Do třetice?! Vladko promluvil o účinkování v dalších VyVolených! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Do třetice?! Vladko promluvil o účinkování v dalších VyVolených!

Sotva skončila čtvrtá řada VyVolených, už se začíná špitat o dalším kole. Není divu, televize, jak už je u nás zvykem, reality show každoročně recyklují bez ohledu na sledovanost, a tak se dá předpokládat, že se na Barrandovském kopci zase objeví náklaďáky se sádrokartonem a parta usměvavých dělníků začne budovat další Vilu. Bude se v ní do třetice hopat ve křesle dvojnásobný vítěz Vladko Dobrovodský?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ladineknoak
10. 02. 2014 21:41

Vlado Dobrovodský
Oficiální stránky http­://www­.vla­dodo­brovod­sky.cz­/aktu­alne
Přístup je povolen až po registraci, následně po schválení se Váš komentář možná objeví na webu Pana Vladka Dobrovského . Pokud mu Váš komentář nepodkuřuje a nebo jej nechválí či mu neleze do zadele je ihned smazán a vaše registrace je KO . Prosím mějte strpení se schvalováním komentářů, může se stát, že to bude trvat i několik hodin než zjistíme zda váš komentář je bohulibo 

vladofans
22. 01. 2014 05:17

http­://vlad­kodo­brovod­sky.bl­og.cz/ od fans pro zdejší *** TAK UZ KUR.. PRESTANTE URAZET VLADA A NECHTE HO BEJT ZAVISTIVI SVINE!!!!!!!!
reagovat

jity
19. 01. 2014 12:56

vvvladofand přestaň už toho Vladka neustálými blbými kecy ztrapňovat a dej mu pokoj.

vvvladkoland
19. 01. 2014 00:09

http­://vlad­kodo­brovod­sky.bl­og.cz/ od fans pro zdejší *** TAK UZ KUR.. PRESTANTE URAZET VLADA A NECHTE HO BEJT ZAVISTIVI SVINE!!!!!!!!

vvvladkoland
19. 01. 2014 00:08

Divák pozná boudu a lež. Vsadím se, že kdokoli ze zdejšího osazenstva viděl víc reality show, než celý štáb dohromady. A takoví nám budou vysvětlovat, jak tomu nerozumíme.řebíček první – reality show není seriál! Ignorace lidských příběhů a vztahů, upřednostňování vybraných, tvoření nesmyslných dějových linek. Ano, viděli jsme válku Thomas vs Vlado (zajímavou asi tak první dva dny), ale jak a kde začalo vznikat přátelství Vladka s Pavlínou? Proč byla Lucka stále s Ládíkem? Proč Eva otočila o 180 stupňů? Tohle jsou příběhy pro diváka zajímavé, ne jen křik a hádky, toho má každý za celý den dost. A také vývoj charakterů a celkové atmosféry ve Vile, počínající ponorka, drobné konflikty. Ovšem nic takového soutěžící ani nestihli zažít.Hřebíček druhý – nulová flexibilita štábu. Posílat dopisy a úkoly se nemůže jen v pauze na kafe. Komunikace ze strany štábu by měla být především rychlá, ať už je to puštění vhodné písničky k nastalé situaci, dotvoření atmosféry úkolem, drobné popostrčení, prostě si se soutěžícími hrát a pohrávat, tu ubrat tu přidat, to je to kouzlo. A ne jen bezhlavé rozesílání direct vilu „sedněte si před plazmu a řekněte, kolik kdo utrhal mouchám nožiček, když mu bylo 5 let, 3 měsíce a 22 dní“ v domnění, že se VV hezky pohádají a bude co vysílat.Hřebíček třetí – informace zvenku, časté návštěvy. K soutěžícím se nesmí, nesmí, nesmí dostat informace zvenku, ale nám je jich líto. Snad jen takhle jde vysvětlit obrovské množství návštěv, náznaky a informace zvenku a absolutní nezájem štábu. Počínaje Agátou v Noční show, kterak vyzradila Zdence, že Sabina se s Thomasem rozešla, a konče Romanou a její sestrou, že dítě i manžel jsou v pořádku a čekají na ní. Návraty vypadlých Vyvolených zpět do Vily mají jistě smysl, ovšem většině diváků neznámý. Spojení s blízkými ve Zpovědnici taktéž. Ve Vile nestihla vzniknout ponorka, protože tam pořád někdo ***l, tříštil konflikty, zvedal náladu, soutěžící byli v naprosté pohodě, že rodiny js

vykutalena.vdova
18. 01. 2014 12:17

Zlatá Evinka, tý stačily tři věty s pěti srdíčkama...

