Do třetice?! Vladko promluvil o účinkování v dalších VyVolených! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Do třetice?! Vladko promluvil o účinkování v dalších VyVolených!

Sotva skončila čtvrtá řada VyVolených, už se začíná špitat o dalším kole. Není divu, televize, jak už je u nás zvykem, reality show každoročně recyklují bez ohledu na sledovanost, a tak se dá předpokládat, že se na Barrandovském kopci zase objeví náklaďáky se sádrokartonem a parta usměvavých dělníků začne budovat další Vilu. Bude se v ní do třetice hopat ve křesle dvojnásobný vítěz Vladko Dobrovodský?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

belaa
17. 01. 2014 06:11

tak to uz ne at jde do spanelska lenoch.jeden co neumi ani poradne varit.to nechapu ..usetrete nas .dejte jiny porad

travina
17. 01. 2014 06:54

A jak jsi na to přišel ty pomlouvači, Vlado nejen, že umí vařit, ale hlavně je to fajn člověk! A hlavně není žádný lenoch, ale naopak je velmi pracovitý.

marie60
17. 01. 2014 07:19

mirkazam
17. 01. 2014 08:10

A jak se pozná ,,fajn člověk " ??Tím, že tam hulákal a předváděl hysterické scény ?? A že umí vařit ?? No já myslím, že když má profesi kuchař,tak vaření je snad samozřejmostí !!V jiných soutěžních pořadech si soutěžící získávají výhru tím co umí. A co předvedl tento exot,který se tam povaloval a vyřvával ???

sakajeva
17. 01. 2014 08:37

Mirkazam ty ses nedival/a/. Viděla jsi jen sestřihy. Škoda.

mirkazam
18. 01. 2014 09:32

Ale dívala,neboj.A celý ten tyátr mě notně znechutil. Když jsem slyšela v televizi,že na olympiádě vítěz dostane za vítězství asi milion,a musí pochopitelně něco umět, trénovat atd. a tihle povaleči ve vile za to válení a žraní ještě dostávají veškeré výhody ,plus pět mega,tak za co asi to je ???? A teď ještě Prima straší s dalším pokračováním.No to je bez komentáře...

bum-bac-bum
17. 01. 2014 10:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mirkazam
17. 01. 2014 11:54

bum -bac pokud je tento debilní pořad pro tebe vrcholem zábavy,...tak sorry..mě hulibrk neoslovil !

majojo
17. 01. 2014 05:42

Milý bulvární pisálku, než se začneš pokoušet o španělštinu, nauč se trošku česky. V článku máš chyb jak prase!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.