toužící po slávě a nejrůznější pijavice. Ve své naivitě zpěvačka vždy takové postavičce uvěřila a dovolila jí, aby si urvala kus její slávy. Sama se přitom propadala stále hlouběji a hlouběji, o její domnělé kamarády se totiž ve skutečnosti nedalo opřít. Jakmile se objevil problém, zmizeli…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

honzadv
31. 10. 2014 09:32

Mmch je jedno rčení, které má něco do sebe, a na IB platí totálně - Jaký šel, takového potkal. Byla divná, hloupá a lenivá rozmachaná vyčúraná fňukna, tak takové vyhledávala.

prasulka
31. 10. 2014 11:49

fortun
31. 10. 2014 12:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

honzadv
31. 10. 2014 12:45

Tak je to známé asi všude, tady se říká to, co jsem psal , o vráně je další - ještě náseduje druhý verš - rovný rovného si hledá - prostě to platí, že jo.

evalina
31. 10. 2014 16:26

"jaký šel, takovou našel" ... "aký hopkal, takú potkal"

mpads
31. 10. 2014 13:46

Nemocní nebrečí? Jsi divný necita a nekomentuj co jsi sám nezažil z nemocnými. Nemáš cit a od tebe nikdo pomoc v budoucnu, by se nedočkal. Dozrej životem. Soudit a kritizovat umí každý. Pomoc a přenést lítost , jen ti co milují a mají rádi .Ty nenávidíš a chceš to dávat najevo.

honzadv
31. 10. 2014 16:26

Co meleš, francko? Kde píšu, že nemocní nebrečí, svíčková bábo?? Už to nehul, zrůdiko.

mpads
31. 10. 2014 17:42

Ty nepiš vůbec nic. Jenom prudíš .Mnoho alkoholiku zemřelo, kvůli netečnosti okolí a tam, kde okolí nebylo netečné, se alkoholici z toho dostali, nejde jen o vůli alkoholika. Rychtář byl v tom momentu ten nejbližšší a jako manžel převzal zodpovědnost k ní.Jinak se neměl ženit. Ivetu zabíjely prášky, které jí ordinoval a přitom v tomhle stádiu, už měla se léčit v léčebně Jak můžeš soudit a přitom neznat, co sebou nese závislost, která je chronická?Jsi ma.gor

honzadv
31. 10. 2014 18:02

CHlastala patnáct let a nezastavilo ji ani odebrání syna. Tak o čem diskutovat? Vybrala si sama a má co chtěla. Finita la comedia.

mpads
31. 10. 2014 20:35

honzadv A kolik let s toho byla alkoholikem? Prudíš.15 let nebyla alkoholikem.99% obyvatel ČESKA chlastá a nejsou alkoholiky, nebo snad jsou?

jiznicechy
01. 11. 2014 08:24

Přečetl jsem si co zde neustále opakuješ dokola - já jsem píšu jen výjimečně, ale k Tobě bych dodal, že když už tak dobře znáš ta česká přísloví, tak je jedno také dobré, ale to Ti zřejmě uniklo a sice "O mrtvých jen dobré".
Když zemřel Freddie Mercury, ptali se Montserrat Cabale na její názor ohledně jeho AIDS a jeho způsobu života - ona odpověděla "A kdož jsme my, abychom soudili?" Přemýšlej o tom, pokud jsi toho vůbec schopen.

milrena
31. 10. 2014 09:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

honzadv
31. 10. 2014 09:30

To je hnus, a ne článek. Akorát bych podotkl, že kamarádi (a nejen oni) Ivetě chtěli tisíckrát pomoci, a jak dopadli? Poflusala je a znectila ve všech bulvárech tak, že ostatní už si ani asi netroufli. Každý, kdo jí podal pomocnou ruku, byl od ní hnusně pomlouván, i Štaidla obvinila z krádeže, Pomeje jí prý ukradl všecko z baráku bla bla Když si zavolala Macuru, aby ji odvezl k moři, tak ho pak hnusně zle obvinila z únosu; mámu, která jí chtěla pomoci, nepustila přes práh a pak ji znectila, že Ivetku nemilovala! Kdyby takhle debilní ukničené bylo každé o pár minut později dvojče narozené v 60.letech, tak jsou tu zástupy nechtěných. chudinek netáhavých a rozcapených.. atd. Prostě nebylo radno jí pomáhat, ona o to nestála! Chtěla jen lichotit a sloužit! Kdo nelichotil, letěl.

nazca
31. 10. 2014 09:37

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hejhej
31. 10. 2014 10:40

honzadv: Výstižné, pravdivé
To oslední individuum, který se na ní připlepil, aby se zviditelnil byl z celé plejády milenců a "pomocníků" nejhorší, proto si jí vzal, aby na ní parazitoval , což dělá i po její smrti za podporu bulváru a komerčních televizí.

zubni.pasta
31. 10. 2014 10:43

Když jsem ho včera viděla v Prásku tak jsem se musela smát tomu divadlu který předvedl. Rychtář to bylo to nejhoší co mohlo Ivetu v životě potkat a taky na toho šmejda dojela.

erene
31. 10. 2014 12:05

Nejen Ivetu..i Darině zničil život..a mnoha dalšíém lidem..

zubni.pasta
31. 10. 2014 10:41

To je bohužel pravda....

mpads
31. 10. 2014 13:34

Až na to, že nebereš úvahu, že byla pod vlivem Rychtáře a tuto vinu, nemůžeš hodit jen na ní. Pomoc by byla dosažitelná bez Rychtáře a přátele jí neopouštěli, ale nemohli se k ní rozumně dostat, aby jí za zády nestál Rychtář. Papouškovala Rychtáře a byla podřízena psychicky.

gabcakovamatinka
31. 10. 2014 14:27

Aaaale jdi!!! Ještě že je to na koho házet. Vždycky jenom ti druzí!!! Byla psychicky nemocná a léčit se nechtěla, sám rychtář řekl, že násilím jí tam tlačit nebude....a já chci vidět všechny jak by s alkoholičkou v jejím stavu jednali a jak by ste jí do léčebny dostali! Já si to opravdu neumím představit, že bych doma měla alkoholického kňourala, nikde to nepracuje, válí se doma a jenom brečí jak to nejde. CHcela bych vidět vás, kdyby jste to měli doma tak byste to taky kopli časem do sráku. Ta se sebevraždila při štaidlovi, podhurskym, hankem....jednou se to bohužel muselo zdařit.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.