Zdrcený Artur znovu požádal Rychtáře o respekt k památce maminky. Reakce byla děsivá... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Zdrcený Artur znovu požádal Rychtáře o respekt k památce maminky. Reakce byla děsivá...

Ten chlap snad nemá srdce! Přestože ho stále více lidí žádá o to, aby se po smrti Ivety Bartošové (†48) zdržel svých cirkusových představení, on se jen labužnicky vyvaluje v záři reflektorů a snad se i dobře baví. Ivetin syn Artur se měl dokonce znovu vydat OSOBNĚ vdovce požádat, aby z pohřbu jeho maminky nedělal show. A on?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hrneczuhrinevsi
03. 05. 2014 07:24

souhlasím, jen ne s tím, že Štaidl ji vyhodil, odešla sama a té bolesti zubů moc nevěřím, jen si vymýšlela. Byla to vypitá troska, vyšinutá osoba s alkoholickou demencí, která podle mě ani nevěděla co dělá

lillyli
03. 05. 2014 08:29

Lepabrena: Máš v tom chaos. Štaidl se o syna vždycky zajímal, ona mu ho naschvál nechtěla půjčovat. V tv si stěžoval, že ho neviděl už půl roku. 5 tis. mi nepřipadá jako žebračenka, nehledě na to, že ona by to rozfofrovala za blbiny stejně. A jen jednou řekl na F1, že je tlustý, takže z něj nebude žádný sportovec a že neumí jazyky a není ani na konzervatoři, protože nebyl systematicky k ničemu veden. Hned po tom hunbuku, co udělala média toho hořce litoval. Teď má syna v péči a stará se, to je vidět.

lukas.cz
03. 05. 2014 08:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lukas.cz
03. 05. 2014 08:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

illis
03. 05. 2014 13:59

lepabrena Když se div nezastáváš Rychtáře, tak si toho vdovce vezmi. Házíš tady špínu na Ladislava Štaidal, nebýt jeho, bylo by těch problémů mnohem víc. Neměla peníze a hlavně, že se tam nakvartýroval Rychtář. Od počátku mi byl tak nesympatický, že to nemohu ani popsat. Zlý, sebestředný, agresivní člověk , který toužil být v novinách a v televizi. Ivetu pozvali do televize a vedle ní seděl Rychtář a to jako proč, ten si vymohl kdeco. Zmlátil bývalou ženu a dostal jen podmínku, ten už měl sedět dávno a Iveta by možná žila. Největší podíl má na jejím odchodu on, to mi nikdo nevymluví.

hejhej
03. 05. 2014 16:33

lepabrena: Meleš narosté nesmysly. Nechci špinit Ivetu, je po smrti, ale ke Štaidlům, stejně jako k Rychtářům se nacpala ona.
Štaidl jí nevyhodil, odešla sama, nechtěla se věnovat Arturovi, utíkala za Svobodou a když byl Štaidl mimo republiku, trávila čas s Třískou v hospodách a pak si vymyslela únos,mimozemšťany a alobal.
Nejvíce se na ní podepsalo dlouhodobé pití alkoholu, ten začal ničit mozek a Rychtář toho náležitě využil.

va45
04. 05. 2014 13:58

Člověče už si se vykecal.Dovedeš si představit co udělá za cirkus z pohřbu Ivety Rychtář? Pochybuji,že by na Ivetin pohřeb šel někdo ze zpěváků nebo herců a hudebníků aby se dívali na toho vola Rychtáře jak zesměšňuje na poslední cestě Ivetu. Naštěstí je to poslední vástup Rychtáře a jeho mentálního syna v médiích se spojením Ivety Bartošové.p.s. ještě dodávám,když někdo si nechce nechat pomoc tak s tim nikdo nic nenadělá.Proč netrval Rychtář na tom aby se Iveta léčila.Přece zdůrazňuje ,že jen on má na vše právo protože je a byl její manžel­.Hňup!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!

