Tajemství videa s Ivetou! Kdo ji natáčel a proč vše zveřejnil až teď? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 5. května 2024

Svátek slaví Klaudie, zítra Radoslav

Tajemství videa s Ivetou! Kdo ji natáčel a proč vše zveřejnil až teď?

Ani po smrti nemá klid! Ve středu uplyne půl roku od tragického úmrtí Ivety Bartošové (†48) a na veřejnost se najednou dostávají dosud utajená videa z jejího soukromí! Chce jen někdo ukázat jejím fanouškům, jak zpěvačka docela obyčejně žila, nebo se hodlá pouze přiživit na jejím jméně? Kdo za nimi stojí?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

goldsteinicik
28. 10. 2014 17:45

Jako tupec se projevuješ především ty. Možná ti je její chování vlastní a neshledáváš na něm nic závadného. Hlavně víš všechno nejlépe, možná ti pozice ublíženého chudáčka vyhovuje i v reálu, nevím a je mi to lhostejné.Můj názor na I.B je jasný a ty ho nemůžeš svojí obhajobou této osoby změnit. Argumenty nemáš žádné a jen papouškuješ stejnou písničku pořád dokola.
její panický strach z lékařů je mi k smíchu, sanitka měla před jejím domem téměř stálé stanoviště, oni opilci často padají, někdy bohužel i na něčí pěst. Nejsem zastánce domácích násilníků a ani jsem to nikdy nepraktikoval, ale opilci prostě někdy na pěst jsou.

prasulka
28. 10. 2014 20:31

prasulka
28. 10. 2014 20:31

Přesně tak!!!!!!!

prasulka
28. 10. 2014 20:30

mpads:No,Ty máš svojí "pravdu",nehodlám Tě přesvědčovat a už vůbec nechci nechci s Tebou diskutovat na téma IB,jelikož mám na ni odlišný názor.....Velmi dobře píše honzadv,s každým jeho slovem souhlasím.S Tebou ne

honzadv
28. 10. 2014 15:23

Přesně tak, milovala ho jen hubou, ve skutečnosti ale milovala celý život jen a jen sebe, byla tak, vypočítavá, na soucit hrající a prolhaná a falešná, až to dál nejde.

prasulka
28. 10. 2014 20:28

dochtorchocholousek
28. 10. 2014 17:58

Meleš nesmysly. proč by měl Štaidl reagovat? Protože s ní před půldruhou desítkou let souložíval?

prasulka
28. 10. 2014 20:27

honzadv
28. 10. 2014 13:33

Jo, ty yrozhovory byly fakt přes kopírák, měnil se jen věk a jména nabíječů, které všechny Artík miloval a byli mu tatínky bla bla.. Vpřípadě tolika "omylů" je jasné, na čí straně byla vina. Kdo by s ní vydržel? Každý zdrhl hodně brzy, a že jich bylo! Její myšlení bylo na )rovni třináctileté pubescentky, která si představuje, že okouzlí Brada Pitta a on kvůli ní opustí Jolie a vezme si ji.. Ta ženská byla mešuge a chlastem to ještě dokonala. Mmch v té čekárně jsem byl hodně dlouho a spousta lidí si těmi časopisy listovala a povídali si, jak se ta Bartošovka opakuje a že patří do blázince navždy.

goldsteinicik
28. 10. 2014 13:44

Nechápu proč se rozčiluje a pořád mele to samé dokolečka. Stejně je mrtvá což jak musí uznat i on je stav neměnný, takže jsou vlastně rozbory typu "kdyby", úplně zbytečné. Kdyby nechlastala a nefetovala byla by zřejmě naživu. Není, jak žila tak skončila.Čekám kdy vyjede s konspirační teorií, že jí na koleje pod vlak vrhl padouch Joska.

honzadv
28. 10. 2014 13:53

Jo, to je dost možné. Fakt teda nechápu, proč aspoň teď nejede k dědkovi do jeho říčqanské kůlny a nevysvětlí to jemu, nepotrestá ho, za to, že zabil nevinnou mladinkou princezničku, když už tam nejel dokud troska živořila. Teď začne jednoduchoučký mpads psát, že ji tam Jelen položil svázanou a zmámeno, když jí předtím trychtýřem nalil do krku nápoj z kořalky a Lexíků, a že to on jí za tři roky vypěstoval smrtelnou cirhózu. A že před Rychtym makala a byla vzorná matka a abstinentka, a po Rychtym nevinná duše zmučená umřela jeho rukou..., a padám smíchy.

mpads
28. 10. 2014 13:53

goldsteinicik To máš pravdu, proto, ale nebudu hledat jen o ní to špatné a hlavně né po smrti, kdy se to jen omílá dokola. Každý má i dobré stránky a vaření Ivety není nic špatného.

goldsteinicik
28. 10. 2014 13:57

Uznávám, že měla i své dobré vlastnosti, ale já o nich nevím. Já viděl opilou, zfetovanou, odulou dorotu která prolila celý svůj život hrdlem.

honzadv
28. 10. 2014 14:15

Dobré vlastnosti?? Marně přemýšlím, ve vzopmínkách vidím vždy jen falešně přeslazenou hihňající se obtloustlou a neupravenou dibličku. která všechny jen kritizuje a sebe jen neustále vychvaluje. V Čápech to byla taky soda, nevařila, ale jen zpitá jak dělo mlela, co má práce, jak od šesti zkouší ve studiu a jak vaří bez Éček a jak nemá ráda nepořádek v kuchyni.. ten bordel u ní v kuchyni, popelník s vajgly mezi jídlem a špínu a elent všude.. no pardon, ale to je fakt hnus, a v tom se nechá točit, jak klohní buchtu, kterou umí malé dítě??? Vařečku drží jak prase kost a nandat broskve na těsto jí trvá čtvrt hodiny minimálně... Kdepak, byla to špindíra zlá a falešná, přeslazený diblíček s padesátkou na krku, cleoživotní *** a alkoholička!

prasulka
28. 10. 2014 20:27

prasulka
28. 10. 2014 20:26

honzadv
28. 10. 2014 14:11

honzadv
28. 10. 2014 13:57

Na mpads nemá cenu reagovat, jeho mozečková kapacitečka nedosahuje ani jednoho Voltu.

prasulka
28. 10. 2014 13:45

Ona se celý život chovala jako princezna a to velmi sebestředná princezna a bohužel,všichni kolem ní jí v tom podporovali až tomu zřejmě uvěřila........

honzadv
28. 10. 2014 13:49

Právě, kdo jí něco vytkl nebo po ní chtěl, aby se konečně definitivně léčila, ten byl špatný a navíc ho opravdu drsně znectila v médiích, Měla ráda jen pochlebovače, co jí lezli kamsi a donekonečna jí lhali, jak je krásná mladá štíhlá princeznička a hvězda popu bla bla. Díky jim takhle skončila, nechtěla slyšet pravdu. A jelikož byla dost primitivní, tak holt se uchlastala - poctivě na tom makala víc jak let. A je to.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.