Kdo pohřbil Ivetu Bartošovou (†48)? Minulost kněze vás šokuje! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Kdo pohřbil Ivetu Bartošovou (†48)? Minulost kněze vás šokuje!

Copak je to za vojáka? Kněz, který měl hlavní řeč na pohřbu Ivety Bartošové (†48), je Timotej Maria Pavel Vácha (41), bývalý voják z povolání. Řečnil pro 13 hostů, mezi nimiž chyběli Ivetini nejbližší...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

gnomie
14. 05. 2014 11:23

Jen takový malý dotaz k tomu knězi? Myslela jsem si, že pokud dotyční nejsou křťění a nebo neměli svatbu v kostele, tak by ani na pohřbu neměl být kněz? Nevím jestli I. B. byla někdy křtěná možná že ano . Ptám se z vlastní zkušenosti, je to už dlouho, ale chtěla jsem stvrdit svadbu v kostele po několika letech manželství. A bylo mi řečeno, že pokud jsem nebyla křtěná, nemůžu mít ani svatdu. To moji rodiče opoměli, nechat nás pokřít. Mě a bratra, dvojčata. Vím, že se chystali I.B. a P.R. dokonat svadbu i v kostele, ale nedošlo k tomu. Jak mohl řídít pohřeb kněz??? Jde to? V tom případě jsem ráda, že k mé svatbě v kostele nedošlo, nakonec bylo rozvedené, a církev je nehoráznej bordel..

matylda-rut
13. 05. 2014 21:06

Proboha, vždyt´má řádné vzdělání a nemá jen jedno. Někam to na rozdíl od vás bulvárních žvatlalů dotáhl.

banaj
13. 05. 2014 18:06

BYL TO JENOM UZLÍČEK NEŠTĚSTÍ A NIKDO JI NEPOHL, JAK VŠICHNI ŘÍKAJÍ, BLBOST, KDYBY JÍ NĚKDO CHTĚL POMOCI,TAK JÍ VĚZME A PROSTĚ JDE ZA SVÝM CÍLEM COŽ NEZNAMENÁ LÉČEBNU

banaj
13. 05. 2014 18:02

STRACH JE PŘÍŠERNÁ VĚC A JÁ VĚŘÍM, ŽE HO IVETA MĚLA MOC MOC VELKÝ

banaj
13. 05. 2014 17:58

PROSÍM O TO, ABY JSTE DALI IVETETĚ KLID, ŽÁDNÉ SPEKULACE....VÍ NĚKDO Z VÁS CO ZNAMENÁ DEPRESE? ASI NE. JÁ TÍM PROŠLA A VÍM OČEM MLUVÍM. VÍTE NĚKDO Z VÁS CO ZNAMENÁ STRACH?

zwil
13. 05. 2014 15:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

va45
13. 05. 2014 15:00

Lidi všem vám co tady láteříte na maminku ,syna a sourozence Ivety Bartošové z celého srdce přeji pokud máte dceru,sestru.neteř aby jste měli i Rychtáře.Proberte se.Rychtář který byl Ivetin manžel pouze 7 měsíců rozhodl,že na Ivetu nemá nárok jediný její syn a ani maminka která ji porodila a vychovala.Kdo z vás by se pak zůčastnuil takové šaškárny co udělal Rychtář po Ivetině smrti.Mám pocit ,že nikdo tak tady nekecejte a neperlite.Na tom pohřbu byl akorát směšný klan Rychtářů a to díky Rychtářovi,který nevyslyšel prosbu Ivetiny maminkya ani jejího jediného syna.Rychtář je grázl a manipulátor s lidima.U Bartošovích a jejim synovi mu to nevyšlo.Já osobně kdybych byl Ivetinou matkou tak bych ho na tom pořbu zřejmě přinejmenším zmrzačil. Pokud jde o ty co přišli na Ivetin pohřeb a domáhali se vstupu tak dle mého to byly svíčkové báby,zvědavci,a lidi ražení pana Rychtáře.Aspoň na to tak vypadali jak byla ukázka v televizi.Nechte už Ivetu v klidu spát a toho hoch co stratil takovým spůsobem maminku laskavě na pokoji a nedělejte ze sebe Rychtáře. Maminka Uvety a Artur si to co se stalo s Ivetou ponesou do konce života. Hajzl Rychtář se z toho brzo otřepe.Je to taková nátura.Iveta mu dala za vyučenou ovšem on si to nepřipustí.

listure
13. 05. 2014 15:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

va45
13. 05. 2014 15:23

Rychtář moc dobře věděl koho si bere.Ono stačilo toho chlapa pozorně poslouchat.Jedno vím a nebudu od pravdy daleko.Kdyby byla Iveta v pořádku tak si o toho chlapa neopře ani kolo. Nacožpat si ho připustit k tělu.Toho on dobře využíval.Měl to dobře naprogramovaný.Ona bude zpívat,vydělávat a on ji bude řídit , kasírovat a vedle ní se zviditelňovat. .Nevyšlo mu to.Prostě ostrouhal. Iveta mu dalo pěkný dárek k narozeninám.Jen co je pravda.zasloužil si to.

va45
13. 05. 2014 15:32

Nebil hajzl?Ivetu jak říká velice miloval a přitom ji nechal topit v dluzích.Ať se teda teď pochlapí a ty jeji dluhy zaplatí.Hlavně na tom baráku,když tam bydlel a velice ji miloval. Rači z toho baráku uteče a nechá to na 17 letém klukovi. O jeji pojístku se taky staral kdo ty peníze dostane.Ještě,že Iveta měla rozum.Už k vůli tomu je hajzl.Bude chudý vdovec.Čekám kdy vydraží Ivetu v urně.

japome
13. 05. 2014 20:19

vy máte starosti

japome
13. 05. 2014 20:18

kdo od ní utekl ten vyhrál

japome
13. 05. 2014 20:17

v první řadě milý zlatý VY už přestaňte řešit problémy které se Vás vůbec netýkají - přesně takový lidi jí dovedli tam kam až došla

citrooon
13. 05. 2014 14:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mazd
13. 05. 2014 12:58

Proč by mě to mělo šokovat? Normální vývoj. Kněz na 1.

alllison
13. 05. 2014 14:18

Otec Timotej mi křtil syna a neumím si představit nikoho lepšího.. A to ho znám ještě z jeho působení u HS.. Je skvělej a ty urážející komenty si nezaslouží..

listure
13. 05. 2014 15:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

va45
13. 05. 2014 16:33

A protože vám křtil syna tak musí být zákonitě dobrý?Třeba m u bylo Rychtáře líto.On umí lidi přesvědčit a zblbnout..Herec.

alllison
13. 05. 2014 21:28

A napadlo Vás, že otec Timotej jen konal svou povinnost? Znám ho nejen jako kněze, ale hlavně jako člověka.. A o R. si myslím své.. Jen nemám potřebu to ventilovat.. Ale Timotej je správnej a prostě jen udělal to, co udělat musel..

raspina
13. 05. 2014 12:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.