Odborník varuje: Petr K. se po propuštění na svobodu pokusí zmizet! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Odborník varuje: Petr K. se po propuštění na svobodu pokusí zmizet!

Egyptský vězeň Petr K. už je více než 24 hodin zpátky ve vlasti a na svobodě. Může nastoupit do práce, může chodit na hrob své manželky i dcery, zajít si do oblíbené hospody… Odborník si ale myslí, že Petr bude spíš přemýšlet o tom, jak se vypařit…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

helfer
07. 11. 2013 17:56

NOVA udělala z p. Kramného vraha. Co si mohli lidé o něm myslet, když ukazovali p. Kramného jak spokojeně sedí na lavičce v Egyptě a mává všem na pozdrav. Hned na to následovala zpráva, že právě probíhá pohřeb Moniky a Klárky. NOVA mu vyrobila image vraha. Větší mediální hyenizmus jsem neviděl. Do dnes nikdo nic nezjistil, egypťané zaretušovali vše, co se dalo. Výsledky pitvy žádné!!! Min. zahraničí je neschopné si výsledky vyžádat, protože nemá žádný respekt u egyptských úřadů. Jeďte do Egypta na dovolenou, české ministerstvo zahraničí vám neomůže, protože ho nikdo nerespektuje.
Hlavně že media stále sledují, jestli p. Kramný dost pláče, jestli se plíží ráno, nebo až večer, nosí kytky nebo medvídky, jezdí ve starém autě přes den, večer v nové limuzíně. Mně je z toho na zvracení. Kdybych znal jeho adresu, tak mu půjčím AUDI Q7, aby zase jezdil v něčem jiném a media by dostala nažrat. Využívám této příležitosti a vyzývám media, ukončete štvanici na p. Kramného a nechte ho, aby se s tou strašnou situací co prožil a ještě prožívá, mohl vyrovnat! Hrozně moc mu držím palce doufám, že to zvládne.

tondapraha
03. 11. 2013 09:56

Nadpis odpovídá o inta­lige­ci,re­dakto­ra.

mixalca
02. 11. 2013 18:25

subrosa 1976 dobře na duši mu nebude z tebe , blbko .

abvydavatelstvi
02. 11. 2013 15:30

To co je zase za nadpis .... po propuštění na svobodu .... on nikdy zavřený nebyl ......
Jestli chce zmizet klidně může k nám do hor na samotu ....

adeso
02. 11. 2013 10:56

on klidně může být podezřelý a třeba i u naší policie ale na obvinění musí být důkazy!!!!!! a proto je od začátku jasné, že se vražda neobjasní. Takže ho museli pustit, a tady ho nesmí zabásnout ani na základě nepřímých důkazů. je dost příadů, že všichni vědí kdo je vrah, a dokázat se nepodaří Je mi líto rodiny Moniky a smrti děvčat

an.manchester
01. 11. 2013 22:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

subrosa1976
01. 11. 2013 17:37

Kauzu sleduji od začátku. Domnívámse stále, že je hlavním podezřelým. Přesto si myslím, že moc dobře na duši mu už nikdy nebude. Pravděpodobně se případ uzavře pro nedostatek důkazů. Je to zase smutný návod pro dalšího člověka, co bude chtít někoho otrávit. Nemůžu samozřejmě tvrdit na 100 %, že on je vrah, nevím, ale svědomí dožene každého dříve či později. Psychika je složitá. Každopádně bohužel těm dvěma to život nevrátí. A´t už to udělal či nikoliv, měl by se odstěhovat do jiného města a začít si žít nový život. Nikdy už ale nedocílí toho, že z něj další partnerka nebude mít strach. Já osobně bych strach měla. Tím chci říct, že už do smrti to bude mít velmi složité. Nezávidím mu tuto situaci.

babcahanca
01. 11. 2013 18:08

Také sleduji celou dobu, ale jsem přesvědčena, že je nevinný , Kdyby byl, Egypťané by rozhodně nekryli důkazy odstraňováním vnitřností a výplachem formaldehydem, naopak by vše nechali v původním stavu, aby se jed našel. Samozřejmě, to je jen moje domněnka. Přeji mu hodně síly a přátel, kteří mu pomohou a budou věřit.

jerry
01. 11. 2013 19:49

an.manchester
01. 11. 2013 22:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

fitforfun
02. 11. 2013 16:01

helfer
07. 11. 2013 18:06

Už jsi dostal někdy KO kapky? Zkus to a uvidíš co si budeš pamatovat. Jenže s tím tvým IQ si nemůžeš pamatovat nic ani bez KO kapek.

kalamandra
01. 11. 2013 22:20

Babcahanca: Letecké společnosti vyžadují při repatriaci balzamování zemřelých, dokonce požadují na to potvrzení. Dovedete si představit, jak by se ve 40 C vedru přepravovala mrtvola v původním stavu? Není to žádný výmysl Egypta.

an.manchester
01. 11. 2013 22:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

abvydavatelstvi
02. 11. 2013 15:44

Vrah určitě není ..... chtěl jet na Slovensko na dovolenou ale jeho žena to záříila do Egypta i přesto že byli zadlužení.... potom byl nervózní a hadal se s personálem... pokud někoho pořádně urazil ( na to jsou Egypťané haklivi) tak někdo jim dal jed v nějaké podobě a jeho manželka se s dcerou se o to rozdělili ....
Na SK dávali do bombonu drogy a rozdavali u škol aby u děti vypestovali návyk ....
Teď z Ruska jsou Nové drogy... jedna z nich vyvolá infarkt a nikdo nezjisti že šlo o vraždu ....
Já jsem přesvědčena že on to neudělal .....

fitforfun
02. 11. 2013 16:00

helfer
07. 11. 2013 18:03

Vy zcela samzřejmě věříte všemu, co media vyzvrací, aniž byste použila tzv. selský rozum.. Když to berete jako návod na otravu, dejte vědět, kdybyste náhodou jela do Egypta, kde budete bydlet.

jecmen44
01. 11. 2013 14:45

Ať táhne třeba do prdėle. Však ona si ho spravedlnost najde,....."tak jako tak"

Ale i když je nezavraždil přímo on, tak je jasný, že to byl on, kdo na ně čuměl a byl v jejich blízkosti, když umíraly a nehnul ani brvou.

Je to Kṛipl !!!

jerry
01. 11. 2013 19:48

Vypláchni si to bahno z kebule a vystříkej montážní pěnou.

mano01
01. 11. 2013 19:56

Jerry - s debily typu jecmena se nedá diskutovat.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.