Manželka vážně nemocného expremiéra Grosse promluvila: Slova velké bolesti i naděje! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Manželka vážně nemocného expremiéra Grosse promluvila: Slova velké bolesti i naděje!

Buďme upřímní: Stanislav Gross (44) nepatří mezi politiky, které by národ miloval. Sociálnědemokratický štírek se v relativně mladém věku stal premiérem České republiky, aby následně musel z funkce potupně utéct poté, co nedokázal vysvětlit, kde vzal peníze na luxusní nemovitost. O jeho senzačním zbohatnutí přes noc (cca 100 milionů) ani nemluvíme…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ph6633
17. 09. 2014 12:38

Na každého jednou dojde, vůbec ho nelituji, on se taky při zlodějnách neohlížel na nikoho, ten blbý křišťálově čistý zloděj.
l

xsedmikraska
17. 09. 2014 09:42

Fakt nechápu, co tady někteří chtějí!! Stanislav Gross se v tv veřejně omluvil. Učinil tak některý z politiků? Někteří jedinci páchali mnohem větší zla a spokojeně se utápějí v alkoholu a penězích dál. Co jsme to za národ, že do člověka na zemi ještě kopeme? Je mi tady z některých příspěvků fakt zle. Já bych na místě Grosse začala pít zeleninové šťávy - hodně mrkve, červené řepy, celer, jabka..... a léčbu alternativními prostředky, které jsem již psala. Mám je na sobě vyzkoušené a vím, že vyléčí i to, co klasická medicína zavrhuje. Držím palce, aby to zvládl co nejlépe.

mazanykralicek
17. 09. 2014 10:15

Kéž by to bylo tak jednoduché, ale myslíte to dobře.

jity
17. 09. 2014 11:09

xsedmikráska to myslí dobře, ale bohužel v mnoha případech to vůbec nezabíralo. Jinak by mi zajímalo jakou hodnotu mají lidé, kteří se radují nad vážnou nemocí jiného? Co je to vůbec za lidi a jsou to lidé, nebo závistivé zlé hyeny.

petrmetr
17. 09. 2014 11:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

sibuna
17. 09. 2014 11:43

Sice se veřejně omluvil a prý našel Ježíše, bohužel, s křížkem po funuse. Asi ho Ježíš řeší po svém, nebo ho nestihnul najít ještě před započetím mletí mlýnů, které sice melou pomalu, ale jistě. Jedním jsem si ale jistá - určitě by teď ty své "poctivé a křišťálově čisté" peníze vyměnil za zdraví......

britva
17. 09. 2014 00:23

má to vrozený po rodičích. je otázka, jestli to po něm zdědí i jeho dcery. né jenom peníze, ale i tu nemoc. a když né ony, tak jejich děti.
koloťuk je sice zabezpečil bohatě, ale taky jim dal do života hodně nejistoty. jj, je to něco za něco, život je sfině

lukas.cz
17. 09. 2014 06:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

cotonice
16. 09. 2014 23:26

Věřte , že pan Gross by dal vše , celé ty miliony a domy , za to kdyby mohl byl zdravý. Přeji mu zdraví a kousek štěstí v tom neštěstí.

wernerovamagdalena
16. 09. 2014 21:36

Ať už má Gross na svědomí cokoliv, tuhle nemoc mu může přát jen bezpáteřní zrúda.

honzina
17. 09. 2014 04:51

Naprosto souhlasím!!!!!!!!!!

fizi
17. 09. 2014 08:30

wernero....

ledva
22. 09. 2014 12:36

Přesně tak, z některých "lidí" tady je mi na zvracení.

violahorska
16. 09. 2014 21:13

Obávám se, že vychca-nou bufetářku a jejího křišťálově čistého muže asi nikdo nepolituje. Boží mlýny v jejich případě zamlely rychle. A to v tom smyslu, že jemu prachy kýžené štěstí nepřinesly a ona si ji může hladit pod dekou - což se negativně projeví ve vztahu. Bůhví jakou mají předmanželskou smlouvu....., ale předpokládám, že se bufetářka nemůže jen tak rozvést - a to je její trest. V tom případě Standovi přeji dlouhý předlouhý život.

jozefe
16. 09. 2014 18:31

Nech se přide ku mne vyzpovídat potom se mu uleví.

prroud
16. 09. 2014 20:19

At se jde vyzpovidat k soudu,to bude mit vetsi smysl,kdyz naaaahodou padne na soudce kterej opravdu vyznava pravo! .Ovsem nejsem si vubec jistej,ze nejakyho takovyho v zemi mame!

akublender
16. 09. 2014 21:11

Uplynula lhůta pro promlčení, navíc se obávám, že Gross už není schopen mluvit, takže ani vypovídat.

xsedmikraska
16. 09. 2014 16:50

tulip - já jsem expremiéra Grosse zase vnímala naopak. Vizuálně hezký, sympatický chlap. Na rozdíl od některých politiků nebyl hrubý, arogantní. Je mi opravdu moc líto, že musí čelit tak vážné chorobě. Myslím si, že by měl zkusit jinou medicínu, než jen běžnou . V Praze je mnoho možností - homeopatie, autopatie.....

prroud
16. 09. 2014 20:15

Ale jiste,nejvetsi zlodeji jsou prave velice slusni,s uhlazenym chova­nim,sym­pata­ci,jsou slizsky jako hadi!

akublender
16. 09. 2014 16:23

Smutné je, že ze socdemácké tunelmafie nebyl nikdo odsouzen - jeden pomalu umírá doma, druhý je dnes prezident, tředí je předsedou vlády a všichni tři, stejně jako celá oranžová armáda, si vesele žijí mimo jakoukoli spravedlnost a díky zrůdnému volebnímu systému tomu nebude jinak.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.