vladofans
18. 01. 2014 01:54

NECHTE HO BEJT ZAVISTIVI SVINE!!!!!!!!! přeji mu moc štěstí a aby si splnil své sny ♥♥♥♥♥ Vladko ja ti moc gratujili k Vitěstvi at se maš super tvoje mila Pavlinka je už jako tva ženuška tak sni žij na plno koukal sem na tve videa a fakt dobry prostě jsi borec stebou bych rad taky bojoval ale vim že bys mě porazil ale rad bych stebou byl tvuj kamoš ja sem tě sledoval každy den na natu vše si udělal podle sveho maš nato chtěl bych někde si stebou sejit v normalnim životě Vladko A taky Pavilnkou bude mi cti se svami oběma sejit v Praze sem tvuj fanoušek mam uplne a steje nazory jako ty našli bychom spolčne tema .. Mohl bys si mě přidat di přatel Vladko muj. Mira. ze Štěti. udělal si obrosky dojen na lidi. diky moc diky moc tel 728735060 moc se ti važim že sto dal maš fakt vydrž vsobě Pavlinka je tvoje přitelikině a měj ji rad sny ♥♥♥♥♥ Dívám se na ně a tečou mi slzy.Byli tak úžasní,krásní,tak jim to spolu slušelo.Nemůžu si stále připustit,že je spolu už neuvidím.Přeji vám,aby to přátelství vydrželo,tohle přece nebylo jen představení pro kamery,tohle bylo od srdc­e...Vl­ado,­Pájo,­hodně štěstí ! Celá Prima včetně dramaturgyně a režisérky Šárky Šedivé VyVolených by se mohla za toto jednání stydět. Toto je cílený útok na Vlada jak ho vytočit a vyřadit ze hry. Pro sledovanost jim byl dobrý, teď se ho na konci potřebují zbavit. Je to velký podraz na díváky, kteří věnovali peníze na ssm.Ti by si to neměli nechat líbit.Nechápu proč by měly výhrát protekční a dosazení lidé paní Šárky Šedivé, jako je věčně spící a nenažraná Luca a nebo Pavlína, která tam proplouvá díky Vladovi.Vladko ja ti moc gratujili k Vitěstvi at se maš super tvoje mila Pavlinka je už jako tva ženuška tak sni žij na plno koukal sem na tve videa a fakt dobry prostě jsi borec stebou bych rad taky bojoval ale vim že bys mě porazil ale rad bych stebou byl tvuj kamoš ja sem tě sledoval každy den na natu vše si udělal podle sveho maš nato chtěl bych někde si stebou sejit v normalnim životě Vladko A taky Pavilnkou b

mirkazam
18. 01. 2014 18:10

vladofans,alias ladineknoak,nebo jak se ty *** jmenuješ. Kolik dostáváš za ty debilní oslavné ódy na toho ***a ???

vvvladkoland
19. 01. 2014 00:08

NECHTE HO BEJT ZAVISTIVI SVINE!!!!!!!!! přeji mu moc štěstí a aby si splnil své sny ♥♥♥♥♥ Vladko ja ti moc gratujili k Vitěstvi

