Tajemství videa s Ivetou! Kdo ji natáčel a proč vše zveřejnil až teď? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 5. května 2024

Svátek slaví Klaudie, zítra Radoslav

Tajemství videa s Ivetou! Kdo ji natáčel a proč vše zveřejnil až teď?

Ani po smrti nemá klid! Ve středu uplyne půl roku od tragického úmrtí Ivety Bartošové (†48) a na veřejnost se najednou dostávají dosud utajená videa z jejího soukromí! Chce jen někdo ukázat jejím fanouškům, jak zpěvačka docela obyčejně žila, nebo se hodlá pouze přiživit na jejím jméně? Kdo za nimi stojí?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

goldsteinicik
28. 10. 2014 13:54

Přesně Joska jí umyl, načesal jí tu spálenou koudel na hlavě, nalakoval drápy a pak jí jako cvičenou opici někam vlekl. On ten alkohol a léky na černém trhu něco stojí!

honzadv
28. 10. 2014 14:10

A ona se cítila jak v ráji, když někde v hospodě osmé cenové na playback mimo rytmus si z ní dělali stejně namazaní lidé srandu, prostě léta byla mimo, sluha je drahý špás, a jelikož Pepova firma nefunguje, tak ji vodil jak opici po poutích - akorá po pajzlech. A strašná byla její vystoupení v TV Pětka. To byla síla!!

goldsteinicik
28. 10. 2014 14:22

Někde na to brát musel... kořalka drahá, psychofarmaka která zobala jak lentilky taky. Možná měl "mpsad" zavolat ligu na ochranu zvířat ;-
Ty vole to je fakt, navlíkl na pupkatou Ivetku nějaké šaty na ramínka (barvu si nepamatuju), prsa těsně nad pupíkem, učesaná a upravená od stylisty Josého, samozřejmě namol a takhle se vracela do šoubyznysu

mpads
28. 10. 2014 17:43

goldsteinicik Co by jsi psal . Ty se přímo vyžíváš? Nejsi postižený i s honzadv? Před tvým prahem to musí vypadat.

goldsteinicik
28. 10. 2014 17:50

Na můj práh se TY můžeš vykašlat...já se nikde pod vlivem alkoholu a drog nepředvádím.

honzadv
28. 10. 2014 18:03

Říkám ti, nemá to cenu, jednoduchý človíček mpads se prostě našrotil svoje obhajoby, a přestože ze všech stran jsme viděli a slyšeli a vidíme skutečnost - lenivou a výše popsanou zbytečnou osobu IB, pořád tu bude omílat dokola ty svoje kravinky - je jak zaseklá deska. Možná je hodný/á, ale hloupounký/á jako byla IB, asi žije podobný marný život v lihu a bez práce, a proto lenoru starou tak obhajuje. Proč ale nazasáhl/a dřív, dokud troska žila? Měl/a na to třicet let, pro ni "něco udělat" - třeba ji unést, svázat a dávat jí jen vodu.. ale to už udělal Marťan Tříska, stejně to neopmohlo .

goldsteinicik
28. 10. 2014 18:09

Taky už na ty "žvásty" reagovat nehodlám, pokud zase nevyjede s nějakou perličkou. Řekl bych, že je to ženská.

honzadv
28. 10. 2014 18:17

Taky si teď myslím, a těch OFI svého času hejno stejně postižených starých sle***k psalo přesně jako mpads. Ať se dělo cokolli, ožralá pomočená IB s bílými fleky na zádech modrého pytle na tučném těle, potácející se jak strom ve větru a blábolící s kolika promile v Pětce, pořád stejnými slovy datlovaly, že byla ÚŽASNÁ a strašně jí to slušelo a podobné kydy, prostě slepičí sněm k popukání.Nadávaly sprostě všem kdo nepěli chválu na tlustou zpitou blekotající PJINCEZNU a obviňovaly všechny pravdu píšící lidi ze závisti a nezameteného prahu.

goldsteinicik
28. 10. 2014 19:25

Kdysi možná "princeznou" byla, nebo byla situace, že se tak mohla cítit. Nicméně ve věku blížícího se padesátce je to směšné
Vždycky se psalo jak rychle se zvedla, jak skvěle vypadá atd. Jenže stačí zhubnout pár kilo, několik dní se neožrat jako mužik, svěřit se šikovnému vizá­žisto­vi+ka­deřní­kovi a zázrak je na světě. Vylepšit se takhle dá každý... třeba i my dva

honzadv
28. 10. 2014 19:41

Jo, ona jakž takž vypadala, když ji hodiiny líčil a mustroval celý tým vizážistů, všecko jí zaplatili, vyfoukly jí pupek, upravili těch pět spálených chlupů, naneslli tunu makeupu, nalepili umělé řasy a další desítky zákroků a zdálky,,, takhle přes kameru... nebo když sestmívalo.. a stála po kolena ve vodě.. jo, tak to byla celkem hezká. Ale realita všedního dne - tlustá, rozteklá, připlešlá, ty chlupy mastné, lajdáky visící nízko nad pase, pupek jak cejchu, křivé ošklivé sulcovité promodralé slepičí nohy, brady čtyři a očka jak prasátko... To byla Marfuša proti ní krasavice, ještě když Pepa Ivetě napajcoval antukou ty odulé zvadlé tváře a nalepis řasenky nakřivo a zmatlal jí nehty otřesným lakem-. Fakt pecka, princezny musely závidět.

goldsteinicik
28. 10. 2014 20:05

Ty mi dáváš Málem jsem se smíchy převrátil ze židle
Fakt je, že líčení, účes udělá hodně, já to sice moc nemusím, ale žena má kolegyni a tu jsem znal od ní z práce, vzhledem k věku docela kočka. Pak jsem jí viděl když jsme jí něco vezli k ní domů a to vyšla ven in natura celkem šok. Něco jako I.B jen tam chyběla ta opilecká třešnička na dortu. Zdála se mi i nějaká rozkydlá tak to říkám ženě a ta mi řekla, že nosí nějaké spešl stahovací prádlo. Namaluje se nový obličej, načeše se a je rázem k světu.

prasulka
28. 10. 2014 20:26

V ELMI výstiž­nééé­éééé­éééé­éééé­ééé

prasulka
28. 10. 2014 20:25

prasulka
28. 10. 2014 20:25

prasulka
28. 10. 2014 20:24

honzadv
28. 10. 2014 18:06

To o zametání před vlastním prahem byl oblíbený výplod chorých mozků těch starých slepic z ofi, ty to tam kvokaly pořád, naučiliy se pár rádobychytrých rčení a těmi házely jak *** perlami - nebo je to naopak? Mpads bude jedna z těch stařen z ofi, psát neumí, kolovrátek, asi IB milovala, no, lesbická láska taky láska, že.. Akorát IB měla zachránit, pipina, ne lhát tady když IB uděla vláček pedikúru a střih i s melírem.. Už je pozdě, a pravdu o IB díky IB zná celý národ.

honzadv
28. 10. 2014 18:06

* UdělaL - zlobí mi klávesnice, onehdy jsem si do noťasu vyprskl čaj

goldsteinicik
28. 10. 2014 18:09

Důvod "mpsad"?

prasulka
28. 10. 2014 20:23

prasulka
28. 10. 2014 20:23

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.