Záhada osobních věcí Bartošové: Co všechno zmizelo po její smrti? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 8. května 2024

Dnes je Den vítězství, zítra Ctibor

Záhada osobních věcí Bartošové: Co všechno zmizelo po její smrti?

Po tragické smrti Ivety Bartošové (†48) vyvstala řada otazníků. Tajemnem je obestřená nejen její smrt na kolejích 29. dubna, záhadné je i zmizení některých jejích osobních věcí. Právě těch, které jsou nejlepšími němými svědky. Patří k nim košík, se kterým šla vstříc sebevraždě, vlastnoručně psaný deník a mobilní telefon.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hejhej
09. 05. 2014 09:54

marie60:

prdyvrdy
09. 05. 2014 19:17

tak tos mě dostal.. možná měl i policejní akademii

dajana
10. 05. 2014 00:36

Nejabsurdnější je to,že kriminálníka vzali k policii.Potom se divíme,že to takhle v tom našem státě vypadá.Kriminálníci jsou rukou zákona,o vzdělání ani nemluvě!!!!!!Teď ,když jsem viděla to video s kamenem a obálku a nadpisem Džambulka a něco dalšího,jsem 100% přesvědčená,že dopis Arturovi a věnování na obraze jsou zfalšované.Artur dům prodá,ale co udělají se zvířátky,se jej nikdo nezeptá!!!!!!Těch je mě líto víc,než ostatní členy té povedené domác­nosti­.Navíc­,Rychta že se hroutí a oni se bojí o něho?! Psychopati se mají až moc rádi a trpí sebe obdivem a teatrálností.Jsou to slaboši!!!!!!!Bijí slabé a ženy!!!

jankanezna
09. 05. 2014 07:56

japome
09. 05. 2014 07:37

Proč jako profesionálové píšete nesmyslné články, které jsou pouze Vaším výmyslem - přestaňte už s tím - je to hnusné ale prachy jsou prachy že???

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.