ladineknoak
18. 01. 2014 01:51

ladineknoak
18. 01. 2014 01:50

Vladko ja ti moc gratujili k Vitěstvi at se maš super tvoje mila Pavlinka je už jako tva ženuška tak sni žij na plno koukal sem na tve videa a fakt dobry prostě jsi borec stebou bych rad taky bojoval ale vim že bys mě porazil ale rad bych stebou byl tvuj kamoš ja sem tě sledoval každy den na natu vše si udělal podle sveho maš nato chtěl bych někde si stebou sejit v normalnim životě Vladko A taky Pavilnkou bude mi cti se svami oběma sejit v Praze sem tvuj fanoušek mam uplne a steje nazory jako ty našli bychom spolčne tema .. Mohl bys si mě přidat di přatel Vladko muj. Mira. ze Štěti. udělal si obrosky dojen na lidi. diky moc diky moc tel 728735060 moc se ti važim že sto dal maš fakt vydrž vsobě Pavlinka je tvoje přitelikině a měj ji rad diky Neporazitelný Vladko a komu se to nelíbí že opět vyhrál,že si to jako jedinej zasloužil tak to je vás problém a nepište sem o něj takový ***,nejdřív si zameťte před svým prahem a pak někoho kritizujte-je to prostě borec na konec..Také bymne by zajímalo, kdy sem Vladko odepíše.Zatím tu vidím samou závist a zlobu,ale také dobrá slovíčka.Vladko Dobrovodský si těžce vybojoval svou výhru,štáb proti němu nasazoval ůkoly,i tam posílali lidi se kterýma se opravdu nemusel A když si ve Vile četli vzkazy od fanoušků, tak tam akorád poslali ty nejhorší komentáře co byli,přitom jich bylo nejméně a Vladko se i přes to držel a výhru si i odpracoval.A rozhodně se mi líbily ty jeho záchvaty smíchu opravdu sranda Ale proč by se měl dělit o výhru?Je to jeho věc ať si s ní naloží jak chce on, jsou to přeci jeho peníze a nikdo ho nemůže nutit se s někým dělit.Pokud se s Pavlou podělí, tak to jedině dobře Každý jsme nějaký,a ve Vile se každý musel chovat nějak aby postoupil dál a byla z toho Show, Vladko vymýšlel spoustu věcí a on jediný tam pořádně žil.Takže Vladko Dobrovodský : přeji Ti Výhru a s nadhledem ji utrať Ty víš co snima tak doufám , že naložíš dobře. Taky sem psala nechapu ale proc tam pisou lidi co hazou proad spinu na Vlada nemusi

ladineknoak
18. 01. 2014 01:50

Vladko ja ti moc gratujili k Vitěstvi at se maš super tvoje mila Pavlinka je už jako tva ženuška tak sni žij na plno koukal sem na tve videa a fakt dobry prostě jsi borec stebou bych rad taky bojoval ale vim že bys mě porazil ale rad bych stebou byl tvuj kamoš ja sem tě sledoval každy den na natu vše si udělal podle sveho maš nato chtěl bych někde si stebou sejit v normalnim životě Vladko A taky Pavilnkou bude mi cti se svami oběma sejit v Praze sem tvuj fanoušek mam uplne a steje nazory jako ty našli bychom spolčne tema .. Mohl bys si mě přidat di přatel Vladko muj. Mira. ze Štěti. udělal si obrosky dojen na lidi. diky moc diky moc tel 728735060 moc se ti važim že sto dal maš fakt vydrž vsobě Pavlinka je tvoje přitelikině a měj ji rad diky Neporazitelný Vladko a komu se to nelíbí že opět vyhrál,že si to jako jedinej zasloužil tak to je vás problém a nepište sem o něj takový ***,nejdřív si zameťte před svým prahem a pak někoho kritizujte-je to prostě borec na konec..Také bymne by zajímalo, kdy sem Vladko odepíše.Zatím tu vidím samou závist a zlobu,ale také dobrá slovíčka.Vladko Dobrovodský si těžce vybojoval svou výhru,štáb proti němu nasazoval ůkoly,i tam posílali lidi se kterýma se opravdu nemusel A když si ve Vile četli vzkazy od fanoušků, tak tam akorád poslali ty nejhorší komentáře co byli,přitom jich bylo nejméně a Vladko se i přes to držel a výhru si i odpracoval.A rozhodně se mi líbily ty jeho záchvaty smíchu opravdu sranda Ale proč by se měl dělit o výhru?Je to jeho věc ať si s ní naloží jak chce on, jsou to přeci jeho peníze a nikdo ho nemůže nutit se s někým dělit.Pokud se s Pavlou podělí, tak to jedině dobře Každý jsme nějaký,a ve Vile se každý musel chovat nějak aby postoupil dál a byla z toho Show, Vladko vymýšlel spoustu věcí a on jediný tam pořádně žil.Takže Vladko Dobrovodský : přeji Ti Výhru a s nadhledem ji utrať Ty víš co snima tak doufám , že naložíš dobře. Taky sem psala nechapu ale proc tam pisou lidi co hazou proad spinu na Vlada nemusi

ladineknoak
18. 01. 2014 01:46

http­://vlad­kodo­brovod­sky.bl­og.cz/ od fans pro zdejší *** TAK UZ KUR.. PRESTANTE URAZET VLADA A NECHTE HO BEJT ZAVISTIVI SVINE!!!!!!!!