arimi
02. 05. 2014 21:16

i tak je to borec tento rychtar, misto aby zalezl a schovaval se pred davem rozlitenych ivetinych fanousku, on ji chce jeste okazale pohrbivat... blbec ...bych se vubec nedivila, kdyby ho do te pece primo na obrade nekdo hodil misto nebohe... napr. macura

lamis1234
03. 05. 2014 02:36

to by bylo to nejlepsi, co by udelali , spalit tu zrudu Rychtare, psychopat se nesmi se pohybovat mezi lidmi je to blazen, muze na kazdem kroku nekomu ublizit ,tak jak cela leta ublizoval Ivetce a ta to mlcky snasela, az ji dohnal ,ten jeji mikujici manzel, pod kola vlaku ,patris do vezeni Rychtari

lillyli
03. 05. 2014 08:32

Lidi, kroťte se. Tohle už je lynč. A jací fanoušci? Vždyť před smrtí žádné neměla, kde se najednou berou?

illis
03. 05. 2014 14:03

lillyli To jediné by bylo pro něho spravedlivé . A ty se vzpamatuj , Iveta měla své fanoušky a ne, že ne. Ještě pořád bylo hodně lidí, kteří měli rádi její písničky, ale také ji samotnou

illis
03. 05. 2014 14:01

Souhlasím, vidím to jako jedinou spravedlnost za vše, co Ivetě

soorry
02. 05. 2014 20:55

Takový hnus, co ten JR předvádí nemá ani trochu důstojnosti. Rodinu má Iveta déle než jeho, a krev je krev. Měl by respektovat biologickou rodinu a ne dělat estrádu. systematicky ji ničil, a teď bude hrát hogofogo. Jestli ji loni zachytil na kolejích, pak ji nalíval chlastem, cpal práškama, držel zavřenou doma, no jak vypadala nám ukázal Macura, když pro ni přijel. Pak se předváděl, jakl se o ni stará, vzal si ji. Před kamerama mluvila jen to, co ji nařídil, to z její hlavy nebylo. Prostě ji psychicky utýral k smrti. Jen se na ni předváděl, věděl, že je slabá bytost a využil toho. Měli by ho zavřít a pohřeb by řešila rodina. Rychtář ji urychtoval k smrti. Rychtář-Kramný, zmetci oba.

ammy66
02. 05. 2014 21:11

soorry:naprosto souhlasím s každým slovem

lamis1234
03. 05. 2014 04:02

soorry presne tak, utyral tu bezbranou Ivetu k smrti, zmetek, do vezeni s nim, jenze to uz nebyla po 3 mesicich Iveta, kost potazena kuzi, nepritomny pohled, nejista chuze, mluvil ten hajzl misto ni, a ty smutne oci, ty porad vidim pred sebou, jako by prosila ,vemte me pryc od neho, toho tyrana, ona uz v tu dobu, byla rozhodnuta ,jako by se ze vsema ,co se na ni divaji loucila .....sbohem Ivetko, vsak pravda vyjde najevo, kdo te k tomu dohnal

illis
02. 05. 2014 20:35

Podle mne byl jediným mužem, který si zasloužil místo v srdci Ivety jen její syn Artur

eblanche
02. 05. 2014 20:17

Já myslím, že pokud je to přání celé rodiny, mělo by to být pro všechny svaté a nikdo by na ten "Rychtářův cirkus" chodit neměl

illis
02. 05. 2014 20:36

eblanche

ammy66
02. 05. 2014 21:18

to je pravda, neměl by přijít nikdo a to ani novináři.Možná se to splní a my zjistíme, že bulvární pisálkové nejsou tak hnusní, jak jsme si mysleli.Troška úcty a slušnosti, by vůči Ivetě neškodilo.Jednou jsem se s ní potkala na oslavě sestřenky a byla moc fajn, takovou jsem jí z telky neznala.Normální, pohodová a nenafrněná ženská.Je mi jí fakt moc líto a její rodiny, díky tomu blbovi taky.

illis
03. 05. 2014 14:03

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.