Co dělá bývalá hvězda Novy dnes? Moderátorka Renata Dlouhá po obrazovce netouží! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. dubna 2024

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

Co dělá bývalá hvězda Novy dnes? Moderátorka Renata Dlouhá po obrazovce netouží!

Hvězdnou kariéru na Nově obětovala lásce. Moderátorka Renata Dlouhá (41) opustila ve 2. polovině 90. let obrazovku kvůli fotbalistovi Pavlu Kukovi (46). Odešla za ním do Německa a spadla klec.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

suveren
14. 07. 2014 12:44

Naposledy lukre­ciabor­gia.Ješ­tě pro vysvětlení a pokud znáte exmanželku Kuky ,tak se jí můžete zeptat.Hanka pracovala jako prodavačka ve velké samoobsluze s drobným zbožím ve Vršovicích.Jezdila za Kukou do Chebu a říkala,že mu porodí dítě a bude zabezpečená.A tak se také stalo.A proto asi ta její veliká "láska"nevydržela.A klidně se zeptejte.Už to vzávám,vždy´na tom ani nezáleží.Někdo nám sympatický je a někdo ne.Musíme se vždy podívat také sami na sebe pohledem ostatních.Kdyby jste paní Dlouhou tolik nepomlouvala ani by mě nenapadlo se vyjadřovat.Tak se mějte hezky/bez urážky/.

suveren
13. 07. 2014 18:50

lukreciaborgia-Hanka,pozdější manželka Kuky u nás pracovala a jezdila za budoucím manželem.A o něm také v zaměstnání mluvila.Nezastávám se paní Dlouhé,ale pravdu by lidé měli znát i když to zase asi lidi tolik nezajímá

lukreciaborgia
14. 07. 2014 06:59

suveren-takže jsem pochopila,že žádná paní Kuková u vás nepracovala.Byla to svobodná holka,která se chtěla pochlubit?Já jsem paní Kukovou za svobodna neznala.Zato slečny Dlouhé se přímo děsím.

suveren
13. 07. 2014 15:34

lucreciaborgia-Tak ta hodná manželka Kuky u nás kdysi pracovala.Byla to žena lehčích mravů,hodná možná.Ale prolhaná a nespolehlivá.Zrovna tak zlatokopka.Takže nemáte Dlouhé co vyčítat.

lukreciaborgia
13. 07. 2014 16:32

suveren-paní Kuková nepracovala,byla na mateřské a Kuka vydělával na tehdejší dobu jako čutálista těžké prachy.Takže možná u vás pracovala jiná paní Kuková.Těžce nesla naschvály Dlouhé a hlavně malý Pavlík se s tím dlouho nemohl smířit.Je fakt,že Dlouhá na něj byla hodná,koupila mu všechno co chtěl,ale potom zdrhli do Německa a měli svoje děti.

lukreciaborgia
13. 07. 2014 15:23

Renata Dlouhá byla jsnad první z pražských zlatokopek.Tenkrát bulvár ještě nebyl a co dělala,aby ulovila nějakého bohatého sportovce,o tom koluji legendy!!Kuka si ji nikdy nevzal a vpodstatě museli odejít za hranice,protože by ji tady ukamenovali.Kuka měl tehdy výbornou ,hodnou manželku a malého kluka.Dlouhá ji dělala takové naschv­ály,­obtě­žova­la ji,p­omlou­vala­.Pro­tože by stejně musela z TV NOVA odejít kvůli "křivé puse",tak zdrhli oba do Německa.Měla tu vadu,že měla fakt trochu pusu nakřivo,asi jako Vondra Saša.Ale ten si to nechal v USA spravit Dlouhá se i do Novy dostala nějak podivně,ale to nevím stoprocentně.Jenom se vyprávějí legendy.No,byla první zlatokopka.

smazan_20150109
13. 07. 2014 14:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

koko61
13. 07. 2014 15:07

Copak byla, oni jsou pořád ještě teď, ale šokovalo mě jak už mají staré děti, Bože toto letí.

honzina
13. 07. 2014 18:01

dandova
14. 07. 2014 09:56

Sluší jí to.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.