ladineknoak
18. 01. 2014 01:50

Vladko ja ti moc gratujili k Vitěstvi at se maš super tvoje mila Pavlinka je už jako tva ženuška tak sni žij na plno koukal sem na tve videa a fakt dobry prostě jsi borec stebou bych rad taky bojoval ale vim že bys mě porazil ale rad bych stebou byl tvuj kamoš ja sem tě sledoval každy den na natu vše si udělal podle sveho maš nato chtěl bych někde si stebou sejit v normalnim životě Vladko A taky Pavilnkou bude mi cti se svami oběma sejit v Praze sem tvuj fanoušek mam uplne a steje nazory jako ty našli bychom spolčne tema .. Mohl bys si mě přidat di přatel Vladko muj. Mira. ze Štěti. udělal si obrosky dojen na lidi. diky moc diky moc tel 728735060 moc se ti važim že sto dal maš fakt vydrž vsobě Pavlinka je tvoje přitelikině a měj ji rad diky Neporazitelný Vladko a komu se to nelíbí že opět vyhrál,že si to jako jedinej zasloužil tak to je vás problém a nepište sem o něj takový ***,nejdřív si zameťte před svým prahem a pak někoho kritizujte-je to prostě borec na konec..Také bymne by zajímalo, kdy sem Vladko odepíše.Zatím tu vidím samou závist a zlobu,ale také dobrá slovíčka.Vladko Dobrovodský si těžce vybojoval svou výhru,štáb proti němu nasazoval ůkoly,i tam posílali lidi se kterýma se opravdu nemusel A když si ve Vile četli vzkazy od fanoušků, tak tam akorád poslali ty nejhorší komentáře co byli,přitom jich bylo nejméně a Vladko se i přes to držel a výhru si i odpracoval.A rozhodně se mi líbily ty jeho záchvaty smíchu opravdu sranda Ale proč by se měl dělit o výhru?Je to jeho věc ať si s ní naloží jak chce on, jsou to přeci jeho peníze a nikdo ho nemůže nutit se s někým dělit.Pokud se s Pavlou podělí, tak to jedině dobře Každý jsme nějaký,a ve Vile se každý musel chovat nějak aby postoupil dál a byla z toho Show, Vladko vymýšlel spoustu věcí a on jediný tam pořádně žil.Takže Vladko Dobrovodský : přeji Ti Výhru a s nadhledem ji utrať Ty víš co snima tak doufám , že naložíš dobře. Taky sem psala nechapu ale proc tam pisou lidi co hazou proad spinu na Vlada nemusi

mirkazam
30. 03. 2014 09:20

Nepotřebuješ ty vole přebalit ??Je vidět, že jsi podělaná až za ušima. Doporučuji Pampersky, ty jsou nejlepší !!!!!!

ladineknoak
18. 01. 2014 01:44

http­://vlad­kodo­brovod­sky.bl­og.cz/ od fans pro zdejší *** TAK UZ KUR.. PRESTANTE URAZET VLADA A NECHTE HO BEJT ZAVISTIVI SVINE!!!!!!!!!

mrdounberlusconi
17. 01. 2014 15:37

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

libi
17. 01. 2014 15:01

francik
17. 01. 2014 14:47

Vlado je dobrý a upřímný člověk,dovedl se už podruhé prosadit a já mu přeji hodně štěstí v životě.

ladineknoak
17. 01. 2014 13:47

http­://vlad­kodo­brovod­sky.bl­og.cz/ od fans pro zdejší *** TAK UZ KUR.. PRESTANTE URAZET VLADA A NECHTE HO BEJT ZAVISTIVI SVINE!!!!!!!!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.