Odvolaný obhájce Kramného: Jak ho Petr do poslední chvíle tahal za nos... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 6. května 2024

Svátek slaví Radoslav, zítra Stanislav

Odvolaný obhájce Kramného: Jak ho Petr do poslední chvíle tahal za nos...

Jaromír Richter, který byl doteď obhájcem ex offo v kauze Kramný, u případu v pondělí skončil. Přestože mu do poslední chvíle vdovec z Karviné říkal, že mu důvěřuje a nechce nikoho jiného, nahradila ho renomovaná právnička, která už hájila mimo jiné exministra Stanislava Grosse (44) nebo senátora Jiřího Čunka (54).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bum-bac-bum
02. 04. 2014 13:42

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prroud
02. 04. 2014 15:57

.....pokud tu vrazdu neplanovala ona....... tak jsi to mela pochopit

prroud
02. 04. 2014 15:59

Ale hlavne to chce nezapominat,ze je to porad jenom KDYBY.Pro me plati co dosud,cekam na odborniky a konecnej verdikt,dukazy!Do ty doby je pro me nevinnej jako lilie,ale porad i moznej vrah.

bum-bac-bum
02. 04. 2014 10:37

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

rentierskej
09. 04. 2014 14:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

tranta68
02. 04. 2014 09:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

raketomet
02. 04. 2014 09:45

Haha, trošku agresivní nenávisti po ránu pisálkům jistě prospěje! Jenže bohužel, soudě dle vašeho příspěvku, hovádko je zde někdo jiný! Poprvé proto, že L.Křivan je uveden jako autor fotografie. Článek psali ph, et, sč. Dále proto, že si vůbec můžete myslet, že Kramnému rodiče vyměnili advokáta bez jeho vědomí a souhlasu. No a do třetice prostě proto, že hlupáci vašeho typu zaslouží nakopat do pr...e!

tranta68
02. 04. 2014 10:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

raketomet
02. 04. 2014 10:21

Ale ale, to je mindráček jak stadión na Strahově! Tak ještě jednou. Vulgaritou si respekt nezískáš, když už si tykáme. Než si zase k tomuto kvalitnímu kulturnímu magazínu sedneš a začneš zuřivě masturbovat nad jeho obsahem, běž na dvorek, strč palici pod pumpu a srovnej se křupane! Btw., že bych vyzkoušel, co se stane s nevyrovnaným pacientem psychiatrické léčebny, když kliknu na tlačítko "nahlásit"? :P

tranta68
02. 04. 2014 10:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

raketomet
02. 04. 2014 10:43

No vida, další mentální průjem náhradou za alespon trošku smysluplnou argumentaci. Pouze bludy od věci, žlučovitost a bohužel i typická ukázka majoritního vzorku české populace. Už si ty zakomplexovaný monstrum uvědom, že ne každý člověk musí být poznamenaný totalitním režimem jako ty! Prostě proto, že si stará vykopávka, která žije z křivd minulosti si nemysli, že mladí lidé neexistují a v Milicích byli všichni! ...Nemám ti to ovšem za zlé a jsem rád, že si na mě alespoň trochu ulevíš.

tranta68
02. 04. 2014 10:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

raketomet
02. 04. 2014 11:15

Takže si pořád myslíš, že jsi v pohodě? Chápeš vůbec smysl toho, co plácáš? A co to vůbec má společného s Kramným? Ano, i já jsem vzorkem české populace, ale vždycky se budu vůči duševním mrzákům tvého typu vyhraňovat. A víš proč? Protože kvůli lidem, jako jsi ty je to tady všechno hnědý. Prostě takovej uslintanej hovňous, kterému nezbývá, než přemýlat výkaly v nepodstané internetové diskuzi. A já teď v tom jedu s tebou, no to potěš! Takže čau a zhebni brzo!

tranta68
02. 04. 2014 11:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

raketomet
02. 04. 2014 12:12

Opravdu triumfuješ...Přečti si zítra znovu a důkladně ty blitky a před zrcadlem si nafackuj. Od neschopnosti regulérní a podložené argumentace jsi konečně došel až na konec, který nutně čeká všechny ubožáky tvého typu - pokoušíš se vyhrožovat násilím. Tak to tě opravdu štvu. Těší mě, že se krčíš v koutě a štěkáš. A znáš to přísloví, viď? Taky se mi líbí, jak se kasáš, že bys někomu ubalil. Nepůjde to protože: za a) jsi pravděpodobně retardovaný obézní invalida na vozíku a za b) člověk tvého formátu, než aby se odhodlal k tak férový akci jako je bitka, tak se nejdřív pos.re a běží kňučet do hospody, jak jsou všichni zlí! Nemachruj individuum a objednej se k lékaři...

tranta68
02. 04. 2014 12:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

raketomet
02. 04. 2014 12:38

No ty máš svaly, ty máš páru. Tě žeru! Taky na kluky? Testosteron žere mozek viď... Hele, tak až pojedeš od vás ze vsi do města, tak se po mně optej slinto a ptej se na Zm.da. On ti někdo rád napálí. Představa, jak se doma hecuješ u počítače a běháš k zrcadlu zkoušet boxerský postoje mě rozesmála. Možná jsi u toho nahý...přiznej se čuně!

tranta68
02. 04. 2014 12:49

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

raketomet
02. 04. 2014 13:07

Výtečně, boduješ! Zřejmě sis opravdu namlouval, že se tvojí zbytečnou existencí bude někdo zaobírat i mimo virtuální realitu. Tak poslouchej buzno a dobře si to zapamatuj: Mě v ŽÁDNÉM případě nesbalíš! Možná bys byl vděčný za trochu fyzického kontaktu, i když by to měla být krvavá rvačka, když už ne pravá chlapská láska. Ale v tom spočívá tvé utrpení a víš to stejně dobře jako já. Jsi sám, nikdo o tebe nestojí a už se to v tomhle životě nezmění. Ne, že bys už teď nebyl po uši ve sra.kách, ale ještě to půjde dál...Musíš se v to smradlavé hovínko bytostně proměnit. Věřím, že to opravdu dokážeš, ale ani potom nebudeš oblíbený. Ho.no smrdí a lidé se v něm neradi šťourají. Až na výjímky. Třeba nás dva. Ty jsi prostě takový a mě to baví, pomáhat zbloudilým duším. Vidíš, co všechno máme společného. Ale nemysli, že jsi jen přeci získal kamaráda! Nic nebude a čím dříve odpadneš do žumpy, tím dříve se nám všem uleví!

tranta68
02. 04. 2014 13:10

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.